Ubezpieczenie OC

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
narka
Posty: 109
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:57

Ubezpieczenie OC

Post autor: narka »

Z jakiego ubezpieczenia OC obecnie korzystacie, jesteście w stanie mi coś polecić?
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: oja »

Ofert ubezpieczeniowych danego typu, jest cała masa. Jeżeli ktoś dobrze nie zna się na ubezpieczeniach, a chciałby znaleźć coś dla siebie, to polecam na początek skorzystać z porównywarek. Nawet na stronie https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/ pisali o tym, że to najlepszy sposób na znalezienie taniego ubezpieczenia OC.
Awatar użytkownika
Tamika
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:43

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Tamika »

Wybór polisy ubezpieczeniowej to niezwykle ważna kwestia, a ubezpieczenie ma nas chronić przed rożnymi.
Viena life oferuje polisy na świetnych warunkach, zaś obsługa klienta działa bardzo sprawnie.
Dlaczego o tym piszę? Bo docenisz współpracę z takim towarzystwem ubezpieczeniowym w sytuacji, kiedy Ciebie będzie dotyczyła.
żabok

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: żabok »

Moim skromnym zdaniem pakiet ubezpieczenia assistance w podróży jest naprawdę niezbędny. Jeśli szukali byście tego pakietu w dobrej cenie, to warto zweryfikować To pod tym adresem internetowym: https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczeni ... w-podrozy/ . Moim skromnym zdaniem posiadają silnikiem ofertę lub po prostu warto sprawdzić.
eldom

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: eldom »

Najsensowniej moim zdaniem jest korzystanie z tego typu porównywarek https://inszury.pl/ , gdzie w chwilę moment można wyszukać najlepszą ofertę ubezpieczeniową. Nie trzeba nigdzie po agencjach ubezpieczeniowych chodzić, pytać się i tracić czas, wszystko w tym jednym miejscu można załatwić
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: porzeczka »

Uważam że korzystanie z porównywarek przy wyborze ubezpieczenia to bardzo dobry pomysł ale równie dobrym pomysłem jest korzystanie z takich przywilejów jak samochód zastępczy z oc sprawcy. Można się starać o taki samochód jeśli po kolizji Wasze auto trafi do naprawy a więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie https://zastepczy.org/tu/concordia-samo ... pczy-z-oc/
ODPOWIEDZ