USG BADANIE WARSZAWA

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
jadwiga krzyżak

USG BADANIE WARSZAWA

Post autor: jadwiga krzyżak »

Ja akurat tam nie robiłam ale byłam w Gabinecie USG w Warszawie na ul. Białobrzeskiej 28. Wykonują USG jamy brzusznej,USG tętnic szyjnych, USG serca,USG stawów ,biodrowych,USG piersi (usg sutków),USG ortopedyczne (mięśnie, stawy, ścięgna),USG układu moczowego,USG tarczycy. Badania USG dzięki swojej dokładności umożliwiają postawienie najbardziej precyzyjnej diagnozy zaburzeń, na które cierpi Pacjent. Dlatego polecam tą przychodnię i jednocześnie skonsultować wyniki z lekarzem specjalistą. Zostawiam ci linka do przychodni. http://www.gabinetusg.com.pl/
śliwowica

Re: USG BADANIE WARSZAWA

Post autor: śliwowica »

Trzeba iść na takie badanie tam, gdzie mają świetny sprzęt i bardzo dobrych specjalistów. Dlatego odsyłam w Warszawie każdego do https://multimed.pl/ . Rekomenduję, bo mają świetnych lekarzy z bardzo dobrym podejściem do pacjentów. Zakres badań usg jest bardzo szeroko i obejmuje wiele narządów. Sprawdźcie ofertę oraz cennik na ich stronie.
loluś

Re: USG BADANIE WARSZAWA

Post autor: loluś »

Świetnie się składa, ponieważ ja akurat jestem po USG tarczycy i mogę wam polecić to miejsce https://innova-med.pl/ To nowopowstała, warszawska placówka medyczna, w której możecie liczyć na konsultację z wieloma różnymi specjalistami. Można wykonać usg, biopsję czy umówić się do kardiologa na badanie serca. Myślę, że warto wziąć ich pod uwagę, jeżeli będziecie chcieli się wybrać do lekarza.
tołpa

Re: USG BADANIE WARSZAWA

Post autor: tołpa »

@Śliwowica, popieram. Akurat w Warszawie usg można sobie na szybko zrobić prywatnie np. w klinice Multimed. Godna polecenia placówka z bardzo dobrą kadrą lekarską. Ja korzystałam nie raz - a to miałam usg kolana, a to piersi, mąż też korzystał z badań typowo męskich typu usg jąder. Polecam.
jaśkamisia

Re: USG BADANIE WARSZAWA

Post autor: jaśkamisia »

Jeżeli ktoś jest z Białegostoku i chciałby zrobić usg piersi to śmiało może skorzystać z oferty https://www.cmryska.pl/usg-w-bialymstoku/. Byłam tam i musze przyznać, że pełen profesjonalizm. Polecam to każdemu, ponieważ cena jest atrakcyjna, a wykonanie wzorowe. :D
ODPOWIEDZ