Uzależnienia

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 122
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21

Uzależnienia

Post autor: Arkadiusz1 »

Uzależnienia to straszna rzecz. Jeśli też się z tym zmagacie, to powinniście skorzystać ze wsparcia takich poradni jak Salomon. Zajrzyjcie do https://poradniasalomon.com.pl/ i sami sprawdźcie, jak może Wam to pomóc. W takich tematach nie ma sensu czekać...
Awatar użytkownika
mięta
Posty: 68
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:49

Re: Uzależnienia

Post autor: mięta »

Doskonale wiem, że uzależnienia mogą zniszczyć niejeden ładnie budujący się związek. Moja mama ma problem z alkoholem i tata od niej odszedł, a potem drugi mąż. Chcę jej jakoś pomóc, bo mimo że sama widzi, iż winien jest alkohol, niestety, nie radzi sobie, nic z tym nie robi. Już dzwoniłam na ośrodka Nefo, ale nie wiem, czy ona sama tam pójdzie. Tam by ją uratowali.
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:34

Re: Uzależnienia

Post autor: disaja »

Uzależnienia to jedno z tych rzeczy, które rozbijają rodziny. Doskonale coś o tym wiem. Ciągły brak uczuć też prowadzi do tego, że jesteśmy potem skrzywdzeni, wchodzimy w dorosły świat bez pewności siebie. Dlatego jeśli macie taką osobę uzależnioną, pomyślcie o ośrodku Terapii Forest . Lokalizacja jest świetna, na pewno uspokaja. Dlatego warto spróbować. Zawsze jest szansa.
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Uzależnienia

Post autor: Maksik »

A miał ktoś z Was wszywkę? Jak się z nia czuliście? Tutaj http://cafepineska.pl/czy-tzw-wszywka-a ... i-esperal/ czytam na jej temat, na temat jak dokładnie działa. Nie radzę sobie z alkoholem i chciałbym w końcu coś zmienić. Ale nie wiem jak.
Awatar użytkownika
laura345
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 11:05

Re: Uzależnienia

Post autor: laura345 »

A był ktoś z Was w ośrodku forest? https://osrodek-uzaleznien.pl/ Czytałam dużo pozytywnych opinii, a potrzebuję szybko wysłać bliską osobę, bo już nie mam siły, ani ja ani moja rodzina... Przyjmę każdą opinię jeśli ktoś był - oczywiście od osób, które były tam na terapii
Awatar użytkownika
pszczola1234
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:51

Re: Uzależnienia

Post autor: pszczola1234 »

laura345 pisze: ↑03 kwie 2020, 11:12 A był ktoś z Was w ośrodku forest? https://osrodek-uzaleznien.pl/ Czytałam dużo pozytywnych opinii, a potrzebuję szybko wysłać bliską osobę, bo już nie mam siły, ani ja ani moja rodzina... Przyjmę każdą opinię jeśli ktoś był - oczywiście od osób, które były tam na terapii
Nie wiem, jak Forest. Mogę polecić Nefo, bo była tam moja mama. Rezultat? Świetne warunki pobytowe i odzyskanie dawnego członka rodziny!
Awatar użytkownika
akacja12
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:28

Re: Uzależnienia

Post autor: akacja12 »

Ja mogę się podzielić opinią o ośrodku Forest. Przebywał tam pare tygodni mój brat, uzależniony od alkoholu, później od gier hazardowych. Już było bardzo źle i sam nie potrafił sobie pomóc, ale pobyt w tym ośrodku bardzo go zmienił. Wyszedł na prostą, więc mogę polecić!
Awatar użytkownika
damianwolski
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:33

Re: Uzależnienia

Post autor: damianwolski »

akacja12 pisze: ↑28 maja 2020, 12:44 Ja mogę się podzielić opinią o ośrodku Forest. Przebywał tam pare tygodni mój brat, uzależniony od alkoholu, później od gier hazardowych. Już było bardzo źle i sam nie potrafił sobie pomóc, ale pobyt w tym ośrodku bardzo go zmienił. Wyszedł na prostą, więc mogę polecić!
O to dobrze wiedzieć, dziękuję za informację. Czytałem właśnie bardzo dużo dobrego na temat ośrodka terapii forest i widzę, że na niego się zdecydujemy. A bratu życzę wytrwałości, bo ma skłonności widzę do uzależnień
Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Re: Uzależnienia

Post autor: bigoja »

Najwazniejsza jest terapia i chec zmiany, ale to trzeba wielu rozmow i wsparcia dla osoby uzaleznionej. na pewno warto pomyslec o osrodku - my dla brata ktory mial problem z dopalaczami wybralismy osrodek Tratwa w Wisle. Mega polecam, bo duze wsparcie rowniez dla wspoluzaleznionych
Awatar użytkownika
Marianka
Posty: 32
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:42

Re: Uzależnienia

Post autor: Marianka »

Odpowiednie wdrożenie leczenia jest niezwykle ważne w przypadku uzależnień. Pamiętam jak mój tata był na dwóch odwykach i niestety kiepsko z tym było... Nadal pił i nie widać było poprawy. Dopiero wszycie esperalu poskutkowało. Wiedział, że nie może sięgać po alkohol i tego się trzymał. Pomoc taką uzyskał w ośrodku Detoks Fenix.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 43
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:37

Re: Uzależnienia

Post autor: Ania »

bigoja pisze: ↑18 lip 2020, 15:14 Najwazniejsza jest terapia i chec zmiany, ale to trzeba wielu rozmow i wsparcia dla osoby uzaleznionej. na pewno warto pomyslec o osrodku - my dla brata ktory mial problem z dopalaczami wybralismy osrodek Tratwa w Wisle. Mega polecam, bo duze wsparcie rowniez dla wspoluzaleznionych
Dokładnie, zgadzam się w 100% ważne jest też żeby terapia i detoks przebiegały w empatycznej i pełnej wsparcia i zaufania atmosferze. Dla ojca wybrałam ośrodek https://osrodekprzebudzenie.org/ i był to bardzo dobry wybór, człowiek całkowicie inaczej patrzy na świat i na razie radzimy sobie z problemem.
Awatar użytkownika
Laura78
Posty: 44
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:07

Re: Uzależnienia

Post autor: Laura78 »

Niestety coraz bardziej powszechnym problemem jest to, że coraz więcej młodych ludzi popada w uzależnienia i trzeba być tego świadomym. Polecam poczytać o tym tutaj https://osrodkiterapeutyczne.pl/uzalezn ... ienia.html można tutaj znaleźć na prawdę wiele odpowiedzi na nurtujące pytania, a także na pewno wyczuli nie jedną osobę na problem uzależnień młodzieży.
Nosorożec

Re: Uzależnienia

Post autor: Nosorożec »

Cześć! Jeśli znasz kogoś kto uwielbia dużo palić "trawki", zaproponuj mu detoksykację organizmu w ośrodku Forest. Sam się tam zgłosiłem, bo już mocno uzależniłem się od marihuany, a teraz czuję się o wiele lepiej.
Błażej

Re: Uzależnienia

Post autor: Błażej »

Uzależnienia to straszna sprawa. Słyszałem, że leczenie uzależnień we Wrocławiu pozwala takim osobą stanąć na własne nogi i pozbyć się problemu. Jednak to długa i ciężka droga. Dlatego ja trzymam się z daleka od wszelkiego rodzaju używek. Niestety ludzie często przez stres i życiowe problemy wpadają w takie kłopoty.
Grażka

Re: Uzależnienia

Post autor: Grażka »

Wydaję mi się, że największy problem polskiego społeczeństwa to utrzymujący się już od jakiegoś czasu, problem alkoholizmu. Coraz więcej ludzi sięga po tę używkę. Zwłaszcza w trudniejszych momentach swojego życia. Uważam, że jeśli ktoś z naszego otoczenia popada w nałóg, to od razu powinniśmy zareagować i zaoferować pomoc. Metod leczenia jest wiele, chociażby zaszycie alkoholowe w Bochni. Uchodzi ono za jedną z najskuteczniejszych rozwiązań.
ODPOWIEDZ