Agencja Social Media - Jak się wybić w Internecie?

Jak dbać o marketing firmy? Jak wypromować markę w mediach społecznościowych? Jak zbudować dobrą stronę internetową? Czy warto pisać bloga?
Awatar użytkownika
kranka
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:06

Agencja Social Media - Jak się wybić w Internecie?

Post autor: kranka »

Ja mogę polecić innym agencję http://marketing-net.pl/ z którą sama kilka razy już współpracowałam i zdecydowanie spisali się na medal. Nawet nie sądziłam, że aż tak wypromują moją markę w sieci, że będę miała aż tyle wejść na moją stronę. Zamówień jak i ogólnie zainteresowanie moją marką znacznie wzrosło.
alićja

Re: Agencja Social Media - Jak się wybić w Internecie?

Post autor: alićja »

Marketing społecznościowy, czyli na portalach Social Media to temat, który musi być zrobiony przez firmę, która ma doświadczenie w konkretnej branży i nie pracują tam jedynie stażyści. Chyba nie chcecie uczestniczyć w ramach grupy "kryzysy w social media wybuchają w weekend" jako niechlubnie wspomniana firma. My korzystamy ze współpracy w tym temacie z agencją https://www.scorise.com/pl/marketing-spolecznosciowy/ od ponad 4 lat i bardzo chwalimy sobie współpracę. Ogólnie szukaj agencji która: ma doświadczenie w Twojej branży, ma wyniki w Twojej branży, działa transparentnie i specjaliści są pod telefonem. Powodzenia!!! :!:
ODPOWIEDZ