Transport HDS

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:11

Transport HDS

Post autor: heniutek »

Ostatnio zaczął się u nas remont drogi osiedlowej. Zamiast starego i dziurawego asfaltu położona została kostka brukowa. Przyjechała firma, która oferuje transport HDS i wypakowała kilka pale z kostką. Trzeba przyznać, że poszło im to bardzo sprawnie. Samo położenie kostki szło już trochę gorzej, bo to robiła inna firma a i mieli po drodze kilka niespodzianek. Spodobało mi się także to, że firma, która przywiozła kostkę, wywiozła sprawnie kilka elementów, które już dawno przeznaczone były do usunięcia.
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Transport HDS

Post autor: mojafirma »

Znam podobne historie, firmy które transportuje tak ciężkie rzeczy powinny tym bardziej dbać o serwis swoich pojazdów. Jednym z nich są naczepy, które często mają gorszą obsługę niż same ciągniki. Warto zmienić ten stan rzeczy i serwisować naczepy w dedykowanych serwisach takich jak Frost ze Szczecina https://frosttruckserwis.pl/uslugi/komp ... wa-naczep/. Firma Frost ma również filię w Słubicach, gwarantuje sprawy i profesjonalny serwis oraz naprawy praktycznie wszystkich rodzajów naczep.
Awatar użytkownika
narka
Posty: 109
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:57

Re: Transport HDS

Post autor: narka »

Jasne, że znam. Nawet dość często korzystam z takich usług. Współpracowałam z wieloma firmami, jednak najlepiej układa mi sie współpraca z https://hds-marcinkiewicz.pl/ Są rzeczowi i kompetentni, a do tego wszystko wykonują na czas :) Lepszej firmy nie znam, i to w dodatku z tak przystępnym cennikiem.
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Transport HDS

Post autor: oja »

Nieocenionym specjalistą w temacie szeroko pojętej spedycji jest firma https://izntrade.com/#section-1 To poważny i szanowany przedsiębiorca dbający o każdy detal. Współpracuję z nimi od 2 lat i zawsze mam pewność bezpieczeństwa swoich towarów. Świetnie radzą sobie z trudnymi i nieprzewidywalnymi sytuacjami.
Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Re: Transport HDS

Post autor: bigoja »

Sprawdzcie sobie firme http://www.veruslogistics.pl/ - naprawde mega obsluga, zawsze terminowo i bezpiecznie, a dzieki temu, ze maja faktycznie gps w calej flocie to masz tez kontrole :)
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Re: Transport HDS

Post autor: SylwiaK »

Wbrew pozorom kwestie organizacji transportu to nie taka łatwa sprawa.Szczególnie jeśli prowadzimy firmę o profilu budowlanym czy przemysłowym. Trzeba jakoś dostarczać towary/sprzęty z jednego punktu do drugiego. Warto skorzystać w tym celu z usług odpowiedniej firmy jak Magemar https://magemar.com.pl/ . Oni specjalizują się w transporcie morskim oraz lądowym - dostarczą towar do każdego kraju europejskiego.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:59

Re: Transport HDS

Post autor: rozmowna »

Nie mam pojęcia, jak to mnie będzie. Chcę zatrudnić firmę https://www.extrego.com/ , bo oni przewożą nawet materiały wybuchowe poza granicę Polski, po całej Europie i Azji. A ja mam kilka takich transportów. Wiem, że mnie to trochę wyniesie, ale mam nadzieję, że się zgodzą, bo muszę to wszystko szybko z Polski usunąć. Takie mam gminne rozporządzenie.
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 31
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:32

Re: Transport HDS

Post autor: wiki01 »

Co sądzicie o firmie transportowej Aston Partner? Słyszeliście o niej? Na ich stronie internetowej- http://astonpartner.pl znalazłam bardzo ciekawą ofertę ale chętnie poczytam kogo polecacie najbardziej :)
Awatar użytkownika
Malenka
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:33

Re: Transport HDS

Post autor: Malenka »

Większe ładunki, cięższe towary wymagają i większych samochodów. HDSy są bardzo często wykorzystywane, szczególnie przy budowach, ale i nie tylko;) Jeżeli prowadzicie swoją firmę, działacie w produkcji, szeroko pojętym przemyśle, to i specjalistyczna firma transportowa http://inrel.pl/ i ich usługi transportowe, może wam się przydać. Z kolei tu znajdziecie pomoc przy relokacji maszyn. Zajmują się demontażem, bezpiecznym załadunkiem oraz ponowną instalacją w nowym miejscu maszyn produkcyjnych.
Awatar użytkownika
expo8992
Posty: 53
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:47

Re: Transport HDS

Post autor: expo8992 »

Pracując w transporcie należy przede wszystkim pamiętać o tym, aby wszystko w odpowiedni sposób zorganizować. Jednak nie można zapominać o kosztach związanych z transportem, ponieważ nie mogą one przekraczać założonych budżetów. Okazuje się, że można i tak jeszcze bardziej zminimalizować koszty, jeśli zamiast oleju napędowego zastosujecie w swoich samochodach LNG, czyli skroplony gaz ziemny. Dystrybutorem takiego gazu jest https://www.cryogas.pl/lng_dla_transportu . jako firma, jak najbardziej możecie podjąć z nimi współpracę.
Łukasz

Re: Transport HDS

Post autor: Łukasz »

Moja firma zapewnia transport wielu innym osobom, potrzebowałem monitoringu, by móc śledzić to, czy moi pracownicy stosują się do zasad bezpieczeństwa. Czy stają w odpowiednich miejscach i jakimi trasami się poruszają. Bezpieczeństwo osób, które nam zaufały stawiam na pierwszym miejscu, dlatego postawiłem na Beta Security, których ofertę znalazłem na stronie https://bss24.pl/monitoring/monitoring-gps-pojazdow/.
TomaszReś

Re: Transport HDS

Post autor: TomaszReś »

W przypadku kiedy chcecie odpowiednio zarządzać swoją flotą samochodową w firmie i jednocześnie przy tym poprawić bezpieczeństwo oraz zabezpieczenia przed ewentualnymi kradzieżami i jednocześnie integracją z giełdami zleceń, czy kontrolą nad zużyciem paliwa i zabezpieczeniem przed kradzieżą to uważam, że warto tutaj poświęcić więcej uwagi na system Flotman https://www.flotman.pl/ który naprawdę świetnie się rozwija.
Ślimak

Re: Transport HDS

Post autor: Ślimak »

transport to wyzwanie. Tyle czynników zewnętrznych może nam pokrzyżować szyki. Nigdy nie pojedziemy za kierowcą ale możemy go śledzić czy jedzie i jak jedzie. Mamy w firmie zamontowany monitoring GPS [ur=https://www.truckonline.pl/l]truckonline[/url]. Cały system się sprawdza. Mamy kilka samochodów w tym systemie i zero problemów.
łucja90

Re: Transport HDS

Post autor: łucja90 »

Warto rzucić okiem na ofertę firmy TRANSPOL - usługi transportowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, HDS: https://transport-gdansk.pl/ . Znajdziecie tam wszystkie istotne informacje na temat transportu HDS, który Was interesuje. Polecam się z nimi zapoznać, jestem pewna, że to będzie odpowiedni wybór.
ODPOWIEDZ