Słupca i okolice - wynajem auta do ślubu

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
AgataCC
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:55

Słupca i okolice - wynajem auta do ślubu

Post autor: AgataCC »

Słupca i okolice - znacie jakąś fajną wypożyczalnię aut do ślubu? Może być też ktoś prywatny, byle auto było jakieś fajne. Ktoś? Coś?
Awatar użytkownika
Emilia32
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2020, 12:12

Re: Słupca i okolice - wynajem auta do ślubu

Post autor: Emilia32 »

A jakiego auta szukasz? Bardziej zabytkowego czy czegoś na maksa eleganckiego? Jeżeli ta druga opcja to w Orchowie (to jest jakieś 30km od Słupcy) działa firma AutoRawicki. My od nich wypożyczyliśmy do ślubu perłowe audi sq7. Auto jak marzenie, na maksa ekskluzywne i eleganckie.
Awatar użytkownika
AgataCC
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:55

Re: Słupca i okolice - wynajem auta do ślubu

Post autor: AgataCC »

O, taka fura to by się mężowi podobała :) Ja osobiście jestem rozbita i nie wiem jakie auto bym chciała. Chciałabym żeby było nim sporo miejsca, bo mam mieć bardzo "obfitą" sukienkę.
Awatar użytkownika
AgataCC
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:55

Re: Słupca i okolice - wynajem auta do ślubu

Post autor: AgataCC »

A powiedz mi proszę - jak wygląda u nich kwestia finansowa? Jest jakaś kaucja za to, że wypożyczają auto?
Awatar użytkownika
Emilia32
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2020, 12:12

Re: Słupca i okolice - wynajem auta do ślubu

Post autor: Emilia32 »

AgataCC pisze: ↑03 kwie 2020, 13:42 A powiedz mi proszę - jak wygląda u nich kwestia finansowa? Jest jakaś kaucja za to, że wypożyczają auto?
Nie, oni dają swojego kierowcę, więc nie ma żadnego problemu. Jest szofer że tak powiem ;) Samochód od razu dostaliśmy udekorowany, więc tutaj koszta też odeszły.
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Słupca i okolice - wynajem auta do ślubu

Post autor: Maksik »

Też ich polecam. W tamtym roku braliśmy właśnie od nich auto na ślub. Auto odszykowane, wyczyszczone na błysk, wyglądało jakby dopiero z salonu wyjechali. Pełen profesjonalizm. Warto się do nich przejechać i obejrzeć auta, ze Słupcy daleko nie jest.
Awatar użytkownika
AgataCC
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:55

Re: Słupca i okolice - wynajem auta do ślubu

Post autor: AgataCC »

Dzięki wszystkim! Ślub mamy zaplanowany na lipiec, mam nadzieję, że wtedy już ta pandemia się skończy i dojdzie do ślubu. Zadzwonię do firmy i zapytam jak stoją z autami i terminami. Fajnie, że dają kierowcę i już ozdobione auto, zawsze jeden problem z głowy :)
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 149
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Słupca i okolice - wynajem auta do ślubu

Post autor: Lela »

Na pewno wiele rzeczy będziecie musieli załatwić jeżeli chodzi o organizacje ślubu. Myśleliście już2 o atrakcjach dla gości? Ja zastanawiam się nad fotobudką:) Znalazłam nawet drewnianą fotobudkę na http://fotobudazwooda.pl Będzie na pewno pasować do wielu sal weselnych.
ODPOWIEDZ