Targi wystawiennicze

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 77
Rejestracja: 17 cze 2019, 17:52

Targi wystawiennicze

Post autor: kasiunia »

To ,że firmy powinny się reklamować - to nie ulega wątpliwości.Wszystko po to by jak największa grupa potencjalnych klientów dowiedziała się o istnieniu naszej firmy.Uważam jednak ,że najlepszy efekt informacyjny uzyskamy uczestnicząc w targach wystawienniczych. W firmie https://www.retio.pl/ można zaopatrzyć się w kompletne stosika wystawiennicze i inne potrzebne gadżety. Uważam ,że na takich targach trzeba zaistnieć. pzdr
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Targi wystawiennicze

Post autor: nosleep »

Jest wiele miejsc gdzie możemy zaprezentować swoje produkty. My przykładowo tworzymy naturalne, różnorodne sery wiejskie i też jeździmy na różne targi, degustacje. Teraz musimy kupić sobie dodatkowy pawilon https://www.pol-plan.com.pl/pawilony/ , aby móc efektywniej prezentować swoją firmę w plenerze.
Daśka

Re: Targi wystawiennicze

Post autor: Daśka »

Na takie targi warto mieć specjalistyczny tak naprawdę sprzęt , dobrą reklamę i stoisko ładne. Widziałam, że projektu takie stoiska na https://visionstudio.com.pl/stoiska/ . Może akurat warto pomyśleć o profesjonalnym projekcie a potem wykonaniu i zaprezentować się z dobrej strony.
ODPOWIEDZ