płatności kryptowalutą

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
dorota
Posty: 32
Rejestracja: 30 cze 2020, 11:24

płatności kryptowalutą

Post autor: dorota »

Sporo ostatnio słychać o płatnościach walutą cyfrową i muszę przyznać, że mnie też ten temat zainteresował. Znalazłam nawet fajny sklep internetowy exeno.com gdzie można kupić fajny produkt płacąc kryptowalutą. Z tego co czytałam to jest bezpieczny sposób płatności. Może wiecie coś więcej na ten temat?
marek_marecki

Re: płatności kryptowalutą

Post autor: marek_marecki »

Myślę, by wprowadzić to swojego sklepu paysafecard. Polega to na tym, że klient płaci za pomocą specjalnego kodu PIN, dzięki czemu nie wymaga się podawania danych z karty. Można poczytać o tym tutaj: https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/e ... sob-placic . Paysafecard należy przed użyciem doładować, nabywając specjalny kupon. Przeczytałem, że to bezpieczne i na zachodzie ludzie coraz chętniej z tego korzystają. Macie tu swoje doświadczenie w tym temacie?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2019, 17:52

Re: płatności kryptowalutą

Post autor: kasiunia »

Inwestowanie w kryptowaluty w dłuższej perspektywie uważam za bardzo ryzykowne. Owszem w jakimś okresie czasu można zarobić ale obciążone takie inwestycją są dość wysokim ryzykiem. Zdecydowanie lepiej przedstawia się inwestowanie w nieruchomości. Nie wiem czy wiecie ale inwestowanie można połączyć wakacjami. Na przykład takie apartamenty na sprzedaż Mazury , to świetna inwestycja w dobrym miejscu, oraz miejsce, gdzie można z rodziną wypocząć. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ