Odzyskiwanie danych

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Odzyskiwanie danych

Post autor: Consuel »

Jeśli poszukujecie firmę zajmującą się odzyskiwaniem danych na terenie Warszawy, to polecam to odzyskiwanie danych Warszawa . Są naprawdę skuteczni :)
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
pikachuu
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:49

Re: Odzyskiwanie danych

Post autor: pikachuu »

Akurat w Warszawie ja polecam https://www.fortisrecovery.pl/ - kilka razy nas ratowali nie tylko jeśli chodzi o odzyskiwanie danych ale też ich kasowanie i serwis komputerowy
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2019, 17:52

Re: Odzyskiwanie danych

Post autor: kasiunia »

...a czy wiecie ,że właśnie w Warszawie powstało nowoczesne data center - Main? MAIN to nowoczesne centrum danych zlokalizowane w sercu Warszawy, to miejsce, gdzie bezpieczeństwo spotyka wydajność a o nieprzerwane działanie systemów IT dba zespół certyfikowanych inżynierów, którzy kontrolują jakość świadczonych przez MAIN usług 24 godziny na dobę. MAIN oferuje elastyczne rozwiązania chmurowe zapewniające nieprzerwane działanie, bezpieczeństwo, dostępność dodatkowych zasobów i danych.
Awatar użytkownika
andago
Posty: 104
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:42

Re: Odzyskiwanie danych

Post autor: andago »

Dlatego ja się zastanawiam nad skorzystaniem z usług https://bezpiecznywordpress.pl/opieka-stron-wordpress/ ponieważ coraz częściej słyszy się o atakach na strony internetowe. Zastanawiam się jak często faktycznie to się zdarza? Kiedy można zyskać pewność, że dane na mojej stronie są bezpieczne?
KarolS

Re: Odzyskiwanie danych

Post autor: KarolS »

Zdecydowanie ważne jest bezpieczeństwo danych w firmie pracowników i klientów więc warto o to dokładnie zadbać bo wycieki mogą przedsiebiorstwo sporo kosztować. My też od dwoch lat zwiększamy informatyzację więc zarówno dobrze działający dział it i oprogramowanie mają duże znaczenie. My jako wsparcie postawiliśmy na nVision 13 firmy Axence który składa się z modułów które ułatwiają takie zadania jak inwentaryzację sprzętu, licencji, czy też na przykład usprawnia zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników i informacjami o potencjalnych awariach. Polecam rozważyc bo u nas spełnia swoje zadania odpowiednio.
ODPOWIEDZ