Kamizelka dla Niego

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:59

Kamizelka dla Niego

Post autor: rozmowna »

Siemka. Mam przed sobą najdłuższy, bo dwutygodniowy wypad w góry. Myślę już nad tym, co muszę kupić, jak wyposażyć siebie i męża i mam na przykład przed oczyma takie kamizelki https://www.ceneo.pl/Kamizelki/p:The_North_Face.htm . Na pewno przydadzą się, kiedy będziemy już wysoko w górach, ale co jeszcze? Obuwie też wybierzemy specjalistyczne w specjalnym sklepie, by lepiej się nam wchodziło.
Awatar użytkownika
Idalia40
Posty: 37
Rejestracja: 05 cze 2019, 17:09

Re: Kamizelka dla Niego

Post autor: Idalia40 »

A gdzie dokładnie w te góry jedziecie? Mi zamarzyło się żeby wyjechać i zwiedzić góry we Włoszech. Ponieważ mam ograniczone fundusze, to pomyślałam, że taniej wyjdzie caping we włoszech. Znalazłam kilka ciekawych miejsc - https://www.camprest.com/pl/lista-campingow/wlochy i uważam, że to może być naprawdę fajna przygoda i podróż. Tylko oczywiście będziemy musieli się do tego odpowiednio przygotować i zabrać niezbędny ekwipunek.
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Re: Kamizelka dla Niego

Post autor: Consuel »

Takie markowe kamizelki na pewno są solidne. Wytrzymają kilka sezonów bez problemu. Sam mam taką i nie mam powodów do narzekań. Sprawdza się w każdych warunkach.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
ODPOWIEDZ