Portal z newsami

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
artysta
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:08

Portal z newsami

Post autor: artysta »

Witajcie, na pewno macie swoje zainteresowania i chcielibyście o nich jak najwięcej wiedzieć, prawda? Jednak część "newsów" w sieci jest niepewna, nieciekawa, napisana nie do końca zrozumiale. I co możemy z tym zrobić? Przenieśmy się tam, gdzie piszą prawdę i tylko prawdę. Rzetelną prawdę;p . Przenieśmy się na Web News http://www.web-news.pl/ .
Awatar użytkownika
Alice
Posty: 28
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:11

Re: Portal z newsami

Post autor: Alice »

Sprawdzę co mają do zaoferowania. Czemu nie? Dzisiaj w internecie jest całe mnóstwo fake newsów, więc każdy rzetelny portal jest na wagę złota. Mam kilka serwisów, które codziennie przeglądam. W tym wiadomości z mojego rodzinnego regionu https://nowepomorze.pl/. Wprawdzie niedawno się przeprowadziłam, ale dzięki portalowi mam sprawdzone info pomorze to nadal mój dom ;)
Awatar użytkownika
Kulasza
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2020, 9:53

Re: Portal z newsami

Post autor: Kulasza »

Najbardziej interesują mnie nowinki naukowe i technologiczne. Zawsze interesuje mnie, jak to wszystko jest tworzone, cała ta technika. Jak działają telefony bezprzewodowe i nie tylko. Jakie nowości w świecie technologii zostały wynalezione i ukażą się w najbliższych latach. Dlatego przeczytałem aktualności tutaj https://zycie.news/category/nauka-i-technika, aby jakoś nadążyć za tym nowoczesnym światem i móc korzystać ze wszystkich tych urządzeń.
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 101
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: Portal z newsami

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

Osobiście często czytam sobie newsy i artykuły na tej stronce https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 40559.html gdzie znajdziecie naprawdę mnóstwo wartościowej treści. W mojej opinii warto tam zerknąć w wolnym czasie. Polecam!
mieć

Re: Portal z newsami

Post autor: mieć »

Witam . Polecam robić prezent zgodne z hobby lub zainteresowaniami osoby , które ma otrzymać ten prezent . Mój brat od wielu lat zbiera monety , więc w tym roku na urodziny postanowiłem zakupić dla niego kilka monet do kolekcji . Potrzebne informacje wziąłem ze strony http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ . Serdecznie polecam robić właśnie takie prezenty . Naprawdę warto
małami

Re: Portal z newsami

Post autor: małami »

Ja chętnie zaglądam na http://mrkpassion.pl/dziennik-204/ Zawsze znajdę tam sporo ciekawych wiadomości z kraju i świata. Dla mnie wiedza o tym co się dzieje wokół mnie jest bardzo wazna. Chcę mieć realny wpływ na rozwój naszego kraju a wiedza o różnych wydarzeniach tylko w tym pomaga.
ODPOWIEDZ