Tłumaczenia z chińskiego

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
zespół

Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: zespół »

Wiecie, nawet nie miałam pojęcia, jak trudno będzie znaleźć firmę lub osobę, która zajmie się czymś takim jak tłumaczenia z języka chińskiego? Na szczęście trafiłam do NIHAO, bez problemu, bardzo szybko przetłumaczyli dokumenty, które były mi potrzebne.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Oleczka »

A czy ktoś z Was miał kiedyś do czynienia z językiem japońskim? Ja ostatnio trafiłam na ciekawą ofertę kursu języka japońskiego na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Jak widać organizuje go Szkoła Językowa ProfiLingua w systemie on-line. Co o tym sądzicie? Czy takie kursy internetowe są według Was skuteczne?
Błażej

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Błażej »

Może zgłoście się do https://dogadamycie.pl to profesjonalne biuro tłumaczeń. Prześlij do nich tekst do przetłumaczenia
i określ swoje wymagania, by otrzymać szybką wycenę. Naprawdę mają atrakcyjną ofertę także się zainteresujcie. Ja polecam ich serdecznie.
Włodek

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Włodek »

Na dobrą sprawę ja jeszcze nigdy nie musiałem zlecać takich tłumaczeń ale oczywiście nie wykluczam tego, że kiedyś to zrobię. Mnie na tą chwilę najbardziej interesują tłumaczenia techniczne https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-techniczne/ i myślę, że to właśnie na nich przede wszystkim będę się skupiał.
Mędrzec

Re: Tłumaczenia z chińskiego

Post autor: Mędrzec »

W sumie ja nie przypominam sobie sytuacji abym kiedykolwiek musiał coś tłumaczyć z tego języka, ale jak najbardziej również tego typu zlecenia mam regularnie. Wiem również, ze jak ja przekażę je do biura tłumaczeń online https://dogadamycie.pl/ to na pewno wszelkie tłumaczenia będą wykonane profesjonalnie.
ODPOWIEDZ