Najlepsze biuro księgowe

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:25

Najlepsze biuro księgowe

Post autor: Liliana »

Prowadzę własną działalność, mam to szczęście, że moja firma się rozwija w związku z tym potrzebuję pomocy przy prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów. Wybrałam http://panex.com.pl/, bo moja koleżanka współpracuje z nimi i jest zadowolona więc stawiam na to, że mi też będą mogli pomóc. A wy jak rozwiązujecie te kwestie? Sami prowadzicie takie księgi czy macie swoje biura rachunkowe?
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Najlepsze biuro księgowe

Post autor: Maksik »

W województwie śląskim działa to biuro rachunkowe - https://biuromda.pl/ Jeżeli jesteście z tych stron to polecam skorzystać z ich usług. Oferują usługi księgowe zarówno dla małych, jak i dużych firm. Oferują również obsługę kadrowo-płacową oraz pomoc przy projektach unijnych.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:11

Re: Najlepsze biuro księgowe

Post autor: heniutek »

Znalezienie dobrego biura księgowego nie będzie takie łatwe. U nas był spory problem, ponieważ potrzebny był nam outsourcing kadr. Nasza kadrowa niestety przechodzi na emeryturę a znalezienie kogoś kompetentnego od ręki stanowiłoby spory problem. Sporo osób poleca https://www.vattax.pl/outsourcing-kadrowo-placowy/. Jakieś doświadczenia w tej materii macie? Jakieś inne firmy przetestowaliście?
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:34

Re: Najlepsze biuro księgowe

Post autor: disaja »

Sama nawet zaczęłam się zastanawiać nad takim biurem, ze względu na to, że zdarzył mi się błąd merytoryczny w JPK VAT i miałam z tym niezły problem. Staram się samodzielnie prowadzić księgowość, ale wiecie, jak to jest;) . Lepiej po prostu się nauczyć od kogoś i potem działać samodzielnie, a nie na odwrót.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Najlepsze biuro księgowe

Post autor: Oleczka »

Jeśli ktoś z Was szukałby dobrego, sprawdzonego biura księgowego działającego na terenie Jeleniej Góry, to polecam kontakt z firmą https://krzywickabiuro.pl/ działającą w tej branży od wielu już lat. Jak widać firma ta świadczy pełen zakres usług księgowych. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
ODPOWIEDZ