Jaka firma z dźwigiem

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
poceluj
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:06

Jaka firma z dźwigiem

Post autor: poceluj »

Potrzebuję mocnego, solidnego i sprawdzonego sprzętu w postaci dźwigu na wynajem. Podobno ta firma oferuje takie usługi https://kgpol.pl/ jednak nie wiem w jakim stanie jest ich sprzęt. Liczy się dla mnie maksymalne bezpieczeństwo dlatego musi to być coś zaufanego, a sam operator powinien być doświadczony i oczywiście wykwalifikowany. Chyba zadzwonię i wypytam ich o to. Może Wy jednak korzystaliście z ich usług i możecie tu coś powiedzieć?
Miej nadzieję na najlepsze, przygotuj się na najgorsze.
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 114
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:26

Re: Jaka firma z dźwigiem

Post autor: Hubertus »

Do prac związanych z wykorzystaniem dźwigu trzeba zatrudniać profesjonalne firmy. Bardzo rzetelne usługi oferuje firma Dźwig Maśko z Nowego Sącza. U nich możecie zamówić wykonanie prac dźwigiem do 50 ton. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem obsługiwanym przez doświadczonych operatorów dzięki czemu wszystkie prace wykonują starannie i bezpiecznie. Na stronie firmy znajdziecie więcej informacji o usługach.
Awatar użytkownika
bagatela
Posty: 55
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:44

Re: Jaka firma z dźwigiem

Post autor: bagatela »

a znacie kogoś z okolic Łodzi?
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Jaka firma z dźwigiem

Post autor: porzeczka »

Z okolic Łodzi mogę polecić tą https://glasslift.pl/ firmę, ma ona w ofercie między innymi podnośniki, żurawie dekarskie czy ssawki do szkła wielkogabarytowego. Świadczą oni też usługi transportu i montażu więc myślę że warto skorzystać z ich oferty
Awatar użytkownika
Marita23
Posty: 13
Rejestracja: 31 maja 2020, 17:38

Re: Jaka firma z dźwigiem

Post autor: Marita23 »

Ktoś pytał o firmę z okolicy Łodzi. Skoro bezpieczeństwo i doświadczenie operatorów jest priorytetem, to https://www.lewandowska-dzwigi.pl/uslugi-dzwigowe/lodz/ sprawdzi się rewelacyjnie. Można ich znaleźć także w innych polskich miastach, więc szukajcie na ich stronie odpowiedniego oddziału. Rzetelne usługi w bardzo korzystnej cenie.
ODPOWIEDZ