Monitoring domu

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
ŻeŻ

Monitoring domu

Post autor: ŻeŻ »

Myśleliście kiedyś o tym żeby założyć monitoring w domu? Albo chociaż jakiś wymyślny alarm? Czujecie się bezpiecznie u siebie? Jesteście pewni że nic Wam w domu nie grozi? A może macie ochronę i raczej wolicie dmuchać na zimne? .

sklep z dziecięcą odzieżą używaną
małgorzata0

Re: Monitoring domu

Post autor: małgorzata0 »

Pamiętajcie także o tym, aby zapewnić sobie w domu bezpieczeństwo. Najlepiej zgłosić się w tej sprawie do firmy, która specjalizuje się w systemach alarmowych i monitoringowych. Polecam zainteresować się, czym są systemy alarmowe bosch: https://b2b.dts-system.pl/product/show/productid/24819 .
karuśka

Re: Monitoring domu

Post autor: karuśka »

ŻeŻ pisze: ↑02 lut 2021, 6:47 Myśleliście kiedyś o tym żeby założyć monitoring w domu? Albo chociaż jakiś wymyślny alarm? Czujecie się bezpiecznie u siebie? Jesteście pewni że nic Wam w domu nie grozi? A może macie ochronę i raczej wolicie dmuchać na zimne? .
mamy monitoring ale nie zakladaany przez firme a przez nas samych. gotowy zestaw z lanberga
tikł

Re: Monitoring domu

Post autor: tikł »

My obecnie sprawdzamy różne rozwiązania, rozglądamy się, bo jednak chcemy dobrze zabezpieczyć nasz dom. Niedawno natknęliśmy się na ten materiał: https://www.it-dlakazdego.pl/artykul/ro ... kan-143865 i muszę przyznać, że bardzo nam on pomógł.
kaliński

Re: Monitoring domu

Post autor: kaliński »

O tak, ja sobie nie wyobrażam teraz mieszkać w domu i nie mieć alarmu i monitoringu. Żeby jednak oszczędzić, to wybraliśmy opcję zdalnego monitoringu wideo w warszawskiej agencji ochrony Securitas. Polega ona na tym, w razie sygnału alarmowego agencja zdalnie ocenia, czy dany przypadek alarmowy to jest włamanie, czy też alarm włączył np. silny podmuch wiatru. Dzięki temu patrol interwencyjny nie przyjeżdża niepotrzebnie. Tu macie konkrety na ten temat https://www.securitas.pl/Uslugi/ochrona-zdalna/ Powiem wam, że w 100 % się to u mnie dobrze sprawdza.
paweł562

Re: Monitoring domu

Post autor: paweł562 »

małgorzata0 pisze: ↑03 sie 2021, 9:34 Pamiętajcie także o tym, aby zapewnić sobie w domu bezpieczeństwo. Najlepiej zgłosić się w tej sprawie do firmy, która specjalizuje się w systemach alarmowych i monitoringowych. Polecam zainteresować się, czym są systemy alarmowe bosch:.... .
Szukam propozycji

___
https://zapachowe-zawieszki.pl/
ODPOWIEDZ