studia podyplomowe osteopatia

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
czaruś

studia podyplomowe osteopatia

Post autor: czaruś »

Cześć. Może powiecie, że to nie jest Wasza sprawa, ale liczę na wskazówki. Interesują mnie studia podyplomowe osteopatia i zastanawiam się, gdzie mam je zrobić. Bo tak naprawdę każdy rejon Polski mi odpowiada, pracuję w sieci, zdalnie. Może coś pod tym kątem ze mną uradzicie? Proszę ;) .
oliś0433

Re: studia podyplomowe osteopatia

Post autor: oliś0433 »

To ja, jeśli zdam maturę chciałabym wybrać się na Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w stolicy, a konkretnie interesuje mnie taki kierunek, jak psychologia. Tylko jeszcze nie wiem, czy wybrać studia zaoczne czy dzienne. Mam nadzieję, że bez problemu uda mi się dostać.
grażynka

Re: studia podyplomowe osteopatia

Post autor: grażynka »

Ja akurat innym kierunkiem jestem zainteresowana, swoją edukację ukierunkowałam na zarządzanie, dlatego będę robić studia podyplomowe na tej uczelni https://wseiz.pl/studia-podyplomowe/ . Mam kilku znajomych, którzy tutaj studiowali i sobie bardzo uczelnie chwalną
sewilkaa

Re: studia podyplomowe osteopatia

Post autor: sewilkaa »

Osteopatia to w ostatnim czasie kierunek, który cieszy się ogromną popularnością wśród studentów, zwłaszcza absolwentów fizjoterapii. jesli chodzi o konkretną uczelnię to warto złożyć papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Międzynarodowa kadra wykładowców, rozsądne czesne, ciekawe zajęcia z dużą ilością ćwiczeń.
Awatar użytkownika
lemon
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2020, 10:37

Re: studia podyplomowe osteopatia

Post autor: lemon »

Podyplomowka fajna sprawa, ale warto wziąć też pod uwagę naukę w szkole policealnej https://www.collegium.com.pl/ , tu jest teraz rekrutacja, sporo osób poleca to miejsce, bardzo dobry poziom
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 101
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: studia podyplomowe osteopatia

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

Jeśli chodzi o studia podyplomowe, to tutaj https://ksb.uek.krakow.pl/studia-podyplomowe/ znajdziecie interesująca ofertę na różnorakie studia MBA oraz ciekawe szkolenia. Jeśli rozważaliście edukację w takim kierunku, to moim zdaniem warto przejrzeć ich ofertę, a na pewno przyda się wam ten link.
ODPOWIEDZ