Praca za granicą

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Praca za granicą

Post autor: Oleczka »

Witajcie,
czy zdarza Wam się czasami wyjeżdżać na jakiś czas za granicę do pracy? Jak szukacie takiego zatrudnienia? Moim zdaniem najlepiej jest skorzystać z pomocy jakieś agencji. Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce może Wam pomóc w znalezieniu pracy na przykład. we Francji. Na stronie https://polandworkforce.com/praca-we-francji/ sami możecie zapoznać się z ich ofertą, polecam ;)
Awatar użytkownika
Ryba
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:07

Re: Praca za granicą

Post autor: Ryba »

Nie jest to prosta sprawa - wiem to z autopsji. Koniecznie musicie odwiedzić ten portal http://tfesa.pl/ . Warto czytać sprawdzone artykuły.
Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy [tu] wchodzicie.
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: Praca za granicą

Post autor: weramarka »

Praca za granicą ma rzeczywiście sporo zalet a chyba największą są jednak te większe zarobki. Ja sama od pół roku pracuję w Niemczech jako opiekunka osób starszych, wyjeżdżam z agencją Dolce Vita https://www.facebook.com/DolceVita-972505972760367/. Oferują bardzo konkurencyjne stawki, premie, umowę i pensje wypłacane zawsze na czas. Pracodawca rzetelny i uczciwy!
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Praca za granicą

Post autor: nosleep »

Jeżeli chodzi o mnie pracuję zagranicą, dokładniej pisząc w Niemczech. No i teraz mam mały problem. Ponieważ z niemieckiego podatku samodzielnie się rozliczałam. Ostatnio trafiłam jednak na taki temat jak zwrot podatku z Niemiec i chciałabym bliżej z tym tematem się zapoznać. Ktoś , coś doradzi? Czy każdy może skorzystać z takiej możliwości? Znalazłam dodatkowo firmę https://www.tax-pol.pl/uslugi/niemcy/zw ... z-niemiec/ do której chce się zgłosić, bo widziałam że pomagają w otrzymaniu zwrotu.
Awatar użytkownika
koreczek
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:40

Re: Praca za granicą

Post autor: koreczek »

ja na szczęście znalazłam dobrze płatną pracę u nas w kraju i nie muszę nigdzie wyjeżdżać. Ucieszyło mnie również to, że każdy z pracowników ma wykupiony pakiet medyczny w medicover, w końcu skończyło się stanie pod gabinetem lekarza kilka godzin, a obsługa i podejście do pacjentów jest na znacznie wyższym poziomie
Awatar użytkownika
babaj
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:33

Re: Praca za granicą

Post autor: babaj »

Ja szukałbym ofert pracy tutaj http://zarobkiwhr.pl . Masz tam same zaufane oferty, sprawdzane i kontrolowane przez odpowiednich specjalistów.
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze.
Awatar użytkownika
minni
Posty: 16
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:48

Re: Praca za granicą

Post autor: minni »

A słyszeliście o firmie Korb Group https://korb-group.com/ ? To firma zajmująca się kompleksowym pośrednictwem pracy. Nie tylko pomagają oni pracodawcą uzupełnić braki kadrowe, ale i również to działa w drugą stronę. Pomagają oni znaleźć pracownikom dobrą pracę i wspierają ich na każdym etapie rekrutacji.
Awatar użytkownika
narka
Posty: 109
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:57

Re: Praca za granicą

Post autor: narka »

Ofert pracy możemy szukać dzisiaj w naprawdę wielu miejscach, m.in. w takich agencjach jak MG Solutions. W tym przypadku są one na bieżąco aktualizowane, a dodatkowo mamy tutaj możliwość podjęcia legalnej pracy opiekunki osób starszych w Niemczech. Co więcej, wynagrodzenie wydaje mi się naprawdę atrakcyjne.
ODPOWIEDZ