Szukam pralni

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
koleś

Szukam pralni

Post autor: koleś »

Pytanie - korzystał ktoś z Was może z mobilnej pralni w Warszawie? Chciałbym się dowiedzieć, jak dokładnie to wygląda i czy cenowo jest mega różnica w porównaniu z klasyczną pralnią.
karuś3244

Re: Szukam pralni

Post autor: karuś3244 »

No to jak szukasz pralni z doświadczeniem i dobrą obsługą klienta, to z tego, co wiem, pozytywną opinią cieszy się pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Jej oferta jest bardzo rozbudowana i warto wziąć ją pod uwagę. Z tego, co widziałam zajmują się "praniem na telefon", co jest bardzo wygodne, ponieważ pralnia sama przyjedzie po rzeczy do prania, wypierze i odwiezie do Ciebie. Super sprawa. Ja skorzystam!
baśka

Re: Szukam pralni

Post autor: baśka »

Miałam okazję z jej usług korzystać kilka miesięcy temu, kiedy zalałam dywan winem i o dziwo wszystko się dobrało! Kiedyś też z tego samego powodu oddałam dywan do innej pralni, ale oni tak dobrze sobie nie poradzili.
Małgosia

Re: Szukam pralni

Post autor: Małgosia »

RoyalMaids to firma świadcząca różne usługi porządkowe w tym profesjonalne pranie dywanów i wykładzin. Nie jest to jednak standardowe pranie odkurzaczem piorącym, a 9 etapowy proces, dzięki któremu dywany naprawdę wracają do klienta wyczyszczone z wszelkich zabrudzeń, roztoczy itd. Dlatego pranie dywanów Wrocław jest tak skuteczne.
Guśka

Re: Szukam pralni

Post autor: Guśka »

Naprawdę ktoś jeszcze korzysta z pralni? Przecież są teraz na rynku super pralki, takie które bardzo dobrze piorą bez względu na ilość zabrudzeń. Na przykład Electrolux PerfectCare. Dba o ubrania, nie niszczy ich, jest ekonomiczna, jest w miarę cicha i po prostu jest świetna.
ODPOWIEDZ