Skuteczna hydroizolacja fundamentów - jaka?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
TomaszReś

Skuteczna hydroizolacja fundamentów - jaka?

Post autor: TomaszReś »

Witam!
Czy możecie mi powiedzieć coś ze swojego doświadczenia jeżeli chodzi o wybór skutecznej hydroizolacji fundamentów? Jeżeli tak to mam nadzieję, że trochę nam się tutaj temat rozwinie ponieważ przede wszystkim szukam specjalistycznych rozwiązań o wysokiej trwałości na długie lata, tym bardziej że dom będzie stał na dość mokrym gruncie
Przemeś

Re: Skuteczna hydroizolacja fundamentów - jaka?

Post autor: Przemeś »

Na pewno warto w tym zakresie akurat zwrócić uwagę na producenta WaterBlock u którego znajdziecie skuteczne rozwiązania hydroizolacyjne pod fundamenty https://waterblock.eu/fundamenty Obsługa kompetentna i chętna do pomocy jak macie jakieś dodatkowe pytania oraz wątpliwości. Natomiast hydroizolacja WB Duo Flex 20 kg wystarcza od 13 do 15 m2 :)
Trygieł

Re: Skuteczna hydroizolacja fundamentów - jaka?

Post autor: Trygieł »

Przemeś pisze: ↑23 wrz 2021, 12:38 Na pewno warto w tym zakresie akurat zwrócić uwagę na producenta WaterBlock u którego znajdziecie skuteczne rozwiązania hydroizolacyjne pod fundamenty https://waterblock.eu/fundamenty Obsługa kompetentna i chętna do pomocy jak macie jakieś dodatkowe pytania oraz wątpliwości. Natomiast hydroizolacja WB Duo Flex 20 kg wystarcza od 13 do 15 m2 :)
Też się zgadzam z opinią poprzednika, akurat o aspekt hydroizolacji trzeba odpowiednio zadbać. Szukając pomocy dobrze postawić na takie firmy jak WaterBlock gdzie masz bezpośredni kontakt do obsługi technicznej. Można się dowiedzieć jak należy podejść do danego systemu wykonując go na fundamencie, czy tarasie. No i z dostawami materiałów też nie było u nas problemów.
MarekIś

Re: Skuteczna hydroizolacja fundamentów - jaka?

Post autor: MarekIś »

No to w takim razie mam nadzieję, że podejmiecie ostateczną decyzję w tym zakresie i oczywiście znajdziecie odpowiednie materiały hydroizolacyjne szczególnie dla naszych fundamentów. Jednak wsparcie ze strony obsługi technicznej, konkretne informacje jak ją dokładnie wykonać po prostu ułatwiają nam podjęcie jak najlepszej decyzji.
ODPOWIEDZ