Monitoring pojazdów

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
karol223ą

Monitoring pojazdów

Post autor: karol223ą »

Wczoraj miałem trochę wolnego czasu i trafiłem na bardzo interesującą ofertę monitoring floty Safefleet . Tak naprawdę to każdy kto z tej oferty skorzysta to na pewno bardzo dobrze zrobi. Sam o tej bardzo dobrej ofercie powiedziałem mojej bardzo dobrej znajomej. Ona z tej oferty na pewno bardzo szybko skorzysta bo po prostu bardzo się opłaca. Jestem pewny na 100 procent, że z tej oferty skorzystało już bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze. Po prostu warto skorzystać z tej oferty.
DamiN

Re: Monitoring pojazdów

Post autor: DamiN »

Monitoring floty to tylko z Flotman. Oferują oni monitoring GPS połączony z systemem, który zbiera wszystkie informacje z terenu. Na ich podstawie możemy dokonać ocenę pracy naszych pracowników ich styl jazdy jak i zużycie paliwa dla poszczególnych aut. Na podstawie tych danych można wdrożyć zmiany, które wpłyną na poprawę pracy, mniejsze zużycie paliwa jak i można narzucić kierowcy optymalną trasę ze stałymi punktami odwiedzin. Dodatkowo możemy zapobiec kradzieży naszych aut czy spiąć to z systemem e-toll tak, że nie potrzeba tracić czasu na zakup biletu.
ODPOWIEDZ