restauracja w warszawie

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
gość

restauracja w warszawie

Post autor: gość »

Jeśli szukacie Państwo swojej ulubionej restauracji w Warszawie, to zapraszamy do naszej nowo otwartej Little Barrel. Co serwujemy? A na przykład pajdy chleba po swojsku, burgery alpinistów, czy wreszcie nasze popisowe kopytka. Jeśli nie wiecie, czy się zdecydować, podpowiadamy też, że mamy niesamowite lody, w wielu naturalnych smakach. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
kranka
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:06

Re: restauracja w warszawie

Post autor: kranka »

Ciężko o dobrą obecnie restaurację, także wolę zdecydowanie sobie coś ugotować w domu. Tu jednak lubię sobie umilić czas np poprzez aplikację jokr https://www.jokr.com/?lang=pl , z której zamówione zakupy dostarczą dosłownie w kwadrans. A ceny mają i tak lepsze jak w sklepiku na moim osiedlu.
Pozoń

Re: restauracja w warszawie

Post autor: Pozoń »

Natomiast jeżeli chodzi o kompletowanie wyposażenia do swojej restauracji to lepiej mieć jedną sprawdzoną hurtownię w której będziecie mogli kupić co potrzebne i efektywnie pracować przygotowując wyjątkowe posiłki dla gości. Nam zależało, żeby wszystko było w jednym miejscu. Dlatego m.in jeżeli chodzi o Miksery planetarne to kupowaliśmy je ostatnio w https://multigastro.pl/miksery-planetarne Mają bardzo szeroką ofertę, ale co również ważne pomocną obsługę żeby wybrać jak najlepsze z opcji i też licząc na terminowe realizacje. Mam nadzieję, że i u Was wszystko będzie się dobrze układało!
ODPOWIEDZ