hosting

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
gertruda
Posty: 55
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:07

hosting

Post autor: gertruda »

jaki polecacie? nazwa.pl?? myslicie, ze bedzie ok? zalezy mi na czyms sprawdzonym
Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Re: hosting

Post autor: bigoja »

no nazwa.pl to na pewno uslugodawca z doswiadczeniem, w koncu ponad 20 lat na rynku robi swoje. My mamy u nich wykupione skrzynki pocztowe, teraz wlasnie zastanawiamy sie jeszcze nad hostingiem bo chcemy rozszerzyc troche dzialalnosc na online i otworzyc sklep internetowy :)
Awatar użytkownika
gertruda
Posty: 55
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:07

Re: hosting

Post autor: gertruda »

no wlasnie nam pod sklep internetowy potrzeba :) i szukam , szukam, tez nie znam sie na tym za bardzo dlatego poprosilam o opinie, czesto czytam wlasnie o nazwie i chcialam zasiegnac rady :)
Awatar użytkownika
crejzo
Posty: 109
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: hosting

Post autor: crejzo »

To ma być do sklepu internetowego? To ja w takim razie polecę współpracę z https://greenparrot.pl/software-house/uslugi/ecommerce/ , lepiej korzystać z pomocy profesjonalistów w przypadku takiej działalności bo oni najlepiej znają się na rzeczy
Awatar użytkownika
gwen19620
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:33

Re: hosting

Post autor: gwen19620 »

Niespecjalnie mam tutaj jakąś wiedzę. Niestety nic Ci nie podpowiem.
A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.
Awatar użytkownika
Mufasa
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:36

Re: hosting

Post autor: Mufasa »

Żeby znalesc dobry hosting trzeba się jednak troche naszukac. A jak ktoś nie ma w tym doświadczenia to dopiero jest kosmos. Moim zdaniem ten https://www.statnet.pl/hosting hosting spełnia wszystkie najważniejsze oczekiwania. W ofercie masz też 10 dniowy okres testowy za 1 zł
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 114
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:26

Re: hosting

Post autor: Hubertus »

A pomysleliscie moze o czyms takim, jak serwer danych? Sa w sumie 2 opcje - albo go stawiamy u siebie na jakims kompie/serwerze i sie tym zajmujemy (czyli backupy+lacze+ups+dbanie o to, aby sprzataczka nie odlaczyla zasilania!:P), albo wykupujemy taka usluge w chmurze - jest np w Polsce NSIX Data Center w ktorym wlasnie mozna miec taki wirtualny serwer i o nic juz sie nie martwic - wszystko lezy po stronie firmy NSIX. Wg mnie - ta druga opcja jest nie dosc, ze tansza, to jeszcze latwiejsza w uzytkowaniu.
Jaśko83

Re: hosting

Post autor: Jaśko83 »

crejzo pisze: ↑26 sie 2019, 16:20 To ma być do sklepu internetowego? To ja w takim razie polecę współpracę z greenparrot.pl/software-house/uslugi/ecommerce/ , lepiej korzystać z pomocy profesjonalistów w przypadku takiej działalności bo oni najlepiej znają się na rzeczy
Zgadzam się, nie wiem dokładnie na jakim etapie budowy strony/aplikacji jesteś - ale jeżeli planujesz porządne fundamenty pod szeroki biznes to najlepiej korzystać z usług profesjonalistów. Umbrella Limited oferuje szerokie usługi it i prawdopodobnie będą umieli Ci pomóc. To właśnie oni zbudowali nam aplikację internetową dla naszej firmy - działa bez zarzutów, a sama współpraca była bardzo satysfakcjonująca.
ODPOWIEDZ