Rolne gospodarstwo

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Mufasa
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:36

Rolne gospodarstwo

Post autor: Mufasa »

Chcemy zzałożyć niewielkie gospodarstwo rolnę i trzymac kilka krów, Wiem co krowy jedzą ale czytałam, ze potrzebna jest też lizawka solna , ktoś z was wie coś wiecej na temat tego produktu ?
Władysław

Re: Rolne gospodarstwo

Post autor: Władysław »

Prowadząc gospodarstwo rolne, należy zwrócić uwagę na jakość części do maszyn rolniczych, tak aby były one bezpieczne dla pracowników i nie psuły się. Polecam zajrzeć na stronę https://www.dojczfar.pl/Seria-5-G-TB-FA ... IER-4I-c62 mają tam części oryginalne i zamienne z wysokiej półki.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2020, 21:58

Re: Rolne gospodarstwo

Post autor: farah557 »

Mając gospodarstwo ze zwierzętami warto mieć też własną uprawę roślin, chociażby na kiszonkę, czy paszę. Na pewno docenisz też wszelkie opryski przeciw komarom, czy kleszczom, które też uprzykrzają życie krowom. Polecam Ci przejrzeć ofertę sklepu https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/ - mają bardzo szeroki asortyment różnych przydatnych akcesoriów i produktów do ogrodu, a które znajdą zastosowanie również na fermie bydła.
kuś

Re: Rolne gospodarstwo

Post autor: kuś »

Każde gospodarstwo rolne ma swoje zasady i inaczej wygląda, ale ma też części wspólne, jak na przykład rodzaj maszyn, jakie są obsługiwane, czy środków chemicznych. Ja właśnie muszę się dowiedzieć jak obliczyć dawkowanie środków ochrony roślin , bo mąż niedomaga, a to będzie moje zdanie. A nawożenie nie jest wcale takie proste.
Władek76

Re: Rolne gospodarstwo

Post autor: Władek76 »

Możesz zainteresować się ofertą firmy https://srb-sc.pl/obory/. Zajmują się stawianiem budynków inwentarskich. Budowane przez nich konstrukcje charakteryzują się dużym bezpieczeństwem oraz wysoką dbałością o walory użytkowe i estetyczne. Dla mnie w ubiegłym roku wykonali nowoczesną oborę dla dużej ilości zwierząt i jestem bardzo z niej zadowolony.
ODPOWIEDZ