Nauka i edukacja

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 77
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Nauka i edukacja

Post autor: aneczka »

Czy interesują Was kwestie związane z nauką i edukacją? Interesujecie się książkami naukowymi? Jeśli tak to na pewno spodobają się Wam książki, które ostatnio czytałam. Są to książki fundacji enarche o teorii inteligentnego projektu. Warto się z nimi zapoznać bliżej.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Nauka i edukacja

Post autor: Oleczka »

A co sądzicie o braniu udziału w różnego rodzaju szkoleniach i kursach, na przykład takich, jakie oferuje firma szkoleniowa http://kar-group.elk.pl/? Czy Waszym zdaniem warto jest brać udział w czymś takim? Czy rzeczywiście na takich szkoleniach można zdobyć wartościową wiedzę, która pozwoli później na przykład na znalezienie lepszej pracy?
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 104
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: Nauka i edukacja

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

Uwielbiam czytać książki, tak naprawdę mogę czytać każdy rodzaj książek. Niedawno wpadła mi ręce książka - https://www.taniaksiazka.pl/dziewczyna- ... 45153.html Czy ktoś z Was już ją czytał? Podobno ma bardzo fajne opinie.
Awatar użytkownika
kolorowo
Posty: 44
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:47

Re: Nauka i edukacja

Post autor: kolorowo »

Myślę, że człowiek powinien uczyć się całe życie i poszerzać swoją wiedzę nie tylko w latach szkolnych, ale też później. Właśnie w szkole nie mamy na to za dużo możliwości, bo mamy z góry narzucony plan lekcji a gdy już ją skończymy możemy rozwijać swoje pasje i poszerzać wiedzę w dziedzinach, które nas interesują. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://edu-consulting-szkolenia.pl/szk ... warsztaty/. Można tam się zapisac na różne szkolenia i warsztaty.
Awatar użytkownika
crejzo
Posty: 109
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: Nauka i edukacja

Post autor: crejzo »

Edukacja jest niezwykle istotna. Jednak dobrze również myśleć o przyszłości i o zdobyciu dobrej pracy. Dlatego najlepiej wybierać szkoły czy uczelnie , które oferują naukę w trybie dualnym . Tutaj https://edunet-poland.pl/studia-dualne- ... udiowania/ można zapoznać się ze szczegółami kształcenia dualnego
Awatar użytkownika
HAru
Posty: 83
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:16

Re: Nauka i edukacja

Post autor: HAru »

Matury niedługo więc czas na podjęcie decyzji jeśli chodzi o wybór kierunków studiów. Jeśli dobrze czujecie się z komputerami i chcecie iść na kierunek inżynierski to polecam programowanie http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... -aplikacji . To jest nasza przyszlość, wszyscy niedługo będziemy kodowac
Awatar użytkownika
Werona
Posty: 16
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:20

Re: Nauka i edukacja

Post autor: Werona »

U mnie była najpierw praca potem studia. Praca była w hurtowni przy wystawianiu faktur itp, później poszłam na studia zaoczne na finanse i rachunkowość na AEH https://vizja.pl/studia-wyzsze/finanse- ... c,wk5.html. Na licencjacie się skończyło póki co.
Awatar użytkownika
Motto
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2020, 8:51

Re: Nauka i edukacja

Post autor: Motto »

Werona ja też studiowałam na AEH w tamtym roku skończyłam ZZL. Może się gdzieś widziałyśmy na korytarzu :P
Awatar użytkownika
Tamika
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:43

Re: Nauka i edukacja

Post autor: Tamika »

Jeśli masz możliwość studiowania to trzeba z niej skorzystać, bo studia to nie tylko ciekawy okres, jeśli chodzi o zdobywanie wiedzy, ale też piękny czas od strony społecznej - może to być przygoda w nowym mieście, z nowymi ludźmi. Zresztą, dzisiaj jest tyle ułatwień po drodze, gotowe portale z notatkami: https://notatek.pl/wiedza/ , nad którymi nie trzeba siedzieć godzinami samodzielnie, wystarczy sięgnąć po bezpłatne materiały przygotowane przez innych studentów. Na tym portalu znajdziesz w ogóle szereg ciekawych opracować, referatów, notatek, które ułatwią Ci studiowanie wymarzonego kierunku, więc nauka będzie przyjemnością!
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Nauka i edukacja

Post autor: mojafirma »

Apropo edukacji, myślę że w przypadku dzieci każdy z etapów jest bardzo ważny, wybierając szkołę warto kierować się możliwościami jakie w niej znajdą. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to szkoła w której dzieci mają dużo większe możliwości jeśli chodzi o naukę języków, to niesamowicie ważne również w ich życiu zawodowym.
Awatar użytkownika
malinka33
Posty: 51
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:41

Re: Nauka i edukacja

Post autor: malinka33 »

Jak już wybierzecie szkołę dla dziecka, to staniecie przed dylematem kupna odpowiedniego laptopa. W dzisiejszych czasach jest niezbędny. Może pomocny będzie ten artykuł https://hp-laptopy.pl/lekcje-online-jaki-laptop-wybrac/ W nim znajdują się fachowe podpowiedzi jak wybierać, na co zwracać uwagę.
Awatar użytkownika
mięta
Posty: 68
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:49

Re: Nauka i edukacja

Post autor: mięta »

Dużo osób ma teraz problem ze szkołą średnią, wszystko to się tak skumulowało, że w sumie trudno się dziwić. Dlatego też tak ważne jest to, żeby im w tym pomóc. W związku z czym na stronie Nowej Ery https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... e-wnioskow przeczytanie o sposobie składania wniosków.
Awatar użytkownika
likuda
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Nauka i edukacja

Post autor: likuda »

Mi udaje się przygotować do matury dzięki książką zakupionym na https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-matura. Inaczej to miałabym dość duży problem, gdyż wszystkie księgarnie są pozamykane. Dzięki zakupom online mam dostęp do wielu rzeczy których nie mogłabym normalnie teraz kupić
Awatar użytkownika
HAru
Posty: 83
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:16

Re: Nauka i edukacja

Post autor: HAru »

Co do kwestii wyboru szkoły policealnej to warto zastanowić się nad Cosinusem, gdyż tutaj można w krótkim czasie zdobyć zawód i kwalifikacje. Wybór kierunków jest naprawdę duży i na pewno warto zainteresować się zawodami medycznymi jak np. opiekun medyczny czy masażysta. Jest bardzo dużo praktyk, więc o zdobycie umiejętności praktycznie martwić się nie trzeba. Nauka w ogóle jest darmowa co jest ogromnym plusem i można się uczyć zaocznie czyli nie ma problemu z połączeniem pracy i szkoły. W razie gdybyście byli zainteresowani to tu
https://rekrutacja.cosinus.pl/ można się zapisywać na nowy rok szkolny
Ptyśka

Re: Nauka i edukacja

Post autor: Ptyśka »

Nauka jest o wiele łatwiejsza, gdy ma się odpowiednie pomoce naukowe. Jeśli jeszcze nie kupiliście wszystkiego swoim dzieciom do szkoły to już naprawdę najwyższy czas. Rok szkolny się rozkręca a nauki jest coraz więcej. Dla tych, którzy szukają przyborów takich jak cyrkle czy linijki zachęcam to spojrzenia na https://www.ceneo.pl/Szkolne_artykuly_p ... inijki.htm . Tu można kupić kompletną wyprawkę do szkoły w najniższych cenach.
okładamsię

Re: Nauka i edukacja

Post autor: okładamsię »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to również placówka w której możemy być spokojni o wykształcenie naszej pociechy. Nauczanie jest tam na wysokim poziomie i raczej nie przypomina tego ze szkoły publicznej. Warto przejechać się tam lub zadzwonić, szkoła ma świetne wyniki i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 77
Rejestracja: 17 cze 2019, 17:52

Re: Nauka i edukacja

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że funkcjonuje generalna zasad ,że jesli masz dobre wykształcenie , możesz liczyć na dobrą i płatną płacę ... i choc nie jest to regułą tak właśnie jest. Mój siostrzeniec właśnie wybrał swoją drogę zawodową wybierając studia finansowe w Warszawie. Myślę ,że to dobry wybór bo po takich studiach kierunki i ścieżki kariery zawodowej są dość szerokie.
kaziką

Re: Nauka i edukacja

Post autor: kaziką »

Co powiecie o języku angielskim ? Ja robiłam kurs na http://www.webuje.pl/edukacja,i,nauka/a ... pl,s,2189/ i mega profesjonalna ekipa, super przyjęcie jezeli chodzi o kurs, fajny start dla poczatkujących, nauka idzie jak z płatka . Do tego fajni nauczyciele, wszystko dokładnie i konrketnie wyjaśniają.
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Nauka i edukacja

Post autor: oja »

Jeżeli chodzi o języki obce to bardzo polecam szkołę językową https://lincoln.edu.pl/ . Bardzo dobra szkoła, dogodny dojazd, możliwość tez odbycia kursu w domu, czyli online - to dobra opcja, w szczególności w obecnych czasach. Warto wziąć to pod uwagę.
łyżka

Re: Nauka i edukacja

Post autor: łyżka »

Ciągłe rozwijanie się i nauka są bardzo ważne, tak samo tyczy się to przedsiębiorstwa. Korzystając z bezpłatnych warsztatów Informatyka w Produkcji, możemy się przekonać jak przydatny jest system erp podczas zarządzania poszczególnymi procesami produkcji.
dziecięmoje

Re: Nauka i edukacja

Post autor: dziecięmoje »

okładamsię pisze: ↑08 paź 2020, 23:22 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to również placówka w której możemy być spokojni o wykształcenie naszej pociechy. Nauczanie jest tam na wysokim poziomie i raczej nie przypomina tego ze szkoły publicznej. Warto przejechać się tam lub zadzwonić, szkoła ma świetne wyniki i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.
W mojej ocenie również Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to jedna z najlepszych szkół w Stolicy, warto jeszcze dodać o poziomie nauki języków. Szkoła stawia na elementy nauki dwujęzycznej, dzięki temu jest to dużo bardziej efektywna nauka, takich rzeczy jest oczywiście dużo więcej. Warto sprawdzić opinie innych rodziców.
NataliaKąs

Re: Nauka i edukacja

Post autor: NataliaKąs »

Oczywiście naukę pozaszkolną najlepiej jest zacząć we wczesnym wieku. Jeśli szukacie czegoś dla dziecka, to polecam serdecznie naukę programowania i robotykę. Specjalistami w tym jest firma: https://go4robot.pl/lokalizacja/poznan
żaluzje456

Re: Nauka i edukacja

Post autor: żaluzje456 »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha to kolejna placówka w Warszawie, którą warto rozważyć jeśli chodzi o wybór szkoły podstawowej. Szkoła ma bardzo zgrane grono pedagogiczne, które bardzo dobrze współpracuje z uczniami oraz rodzicami. Dzięki temu nauka jest dużo bardziej efektywna a uczniowie realizują się tam również w zajęciach pozalekcyjnych.
Awatar użytkownika
andago
Posty: 104
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:42

Re: Nauka i edukacja

Post autor: andago »

Ja mam kilka szkoleń na oku m.in https://pccpoland.pl/szkolenia/stypendia-socjalne-lk bo jestem zdania, że ten wolny czas związany z pandemią powinniśmy wszyscy wykorzystać jak najbardziej kreatywnie. Przy okazji jeśli Wy braliście ostatnio udział w jakichś szkoleniach to pochwalcie się w jakich.
Kinguśka

Re: Nauka i edukacja

Post autor: Kinguśka »

O edukację dziecka należy już zadbać od najmłodszych lat, dlatego wspierając ich rozwój należy zakupić zabawki edukacyjne dla dzieci. Ważne aby takie zabawki były dostosowane do wieku dziecka oraz aby spełniały wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa. Kupując zabawki w Sklepie SOS nie tylko można otrzymać wartościowe zabawki, ale także przeznaczyć środki pieniężne na cele charytatywne.
ikaruś

Re: Nauka i edukacja

Post autor: ikaruś »

A czy mamy tu osoby fascynujące się niebem, planetami i gwiazdami? Jeżeli tak to zachęcam do odwiedzin strony https://venus-and-mars.com/planety-ukla ... nformacje/ znajdziecie tu mnóstwo ciekawostek i materiałów edukacyjnych. Osobiście jestem bardzo wciągnięty w ten temat :D
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 149
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Nauka i edukacja

Post autor: Lela »

Dobry nauczyciel jest najważniejszy, jak macie możliwość wybrać szkołę pod kątem nauczycieli, dowiedzieć się coś o konkretnym nauczycielu to to zróbcie;) Ja akurat miałam z polecenia szkołę - Te Vizje i to nawet bardzo blisko, na Wawrze. Jest nacisk na matematykę, języki i o to mi chodziło.
żyrafka

Re: Nauka i edukacja

Post autor: żyrafka »

W wielu zawodach szkolenia to nieodłączna część życia :) Ja jestem psychologiem i często uczestniczę w różnego rodzaju kursach. W maju 22-23.05 będę na warsztatach z terapii zaburzeń u dzieci i młodzieży w centrum cbt https://cbt.pl/szkolenia/terapia-poznaw ... mlodziezy/ . Polecam bardzo tę placówkę, mi jest bardzo dobrze znana i mogę pochwalić za za wysoki poziom nauczania
łagoda

Re: Nauka i edukacja

Post autor: łagoda »

Ja zdecydowanie wolę lżejsze książki. Takie jak na przykład chłopcy z placu broni mobi: https://www.ibuk.pl/tag/Ch%C5%82opcy_z_Placu_Broni.html . Czytaliście kiedykolwiek tego typu książki? Ja muszę przyznać, że bardzo się w nie wkręciłam ostatnio. Przez pandemię dużo więcej czytam.
kamiś

Re: Nauka i edukacja

Post autor: kamiś »

A co sądzicie o możliwości jaką jest nauka zdalna na studiach ? ta strona przedstawia naprawdę świetną ofertę edukacji. Jak wiadomo nauka zdalna posiada również swoje wady i zalety, ale według mnie jest to bardzo korzystne bo niezależnie od tego w jakim miejscu znajdujemy się można się uczyć
Awatar użytkownika
444adam
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2019, 22:57

Re: Nauka i edukacja

Post autor: 444adam »

Nauka to nie tylko książki, chcecie wiedzieć jak korzystać z internetu, wykorzystywać na maxa jego możliwości? Na https://smartix.pl/ znajdziecie porady na ten temat. Moja mama dopiero zaczyna funkcjonować w sieci i z tego portalu dowiedziała się już gdzie warto założyć e-mail, na co uważać, jakie nowe oszustwa internetowe na nas czyhają.
mikołaj

Re: Nauka i edukacja

Post autor: mikołaj »

Szkolenia są ważne. W każdej branży. Jeżeli chcemy zostać w branży i być na czasie, to musimy się cały czas rozwijać, bez tego stoimy w miejscu. Sam uczestniczyłem niedawno w szkoleniach dla branży informatycznej od http://iknowit.com.pl/. Powiem, że każde szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie i na czasie. Najnowsza wiedza, co w tej branży tez jest istotne.
Bożena

Re: Nauka i edukacja

Post autor: Bożena »

Ja zastanawiałam się nad zakupem kilku rzeczy z Chin. Zamawialiście jakieś zabawki czy akcesoria na stronach zagranicznych? Znalazłam poradnik na temat import zabawek z chin gdzie jest wiele informacji o stronach na których warto się zarejestrować i robić tam zakupy. Opisane jest to wszystko jak to wygląda taka rejestracja i wyszukiwanie produktów. Może z tego skorzystam i coś tam kupię.
AngelaŚ890

Re: Nauka i edukacja

Post autor: AngelaŚ890 »

Jeżeli jesteśmy w temacie edukacji to ja chciałabym nawiązać do edukacji tej wczesnej a mianowicie do przedszkola. Moja córka od września poszła w szeregi prywatnego przedszkola w naszym rodzinnym sosnowcu. Powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z przedszkola a moja córka to już w ogóle. Przedszkole https://www.elfik.pl/galeria, które znajduję się na Stalowej oferuję kompleksową opiekę nad dzieciaczkami w tym wycieczki, zajęcia tematyczne https://www.facebook.com/profile.php?id=100057210680973 . Ostatnio grupa mojej córki miała sesję fotograficzną - dyniową a zdjęcia wyszły fantastycznie.
MarcellaŚ

Re: Nauka i edukacja

Post autor: MarcellaŚ »

Jeżeli jesteśmy w temacie szkoleń to ja regularnie przyjezdzam na szkolenia do warszawy do Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego i powiem wam, że znalazłam sobie ekstra nocleg na moje szkolenia. Zawsze jak mam przyjazd do Warszawy to rezerwuję pokój w http://wawabed.pl/noclegi-centrum-medyc ... yplomowego. Jestem zadowolona bo mam blisko a nocleg w WAWABED centrum medyczne kształcenia podyplomowego są niedrogie i zawsze czeka na mnie czysty , pachnący pokój z pełnym wyposażeniem i dostępem do internetu.
górka

Re: Nauka i edukacja

Post autor: górka »

Edukacja naszych dzieci jest równie wazna. Z tej okazji zadecydowalismy o tym, aby zaczac juz od przedszkola. Nasze dziecko wyslalismy do http://www.przedszkoleentliczek.pl/eduk ... -dodatkowe co calkowicie sprostalo moim wymaganiom. Tymbardziej, iz w podstawie programowej znajduje sie nauka jezyka angielskiego, wedlug mnie standard i obowiazek w dzisiejszych czasach! Pomyslcie o tym i Wy. Dbajmy o nasze dzieci jak tylko sie da. To rozsadny wybor.
HalinkaC

Re: Nauka i edukacja

Post autor: HalinkaC »

Zdecydowanie tak. U mnie sytuacja wygląda tak, że zamieniam się w nauczyciela, na zmianę z mężem. Nie dlatego, że lubimy przebieranki :) ale dlatego, że stawiamy na rozwój naszych dzieci. W tradycyjnej szkole jest z tym różnie. Nauczyciel nie jest w stanie poświęcić pełnej uwagi jednemu dziecko - ma ich w końcu średnio koło 30. Dlatego też postawiliśmy na naukę w domu - edukacja domowa. Edukacja domowa jest dla nas i naszych dzieci najlepszym wyjściem. Sporo jeździmy po świecie i przez to albo musielibyśmy ograniczyć samych siebie, albo dzieci. Dlatego taka forma nauki jest dla nas idealna. Jak macie jakieś pytania w tej kwestii to służę pomocą :)
kamiil

Re: Nauka i edukacja

Post autor: kamiil »

Jestem pewien, że https://www.ekofit.pl/ to idealne źródło wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Ta firma cechuje się nie tylko pasją do każdego szkolenia, ale także profesjonalnym podejściem, które sprawia, że ​​nabycie potrzebnych umiejętności staje się łatwe i skuteczne.
janinka

Re: Nauka i edukacja

Post autor: janinka »

Moim zdaniem, bardzo wazne jest to aby uatrakcyjnić obecną edukację i zachęcić dzieci do działania, kretywnego działania. Świetnie sprawdzą się tego typu: https://banach3d.pl/dlugopisy-3d/ długopisy 3D, dzięki którym można stworzyć naprawdę ciekawe zajęcia dla najmłodszych.
juliiia

Re: Nauka i edukacja

Post autor: juliiia »

Według mnie Szkoła pływania Warszawa dostępna na stronie https://trimasters.pl/ , to świetna propozycja. To miejsce umożliwia szybkie i efektywne opanowanie umiejętności pływania, a personel jest wyjątkowo zaangażowany i troszczy się o klientów.
Bestro

Re: Nauka i edukacja

Post autor: Bestro »

Cześć wszystkim! Chciałem zarekomendować Wam zapoznanie się z nadzwyczaj ciekawymi urządzęniami, którymi bez wątpienia są monitory interaktywne. Dzięki technologii dotykowej, pozwalają na intuicyjną interakcję z ekranem, co świetnie sprawdza się zarówno w pracy, jak i w edukacji. Oferują znakomitą jakość obrazu, są wielofunkcyjne i proste w użytkowaniu, a uzupełniające funkcje, takie jak rysowanie i notowanie, czynią je bardzo przydatnymi w codziennym korzystaniu. Jeśli poszukujecie innowacyjnego sprzętu, jaki ułatwi Wam prezentacje, lekcje czy kreatywną pracę, to bez wątpienia wypada zwrócić uwagę na monitory interaktywne. Ja jestem z nich nadzwyczaj zadowolony i szczerze rekomenduję!
Awatar użytkownika
patka
Posty: 164
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Nauka i edukacja

Post autor: patka »

Uczniowie liceów i techników znajdą na https://mistrzedukacji.pl/ wiele przydatnych materiałów wspomagających naukę. Niezależnie od przedmiotu czy poziomu trudności, ta strona oferuje sprawdzone techniki nauki i przydatne wskazówki.
alam

Re: Nauka i edukacja

Post autor: alam »

Edukacja z podręcznikami Progetto Italiano Nuovo 2A podręcznik + ćwiczenia - T. Marin, S. Magnelli jest naprawdę łatwa. Nauka języka włoskiego z tym podręcznikiem to sama przyjemność https://matfel.pl/product-pol-376790-Pr ... nelli.html 8-)
ODPOWIEDZ