Polecam szkołę jazdy

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
camembert
Posty: 38
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:14

Polecam szkołę jazdy

Post autor: camembert »

Szczerze mogę polecić szkołę jazdy Pałgan z Łodzi: http://palgan.pl/. Jeśli chcecie nauczyć się porządnie jeździć to polecam do nich się zgłosić. Mają też bardzo dobre rozwiązania jeśli chodzi o naukę teorii.
Awatar użytkownika
koreczek
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:40

Re: Polecam szkołę jazdy

Post autor: koreczek »

Ja się uczyłam jeździć w Warszawie w http://autokadet.pl/ . Nie mogę na nic narzekać tak naprawdę, bo i umiem jeździć, parkować i nie boję się już rond, na które zawsze bałam się wjeżdżać. Muszę przyznać, że jestem dobrym kierowcą, ale to głównie zasługa wyboru odpowiedniej szkoły
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Polecam szkołę jazdy

Post autor: porzeczka »

Podobnie jak ja z tym że ja chodziłam na kurs do Motostart na Mokotowie. To świetna szkoła jazdy, pół dzielnicy robiła u nich prawko bo dobrze uczą i mają sprawne nowe samochody takie jak na egzaminach
Awatar użytkownika
gorbi
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 17:19

Re: Polecam szkołę jazdy

Post autor: gorbi »

Dzięki za trafny odnośnik. Przyda mi się to.
Chcecie zapobiegać przemocy? Nie czyńcie zła.
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Re: Polecam szkołę jazdy

Post autor: Consuel »

A ja od siebie polecam http://oskcodex.pl/index.php/oferta/pra ... ia-b-b-e-2 . Jakiś czas temu robiłem tam prawo jazdy. Mają bardzo fajnych instruktorów. Niezwykle przyjaznych i życzliwych. A dla wielu jest to właśnie bardzo ważne. W końcu ze swoim instruktorem spędzicie trochę godzin w jednym samochodzie.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Polecam szkołę jazdy

Post autor: oja »

Ja powiem tak, jeżeli szukacie dla siebie odpowiedniej szkoły na prawo jazdy, to najlepiej zapoznać się z opiniami znajomych czy też w sieci odnośnie danej firmy. Ja w ten sposób znalazłam Szkoła jazdy Adrom i to do nich planuję się zapisać. Nie spotkałam się z negatywnymi opiniami na temat tej firmy.
Awatar użytkownika
mięta
Posty: 68
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:49

Re: Polecam szkołę jazdy

Post autor: mięta »

Jest wiele szkół jazdy, które tak naprawdę tylko w połowie przygotowują kursantów, dlatego wcale się nie dziwię, że szukacie i pytacie na forum. U nas, w stolicy, to wiele placówek jest godnych polecenia, ale są i takie, których nie warto odwiedzać. A badania większość robi tutaj https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/rejestracja/ .
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 106
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:16

Re: Polecam szkołę jazdy

Post autor: Matylda »

W Poznaniu jest bardzo dobra szkoła, w której robiłam kurs na kategorię B. Na stronie http://www.zdajprawko.pl/ można znaleźć wszystkie informacje na jej temat - polecam! Będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
Nawosa
Posty: 22
Rejestracja: 11 wrz 2020, 19:17

Re: Polecam szkołę jazdy

Post autor: Nawosa »

Z doświadczenia rodziny mogę polecić szkołę Autodrive w Poznaniu https://autodrive.com.pl/home/. Mają super instruktorów (polecam Kubę), cierpliwych i potrafiących dobrze wytłumaczyć manewry. Ich plusem jest plac manewrowy blisko WORD więc często się jeździ trasami egzaminacyjnymi.
Ósemka

Re: Polecam szkołę jazdy

Post autor: Ósemka »

W Częstochowie polecam świetną szkołę nauki jazdy OSK Progress https://www.oskprogress.pl/kontakt/. Chodzi mi konkretnie o szkołę państwa Przybylskich. Ze mną jeździł super instruktor, mega pozytywny człowiek i pożartował i świetnie tłumaczył. Mają też kursy weekendowe, co dla mnie akurat było super rozwiązaniem. No i można potrenować na symulatorze nauki jazdy już w cenie kursu.
ODPOWIEDZ