Wyposażenie hotelu

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
iwańska

Wyposażenie hotelu

Post autor: iwańska »

Wiem, że teraz trochę ciężki okres dla branzy hotelowej ale to dobry okres na wszelkie modyfikacje, remonty itd. Pandemia kiedyś się skończy i trzeba będzie odbić się oferując może nową jakość i nowe usługi w budynku, który już i tak jest. Więc o co można mniej standardowego doposażyć hotel? Jak myślicie?
Baśka

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: Baśka »

Jeżeli posiadasz środki na inwestycje to to naprawdę najlepszy czas na nie. Nikomu nie będzie przeszkadzał hałas i prace remontowe.
MichałK

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: MichałK »

Tylko weźcie to zróbcie z głową. Bo takich sal zrobionych jakoś tam jest dużo, ale takich z pomysłem i możliwościami technicznymi to już tyle nie ma. Zobaczcie jak inne duże i cenione centra do tego odeszły. Lepiej wzorować się na tych, którym sie udało :) Na najlepszych. Zobaczcie też na realizację Trias Avi. To duża firma robiąca takie zabudowy, sale konferencyjne, muzea itd. Może coś z ich rozwiązań wpadnie wam w oko. A może nawet oni coś wam zaproponują? To jedna z lepszych firm na rynku.
Tanaś

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: Tanaś »

Moim, zdaniem hotel może zyskać mając sale konferencyjne i centrum szkoleniowe. Takie wyposażone w nowoczesne systemy multimedialne są na wagę złota. Ponadto konferencje czy szkolenia urządzane w takich miejscach są dobrą wizytówką firmy.
Żak

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: Żak »

Tanaś pisze: ↑26 lis 2020, 19:24 Moim, zdaniem hotel może zyskać mając sale konferencyjne i centrum szkoleniowe. Takie wyposażone w nowoczesne systemy multimedialne są na wagę złota. Ponadto konferencje czy szkolenia urządzane w takich miejscach są dobrą wizytówką firmy.
Dobrze rozwiązane takie centrum z hotelowym zapleczem i pełną infrastrukturą na pewno zyska na uznaniu przyszłych klientów. Takie miejsce będzie bardziej doceniane przez biznes niż zwykły hotel. Moim skromnym zdaniem warto iść w tym kierunku. Oczywiście o ile sa na to środki. Bo jak już coś takiego robić to z głową i z odpowiednią firmą, która się na tym zna.
VictorOrłoś

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: VictorOrłoś »

MichałK pisze: ↑23 lis 2020, 13:57 Tylko weźcie to zróbcie z głową. Bo takich sal zrobionych jakoś tam jest dużo, ale takich z pomysłem i możliwościami technicznymi to już tyle nie ma. Zobaczcie jak inne duże i cenione centra do tego odeszły. Lepiej wzorować się na tych, którym sie udało :) Na najlepszych. Zobaczcie też na realizację Trias Avi. To duża firma robiąca takie zabudowy, sale konferencyjne, muzea itd. Może coś z ich rozwiązań wpadnie wam w oko. A może nawet oni coś wam zaproponują? To jedna z lepszych firm na rynku.
Fajne mają te realizacje. I to nie tylko hoteli, czy centrów nauki. Ale i muzea fajnie wypadają Osobiście byłem w muzeum piernika i robi ta ich instalacja niezłe wrażenie.
zośkaz

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: zośkaz »

Rzeczywiście, nie jest to łatwy czas dla branży hotelarskiej. Dlatego każda osoba, która myśli o założeniu własnego biznesu i stworzeniu atrakcyjnej przestrzeni dla potencjalnych gości, powinna rozważyć budowę metodą modułową. Można w ten sposób zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas. Profesjonalne firmy takie jak https://climatic.pl/hotele-i-akademiki/ specjalizują się w wytworzeniu komponentów, które spełniają wszelkie normy i standardy wymagane przez nowoczesne budownictwo. Ułatwi to postawienie obiektu w miejscu, które jest już zagospodarowane. Warto!
MichałK

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: MichałK »

Ciekawe te rozwiązania modułowe. Ciekawe czy Trias Avi w takich wnętrzach by się odnalazła w realizacji. Pewnie tak. Najważniejsze by takie moduły nie były za niskie, bo już takie widziałem. Wtedy nie ma komfortu, przestrzeni. Po za tym sale konferencyjne jednak muszą mieć swoje rozmiary by wszystko, co jest wyświetlane na dużym ekranie, było widoczne na końcu.
Jańczyk

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: Jańczyk »

MichałK pisze: ↑19 sty 2021, 18:36 Ciekawe te rozwiązania modułowe. Ciekawe czy Trias Avi w takich wnętrzach by się odnalazła w realizacji. Pewnie tak. Najważniejsze by takie moduły nie były za niskie, bo już takie widziałem. Wtedy nie ma komfortu, przestrzeni. Po za tym sale konferencyjne jednak muszą mieć swoje rozmiary by wszystko, co jest wyświetlane na dużym ekranie, było widoczne na końcu.
Masz rację. Sala musi byc spora. W małych to goście się duszą. Jest zła atmosfera i jest po prostu mało komfortowo. No i nie ma miejsca na dobry ekran, by widzieć prezentacje. Chyba że mówimy o sali na 10 osób :) To wtedy wystarcza zwykła konferencyjna, ale jeżeli chcemy się pokazać większemu gronu, jakies wewnętrzne targi czy cokolwiek takiego, to rozmach musi być. Jak na zachodzie z prezentacją nowego iPhone ;)
Jagodzińska

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: Jagodzińska »

W każdym hotelu na pewno niezbędną sprawą są ręczniki. Najlepiej zamówić takie z logo - https://tekstyliowo.pl/24-reczniki-kolorowe . Jakoś ręczników musi być naprawdę wysoka, bo wiadomo, że są bardzo często prane i musza to wszystko dobrze znieść ;)
ława

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: ława »

Jak najbardziej, generalnie tekstylia w hotelu muszą się charakteryzować wieloma czynnikami o czym mowa na https://www.tophoreca.sk/servis-sluzby/ ... u-bielizen . Tu podstawą jest dobra jakość, a także kwestie bezpieczeństwa
Foboloć

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: Foboloć »

Każdy wie, że hotele, te nowoczesne muszą mieć profesjonalną salę konferencyjną, a jeśli jej nie mają, to muszą porządnie zorientować się na rynku, jaka firma i z czego korzysta w przypadku wynajmu takie sali. Dlatego warto zapoznać się z aktualnymi ofertami, które na pewno okażą się bardzo ciekawe, bo obecnie jest wiele fajnych podmiotów, które takie produkty posiadają.
Niomiol

Re: Wyposażenie hotelu

Post autor: Niomiol »

Jedną z tańszą i bardziej efektowną formą dekoracji ścian mogę okazać się sztukateria. Zastosowanie listw sufitowych, listw przypodłogowych czy list ściennych potrafi znacznie odmienić oblicze każdego pomieszczenia. Różne rodzaje listw np. ql026 https://e-interior.pl/sztukateria/listw ... guard.html to jedna z najpopularniejszych listw karniszowych ubiegłych miesięcy. Praktycznie pasuje do każdego pomieszczenia w domu. Można do tego dołożyć listwę naścienną LNG-09 https://e-interior.pl/sztukateria/profi ... ng-09.html i mamy gotowe.
ODPOWIEDZ