pralniaedyta.pl - opinie

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Meśka

pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: Meśka »

Prowadzę niewielki pensjonat i poszukuję dobrej, profesjonalnej pralni. Zastanawiam się nad współpracą z Pralnią Edyta http://pralniaedyta.pl czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Możecie podzielić się opinią?
Ość

Re: pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: Ość »

Tak, ja zdecydowanie polecam. Mam doświadczenia z różnymi firmami i wiem, że Pralnia Edyta to naprawdę profesjonalna pralnia hotelowa. Mają dobre ceny, pranie jest zawsze na czas, idealnie doprane, pachnące. W Krakowie i okolicach na pewno lepszej nie znajdziesz. Pozdrawiam.
Gabiś

Re: pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: Gabiś »

Profesjonalizm, słowność, dokładność - to wszystko określa Pralnię Edyta. Profesjonalna pralnia hotelowa zawsze w cenie, ale ceny w tej pralni nie są wygórowane. Polecam.
Awatar użytkownika
Elena93
Posty: 117
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:41

Re: pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: Elena93 »

Nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie jest fajna prania. Tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/ ich znajdziesz. Pralnie jest wodno chemiczna i zajmuje się różnymi tekstyliami. Nie musisz sama odwozić prania - zadzwoń, a zabiorą całość z domu i odwiozą po praniu. Jak dla mnie rewelacyjne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić sporo czasu.
bańka

Re: pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: bańka »

Pralnia Edyta to profesjonalna pralnia hotelowa, która posiada liczne certyfikaty, poświadczające jakość ich pracy. Dbają o każdy szczegół i są bardzo dokładni. Jestem zadowolona. Bardzo zadowolona z naszej współpracy.
Cłome

Re: pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: Cłome »

Ostatnio nieco rzadziej korzystamy z usług Pralni Edyta (ze względu na pandemię i ograniczenia z nią związane), ale ogólnie naprawdę mogę polecić. Współpracujemy od lat, zawsze wszystko w jak najlepszym porządku i na czas. Plus za to, że mają w ofercie też wypożyczanie bielizny pościelowej dla hoteli.
Kamila Ś.

Re: pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: Kamila Ś. »

Świetna profesjonalna pralnia hotelowa. Zawsze wszystko było w najlepszym porządku, pościel uprana wzorowo, zawsze na czas. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Jeśli podniesiemy się po tych wszystkich obostrzeniach na pewno powrócę do tej współpracy.
Justyś

Re: pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: Justyś »

Warto współpracować z najlepszymi. Dlatego kiedy zaczęłam prowadzić swój własny gabinet kosmetyczny, podpisałam umowę z Pralnią Edyta. Dzięki nim mamy naprawdę czyste pranie w salonie, a są to głównie białe ręczniki i prześcieradła. .
Ośka

Re: pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: Ośka »

Rodzinna firma, działająca od pokoleń, a ja zawsze byłam zwolennikiem wspierania takich działalności :) Może dlatego, że pensjonat, który prowadzę również jest "rodzinnym interesem", przekazywanym od lat z pokolenia na pokolenie. Ale przyznaję, że na temat pralni Edyta słyszałam też sporo bardzo pozytywnych opinii i nie da się ukryć, że oferowane przez nich usługi pralnicze zupełnie mnie nie zawiodły.
Róża

Re: pralniaedyta.pl - opinie

Post autor: Róża »

Pralnia Edyta to profesjonalna pralnia. Oddajemy do nich pościel z naszego hotelu już od długiego czasu. Zawsze świeże, pachnące, co najważniejsze, bardzo czyściutkie. Wszystko doprane. Swoją drogą, może niewiele osób wie, ale mają również w ofercie wypożyczanie bielizny pościelowej dla hoteli
ODPOWIEDZ