pralnia

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
maryśkaPP

pralnia

Post autor: maryśkaPP »

Możecie polecić jakąś profesjonalną pralnie, która doprowadzi nam do porządku dywany i obrusy?
Awatar użytkownika
Elena93
Posty: 117
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:41

Re: pralnia

Post autor: Elena93 »

Nie wiem skąd jesteś. Ale jak Warszawa lub okolice to zadzwoń do nich https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . To pralnia wodno-chemiczna. Działają kompleksowo - wystarczy telefon, a odbiorą pranie czy dywan z domu i po czyszczeniu odwiozą pod same drzwi. Koszule, garnitury, obrusy, dywany, wykładziny - mają szeroki zakres usługi i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
karoliną

Re: pralnia

Post autor: karoliną »

Elena93 pisze: ↑17 lis 2020, 10:02 Nie wiem skąd jesteś. Ale jak Warszawa lub okolice to zadzwoń do nich https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . To pralnia wodno-chemiczna. Działają kompleksowo - wystarczy telefon, a odbiorą pranie czy dywan z domu i po czyszczeniu odwiozą pod same drzwi. Koszule, garnitury, obrusy, dywany, wykładziny - mają szeroki zakres usługi i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Tez tutaj oddaję czasami swoje rzeczy ;) Zwłaszcza płaszcze ;) Raz do roku. Czyściłam tez tutaj swoją suknię slubną.
UrsuuśŁ

Re: pralnia

Post autor: UrsuuśŁ »

A może ktoś z Was myśli o założeniu własnej pralni i aktualnie poszukuje wyposażenia? Tutaj znajdziecie różne maszyny pralnicze w tym między innymi tunele suszące - sovrana.pl/pranie-wodne/maszyny-pralnicze/tunel-suszacy/ . Zapoznajcie się z ofertą. Firma zajmuje się sprzedażą i montażem profesjonalnych maszyn pralniczych.
joluś5444

Re: pralnia

Post autor: joluś5444 »

Ja ostatnio dobrą ofertę widziałam na https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/mokotow/ . Myślę, że sprawdzi się też u Ciebie. Sama teraz na planuje pranie tapicerki wykonać, bo jednak samochód też potrzebuje trochę posprzątania raz na jakiś czas. Szukajcie sprawdzonych miejsc, a na pewno skorzystacie!
ODPOWIEDZ