Zabudowa busa - jaka firma?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Zabudowa busa - jaka firma?

Post autor: oja »

Planuję skorzystać z zabudowy busów, aby moi pracownicy z łatwością utrzymywali w nich porządek. Słyszałam, że to dobre rozwiązanie. Polecacie jakieś konkretne firmy?
Awatar użytkownika
narka
Posty: 109
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:57

Re: Zabudowa busa - jaka firma?

Post autor: narka »

Sprawdzałaś już ofertę firmy https://mediatrailer.pl/zabudowy-warsztatowe-busow.html ? Myślę, że Cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Zabudowa busa - jaka firma?

Post autor: oja »

Nie, nie sprawdzałam. Ale faktycznie - już kiedyś nazwa tej firmy obiła mi się o uszy. Dzięki za namiar, sprawdzę ich i przedzwonię w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
narka
Posty: 109
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:57

Re: Zabudowa busa - jaka firma?

Post autor: narka »

Nie ma za co, od tego jesteśmy na forum aby sobie pomagać :) Mój znajomy korzystal z ich usług i był właśnie bardzo zadowolony. Taka zabudowa busa, to faktycznie super sprawa - znajduje zastosowanie przede wszystkim w pojazdach o przeznaczeniu serwisowym.
Żuczek

Re: Zabudowa busa - jaka firma?

Post autor: Żuczek »

Firma Betulla wykonuje świetnie zabudowy busów i samochodów dostawczych z solidnej 6 mm sklejki brzozowej. Moja zabudowa Fiata Ducato jest właśnie od nich i naprawdę nieźle się trzyma. Można ją dostać w bardzo atrakcyjnej cenie, a jakość jest naprawdę wysoka.
ODPOWIEDZ