Firma od instalacji HVAC

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Lulek

Firma od instalacji HVAC

Post autor: Lulek »

Hej!

Ze swojej strony mogę polecić firmę Ventix Serwis z Jaworzna. To firma, która na co dzień świadczy usługi projektowania, serwisu i montażu instalacji HVAC. To nie mały podmiot, a dość konkretna wielkościowo firma. Zarządzam kilkoma budynkami i mimo że mamy większość obiektów w Zagłębiu, to praktycznie zawsze przyjeżdża inna ekipa. Polecam ich głównie za słowność i rzetelność. Jak ustali się z nimi termin i zakres robót, to działają jak w zegarku. Są jednak też elastyczni, bo jak w międzyczasie coś wyjdzie do zrobienia, to poinformują i postarają się od ręki temat załatwić.

Zakres ich usług (info ze strony) obejmuje: Dane teleadresowe można znaleźć do nich na stronie https://www.ventixserwis.pl/ w zakładce KONTAKT.
striiibela

Re: Firma od instalacji HVAC

Post autor: striiibela »

No widzicie, warto sobie polecać firmy, jakie mają wartość. Sama zerkam sobie na coś takiego jak pompa ciepła , bo dla mnie to jest coś wartościowego. I mam wrażenie, że najlepszą możliwością dla nas jest sensowna pomoc fachowców.
dzastaaa

Re: Firma od instalacji HVAC

Post autor: dzastaaa »

U mnie naprawdę solidnym rozwiązaniem jest po prostu to, bym sprawdzała niekonwencjonalne rozwiązania i jak coś, to naprawdę warto jest powiedzieć, że projekty hal poznań są dla mnie kluczowe. Stąd naprawdę fajnie będzie to rozważyć. Jak Wam się wydaje?
jolkaa

Re: Firma od instalacji HVAC

Post autor: jolkaa »

Co sądzicie w ogóle o https://daikin.konin.pl ? Z tego co słyszałam to firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o wybór pompy ciepła, dodatkowo też urządzenia wyróżniają się wysoką jakością i bardzo skutecznym działaniem
pumpka

Re: Firma od instalacji HVAC

Post autor: pumpka »

Myślę, ze klimatyzacja to rozwiązanie godne uwagi dla osób poszukujących efektywnego i niezawodnego systemu chłodzenia i ogrzewania. Firma https://www.climapolska.com.pl/klimatyz ... shi-heavy/ oferuje montaż, serwis oraz naprawy klimatyzatorów tej renomowanej marki, co gwarantuje profesjonalne podejście i wysoką jakość usług. Dzięki innowacyjnemu podejściu i zaawansowanej technologii, klimatyzatory Mitsubishi Heavy są doskonałym wyborem zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych.
ODPOWIEDZ