Renova - usługi ogrodnicze

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Ewa93
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2020, 16:35

Renova - usługi ogrodnicze

Post autor: Ewa93 »

Hej, znacie może firmę https://renova.bielsko.pl/? Szukam fachowców, którzy zajmą się moim ogrodem. Możecie powiedzieć coś na ich temat?
Awatar użytkownika
Floriana_95
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2019, 7:04

Re: Renova - usługi ogrodnicze

Post autor: Floriana_95 »

Moim zdaniem warto powierzyć im swój ogród, bo widać, że mają spore doświadczenie w pielęgnacji roślin i nie tylko. Używają profesjonalnego sprzętu i każde zlecenie wykonują solidnie z dbałością o szczegóły ;)
Awatar użytkownika
Malenka
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:33

Re: Renova - usługi ogrodnicze

Post autor: Malenka »

Ładny ogród to bardzo ważna rzecz przy każdym domu, ja staram się jak najlepiej dbać o wygląd swojej posesji, pewnie wielu z was robi tak samo. Oczywiście tu też porządne ogrodzenie to również istotna kwestia. Wiecie już jak wasze będzie wyglądać? Popularne są ogrodzenia metalowe, ja to jednak chciałabym zdecydować się na ogrodzenie betonowe. Tu firma https://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia- ... dwustronne proponuje solidne i bardzo dobrze prezentujące się ogrodzenia betonowe dwustronne. Zapoznajcie się z ofertą tego producenta.
Awatar użytkownika
DariuszKowalski
Posty: 8
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:24

Re: Renova - usługi ogrodnicze

Post autor: DariuszKowalski »

Moim zdaniem każdy w ogrodzie powinien mieć porządny sprzęt do koszenia trawy i zajmowania się ogrodem. Ja osobiście stawiam na sprzęt od https://www.stiga.pl
Awatar użytkownika
444adam
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2019, 22:57

Re: Renova - usługi ogrodnicze

Post autor: 444adam »

A czyszczenie oczka wodnego komu można powierzyć? Teraz wiem że trzeba zamontować odpowiednie filtry i zakupić odkurzacz https://www.plantica.pl/oczko-wodne/filtracja/ ale po zrobieniu tego nie dopilnowałem i ktoś musi oczko fachowo mi wyczyścić. Nie chce zmarnować jego potencjału, tam musi być czysto przecież. Zwłaszcza, że żyją tam rybki.
Awatar użytkownika
HAru
Posty: 83
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:16

Re: Renova - usługi ogrodnicze

Post autor: HAru »

Ja tam nie tracę kasy na wynajmowanie kogoś, wszystkim się sama zajmuję. Nawet tępieniem niepożądanych gości , którzy chcą się żywić roślinkami. Na https://www.substral.pl/tarcznik-jajeczka-tarcznika znalazłam jak się z tymi owadami uporać, wkrótce nadejdzie na nie pora :p
ODPOWIEDZ