Leczenie kanałowe

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Elena93
Posty: 117
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:41

Leczenie kanałowe

Post autor: Elena93 »

Czeka mnie leczenie kanałowe, bo tak orzekł jeden dentysta na profilaktycznym przeglądzie. Ale nie jestem zadowolona z jego usług, dlatego szukam lepszego stomatologa z większą wiedzą. Czytałam, że lekarze z http://prodentika.com.pl/ mają duże doświadczenie. Ceny też mi odpowiadają i lokalizacja. Ale zanim pójdę czy ktoś z was może mi powiedzieć na czym takie leczenie polega? Boli?
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 122
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21

Re: Leczenie kanałowe

Post autor: Arkadiusz1 »

Wlaśnie dlatego warto zawsze wybierać najbardziej sprawdzone gabinety. Wiadomo, że korzystając ze wsparcia takich gabinetów jak https://www.rdent.eu/ będziecie mogli znacznie lepiej zadbać o Wasze zdrowie. Ząb nadający się do leczenia kanałowego, powinniście potraktować bardzo poważnie.
Michał546

Re: Leczenie kanałowe

Post autor: Michał546 »

najlepszym i sprawdzonym u mnie gabinetem w leczeniu kanałowym jest https://wolniewicz.eu/ w gdyni. mialem juz u nich dwa wyleczone zeby dzieki temu ;)
Agata Kuś

Re: Leczenie kanałowe

Post autor: Agata Kuś »

Moje pierwsze doświadczenie z leczeniem kanałowym - o zgrozo. Więc czuję się w obowiązku napisać tutaj, że jeśli nie chcecie mierzyć się z bólem podczas leczenia kanałowego i ogólnie = nieprzyjemnych wizyt u dentysty to zapiszche się do kliniki ChiliDent. Nie znam drugiej takiej w Poznaniu i oklicach. Miła odmiana. Podepnę link-https://chillident.com/ Zobaczcie czy mogą Wam pomóc. Agata
ODPOWIEDZ