Firma Newlooks - makijaż permanentny

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
whywelose
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:41

Firma Newlooks - makijaż permanentny

Post autor: whywelose »

Polecam firmę Newlooks, a konkretnie salon makijażu permanentnego https://www.permanentny.com/. Firma z wieloletnim doświadczeniem, świetnie wykwalifikowane linergistki z fachem w ręku - nie ma opcji, że makijaż nie będzie się podobał.
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Re: Firma Newlooks - makijaż permanentny

Post autor: Consuel »

Moja dziewczyna szukała właśnie takiej oferty. Podobno znają się tam na rzeczy. Dobrych specjalistów też tam nie brakuje. Jak najbardziej opłaca się z tego skorzystać.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: Firma Newlooks - makijaż permanentny

Post autor: weramarka »

To fakt, makijaż permanentny to świetne rozwiązanie :) nie dość, że ogromna wygoda i oszczędność czasu to jeszcze wygląda się super zawsze, bez względu na porę :) ja akurat i brwi i usta robiłam w salonie JEST PIĘKNIE w Warszawie ( u Dominiki Kossakowskiej ). Polecam bo dziewczyna naprawdę ma talent i ogromne doświadczenie! Prowadzi swój profil na fb gdzie wrzuca fotki swoich prac, warto obejrzeć :)
Awatar użytkownika
Teresia28
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2019, 20:37

Re: Firma Newlooks - makijaż permanentny

Post autor: Teresia28 »

Koleżanka ma makijaż permanentny w postaci cienkich kreseczek na powiekach i muszę powiedzieć, że naprawdę fajnie to wygląda. Wtedy wystarczy na powieki położyć ładny cień do oczu - https://www.cocolita.pl/cienie-do-powie ... -do-powiek i wytuszować rzęsy. W ten sposób można znacznie skrócić czas poświęcany na wykonywanie makijażu i do tego będzie on zawsze idealny.
Awatar użytkownika
molly8
Posty: 64
Rejestracja: 09 sie 2019, 10:06

Re: Firma Newlooks - makijaż permanentny

Post autor: molly8 »

ja miałam w klinice medycyny estetycznej dermed w Krakowie robiony makijaż permanentny i powiem wam super dobrane odcienie brwi i ust, jak na bardzo jasną, wręcz siwą blondynkę, coś pięknego, do tego odcień utrzymuje sie długo no i co najważniejsze nie było to jakoś kosztowne mocno :) jeszcze miałam zniżkę
Awatar użytkownika
szpadelka
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2019, 22:32

Re: Firma Newlooks - makijaż permanentny

Post autor: szpadelka »

Szkoda ze nie slyszalam o niej wczesniej zanim zdecydowalam sie na permanentny makijaz brwi w malo znanym salonie ktory niestety nie poprawil mojego wygladu a wrecz oszpecil mnie.. wiele nocy przeplakanych, kasa w bloto i depresja... nie moglam na siebie patrzec, dopiero jak w Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy laserowo udalo mi sie usunac to paskudztwo stanelam jakos na nogi.. teraz boje sie zaufac komus nowemu by znowu tego nie przechodzic
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: Firma Newlooks - makijaż permanentny

Post autor: orszula »

To i ja dołączam do grona zadowolonych klientek Dominiki z jest pięknie :) Cieszę się, ze do niej trafiłam :) 100% zadowolenia i satysfakcji z zabiegu. mega naturalny a przy tym wyrazisty efekt.
ODPOWIEDZ