Suplementy diety - produkcja

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Iroń

Suplementy diety - produkcja

Post autor: Iroń »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie stworzenia własnej marki suplementów to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na markę Tantus, to firma która świadczy takie usługi jak produkcja kontraktowa suplementów diety na czym również nam zależało. Przede wszystkim ogromne doświadczenie, świetne opracowanie technologii w tabletkach i kapsułkach twardych żelowych lub celuzolowych. Dzieki czemu my zajmujemy się promocją i marketingiem, natomiast już procesy produkcyjne świadczą w pełni oni. Jak się okazuje całej własnej linii wcale nie trzeba otwierać ;)
ewińka

Re: Suplementy diety - produkcja

Post autor: ewińka »

Do produkcji takich suplementów diety potrzebne są też odpowiednio dobrane surowce chemiczne, zarówno te bazowe jak i bardziej specjalistyczne. Można je zamówić w firmie OQEMA https://oqema.pl/. Warto bo to znany i ceniony na rynku producent oraz dystrybutor. Stawiają na wysoką jakość a do tego ceny nie są wygórowane.
futerał

Re: Suplementy diety - produkcja

Post autor: futerał »

Słoiki, butelki, zamknięcia to rodzaje opakowań, które mogą idealnie spisać się pod suplementy diety. Najbardziej opłaca się zamawiać je bezpośrednio od zaufanego producenta. Tak się składa, że Novo-Pak z odpowiadają za dostarczenie nam wspomnianych opakowań. My je wykorzystujemy do kosmetyków i spisują się niezmiernie solidnie. Opakowania tego typu są wykonane z tworzyw sztucznych. Dodatkowo, opakowania ozdabiają przy użyciu hot-stampingu, metalizacji, lakierowania i sitodruku.
ODPOWIEDZ