Jakie firmy - paznokcie

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
iśmę

Jakie firmy - paznokcie

Post autor: iśmę »

jakie firmy takie typowo "paznokciowe" możecie polecić? Zależy mi na tym, żeby miały w ofercie dobrej produkty żele budujące oraz lakiery hybrydowe, bo tego używam dość sporo. Póki co biorę pod uwagę lakiery marki Victoria Vynn https://victoriavynn.com bo wiele osób właśnie te poleca. Co o nich myślicie?
faustynaż

Re: Jakie firmy - paznokcie

Post autor: faustynaż »

Jeśli lakier do paznokci klasyczny, to tylko od shop.emischool.pl. Taki produkt nie wymaga stosowania dodatkowego sprzętu, a do wyboru mamy zarówno błyszczące wykończenie, jak równie matowy efekt. Lakier jest wytrzymały, nie pęka, nie ma na nim zarysowań. Idealna propozycja dla aktywnych kobiet, które cenią sobie jakość i wygodę.
Fiołek

Re: Jakie firmy - paznokcie

Post autor: Fiołek »

Jeśli jesteś z Warszawy i okolic to mogę polecić sparwdzony salon, w którym robia obłędne stylizacje paznokci https://fajnepaznokcie.pl/stylizacja-paznokci-warszawa/. Bardzo ciekawe pomysły, sympatyczna atmosfera i cenowo bardzo dostępnie! Polecam zajrzeć do nich i zobaczyć co potrafią zrobić na paznokciach.
Jędrzej21

Re: Jakie firmy - paznokcie

Post autor: Jędrzej21 »

Hej, czy znacie może jakieś dobre produkty wyspecjalizowane w pielęgnacji paznokci? Ja szukając natrafiłem na tę stronę https://ktomalek.pl/produkty-do-paznokci/k-128/1 i jestem pozytywnie zaskoczony. Na pewno będę szukać dalej, ale wiem juz do czego porównywać.
ODPOWIEDZ