Usuwanie owłosienia - laser diodowy

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Maśka

Usuwanie owłosienia - laser diodowy

Post autor: Maśka »

Jakie urządzenia do gabinetu kosmetycznego warto wybrać jeśli chodzi o usuwanie owłosienia w strefie bikini, nóg, rąk itd u kobiet. Właśnie planujemy rozszerzyć zakres naszych usług i jednak te szczególnie nas interesuje. Jednak nie mam zbyt dużej wiedzy, jakie urządzenie w tym zakresie będzie najlepsze.
joluś5444

Re: Usuwanie owłosienia - laser diodowy

Post autor: joluś5444 »

Maśka pisze: ↑08 paź 2021, 14:14 Jakie urządzenia do gabinetu kosmetycznego warto wybrać jeśli chodzi o usuwanie owłosienia w strefie bikini, nóg, rąk itd u kobiet. Właśnie planujemy rozszerzyć zakres naszych usług i jednak te szczególnie nas interesuje. Jednak nie mam zbyt dużej wiedzy, jakie urządzenie w tym zakresie będzie najlepsze.
Jak najbardziej polecam!
Kaśka

Re: Usuwanie owłosienia - laser diodowy

Post autor: Kaśka »

No to może warto sprawdzić sobie na przykład ofertę urządzeń z oferty IFApro u których znajdziecie na przykład model Lumeni https://ifapro.pl/laser-diodowy/ rozwiązanie najnowszej generacji, który naprawdę skutecznie pozwala na usuwanie różnego rodzaju owłosienia z twarzy, obszarów bikini, pleców, nóg itd. Przyznam, że zainteresowanie jest ogromne :)
Joańka

Re: Usuwanie owłosienia - laser diodowy

Post autor: Joańka »

Dlatego właśnie rozglądając się za wysokiej klasy urządzeniami kosmetycznymi o wysokim standardzie i skuteczności działania w zakresie redukcji owłosienia to bardzo dobrą propozycją jest laser diodowy Lumeni, który w branży ma ogromne doświadczenie. Jednocześnie licząc na niską awaryjność, cenę, wsparcie szkoleniowe i efekty które bronią się same.
MajkaŚ

Re: Usuwanie owłosienia - laser diodowy

Post autor: MajkaŚ »

Joańka pisze: ↑22 paź 2021, 14:43 Dlatego właśnie rozglądając się za wysokiej klasy urządzeniami kosmetycznymi o wysokim standardzie i skuteczności działania w zakresie redukcji owłosienia to bardzo dobrą propozycją jest laser diodowy Lumeni, który w branży ma ogromne doświadczenie. Jednocześnie licząc na niską awaryjność, cenę, wsparcie szkoleniowe i efekty które bronią się same.
Dzięki wielkie za informacje, na pewno sprawdzę i liczę że jeszcze jakieś podpowiedzi się pojawią ;)
Wiolettkaś

Re: Usuwanie owłosienia - laser diodowy

Post autor: Wiolettkaś »

Mogę poprzeć opinię poprzednika i też uważam, że warto tutaj jednak poświęcić więcej uwagi na dokładniejsze sprawdzenie i przetestowanie lasera diodowego Lumeni może sporo pomóc przy problemach owłosienia w wielu miejscach na ciele. Problem nie powraca, klientki nie skarżą się na żaden ból, a też na starcie we wszystkim dokładnie nam pomogli także przy szkoleniach.
ODPOWIEDZ