Firma transportowo-kurierska

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Suprasia
Posty: 27
Rejestracja: 26 lut 2019, 13:28

Firma transportowo-kurierska

Post autor: Suprasia »

Będę musiała wysyłać dużą ilość rzeczy do Niemiec i w związku ty przydałby mi się kontakt z porządną firmą transportowo-kurierską. Znajomi mi już kilka polecili, ale nie wiem jeszcze, czy się zdecydować na jakąś. Przy prowadzeniu dużej hurtowni muszę podpisać umowę na dłuższy czas,dlatego wolałabym, aby firma, której powierzę to zadanie, w pełni się wywiązała ze swoich obowiązków.
Awatar użytkownika
chwastowa
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:56

Re: Firma transportowo-kurierska

Post autor: chwastowa »

Szukaj pomocy na innych forach o takiej tematyce. Zapewne nie brakuje informacji na ten temat.
Pamiętam. Pamiętam wszystko. I to boli mnie najbardziej.
Awatar użytkownika
uzumaki
Posty: 56
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:54

Re: Firma transportowo-kurierska

Post autor: uzumaki »

Ja mam doświadczenie z UPS, FedEx, TNT i DHL i w sumie z każdej firmy byłam zadowolona, ale najlepsze stawki międzynarodowe miałem od DHL i TNT. Z tym, że w DHL chyba co jakiś czas weryfikują ilość wysyłanych paczek i dostosowują ofertę. Natomiast w TNT jak wynegocjujesz dobrą ofertę na początku, to taka już zostanie, nawet jak sporadycznie będziesz korzystać z ich usług. Obsługa klienta też na wysokim poziomie. Minus jest taki, że kurierzy nie posiadają numerów służbowych, więc nie bardzo jest możliwość skontaktowania się bezpośrednio z kurierem.
Awatar użytkownika
Annika
Posty: 25
Rejestracja: 26 lut 2019, 13:29

Re: Firma transportowo-kurierska

Post autor: Annika »

Denerwuje mnie najczęściej właśnie to, że gdy próbuję się skontaktować z jakimś kurierem, to nie mogę, bo ma numer telefonu zastrzeżony. Czy tak jest we wszystkich firmach? Zdarza się, że akurat, wtedy gdy ma przyjść paczka, adresat nie może być obecny w domu i co wtedy? Chciałabym mieć możliwość monitorowania przesyłki nie tylko przez internet, ale też dzwoniąc bezpośrednio do kuriera. Czy to w ogóle jest możliwe?
Awatar użytkownika
dosia
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:20

Re: Firma transportowo-kurierska

Post autor: dosia »

No to rzeczywiście w twoim przypadku na tak dużej ilości przesyłek, warto podpisać z dobrą firmą, która ma w swojej ofercie rozsądne ceny, są rzetelni i uczciwi. No wiadomo nie łatwo taką znaleźć. Zastanawiałam się jaka by się sprawdziła i chyba ta będzie najlepszym wyborem https://www.speedpack.com.pl/ . Może sama sobie zerknij na ich oferty, mają cennik więc możesz sobie porównac ceny , zawsze gdy jest jakiś problem można do nich dzwonić.
ODPOWIEDZ