Producent pościeli dla dzieci?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
maksik12
Posty: 44
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:34

Producent pościeli dla dzieci?

Post autor: maksik12 »

Ponieważ przed pandemię straciłam pracę, chce ten czas wykorzystać i stworzyć coś własnego. Myślę o sklepie internetowym z produktami dla dzieci. Jednak zależy mi by były w nim dobrej jakości produkty. W tym pościel. Czy możecie polecić jakich producentów warto brać pod uwagę?
mamuśka17

Re: Producent pościeli dla dzieci?

Post autor: mamuśka17 »

Najważniejsze jest to, by była to pościel i produkty dobrej jakości. By pościel miała wymagane certyfikaty i by była dobrze uszyta. Mam pościel od Ewox — to polski producent. I kilka razy już ją prałam i nic się z nią nie stało. Zameczki są trwałe i dobrze wszyte. Więc tego producenta mogę Ci polecić. Ważne też jest to jak wizualnie pościel się prezentuje, bo mamy na to zwracają uwagę. Jeśli zadbasz o prezentacje produktu to zwiększysz swoje szanse na sprzedaż.
Mikiś

Re: Producent pościeli dla dzieci?

Post autor: Mikiś »

Wybór odpowiedniej pościeli dla dzieci, a w szczególności dla noworodka jest bardzo ważna. Przede wszystkim musi być ona bardzo delikatna, żeby nie podrażniła delikatnej skórki maleństwa. Znam fajny sklep, który sprzedaje pościel dla niemowląt wykonanego z naturalnego materiału z satyny bawełnianej.
ODPOWIEDZ