paczki online

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
likuda
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

paczki online

Post autor: likuda »

Jaki kurier waszym zdaniem jest najbardziej godny polecenia?
Awatar użytkownika
crejzo
Posty: 109
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: paczki online

Post autor: crejzo »

A co chcesz nadać? Bo to dość istotna kwestia . Jeśli palety kurierem to na https://www.brokerkurier.pl/ znajdziesz porównywarkę usług kurierskich, przesyłkę taką też możesz nadać z domu z poziomu komputera co jest ogromną zaletą w porównaniu do klasycznych metod nadawania przesyłek
Awatar użytkownika
HAru
Posty: 83
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:16

Re: paczki online

Post autor: HAru »

Popatrz po porównywarkach usług kurierskich, wtedy będziesz wiedziała gdzie są najniższe ceny. Dla przykładu za pomocą portalu https://www.znajdzkuriera.pl/ zorientujesz się gdzie jest tani kurier, wystarczy podać rodzaj i wymiary przesyłki
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: paczki online

Post autor: Matrion »

Jeżeli często wysyłacie paczki to na pewno macie swoje sprawdzone firmy kurierskie. Tu wybór jest duży, więc trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Myślę, że Pogotowie Paletowe świetnie się sprawdzi jeżeli chodzi o tanie palety. Mi zdarzyło się już kilka razy wysyłać części samochodowe, a te najlepiej wysłać własnie na palecie, zależy też co oczywiście.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:59

Re: paczki online

Post autor: rozmowna »

Na e-pace zamawiam, albo przez envvelo
Awatar użytkownika
artysta
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:08

Re: paczki online

Post autor: artysta »

Można paczki online wysyłać i to za pośrednictwem firm kurierskich bezpośrednio, ale też z brokerami kurierskimi, takimi jak https://www.europaczka.pl/cennik-niemcy/ . Może i koszty są ciutkę większe niż u kuriera bezpośrednio (choć nie zawsze) , ale mamy dodatkowe poświadczenie wysłania czy odbioru paczki. Dla nas to dobra opcja.
Awatar użytkownika
ewela89921
Posty: 42
Rejestracja: 27 sty 2020, 0:06

Re: paczki online

Post autor: ewela89921 »

Jeśli interesują Cię przesyłki kurierskie za granicę, które niskie ceny bez bardzo dużych wolumenów wysyłkowych, to polecam zgłosić się do https://czechlogistic.pl/o-nas/ Z pewnością ich oferta będzie dla Was bardzo interesująca i będziecie mogli skorzystać. Ja jestem ze współpracy zadowolona.
ODPOWIEDZ