Firma alpinistyczna Warszawa

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Firma alpinistyczna Warszawa

Post autor: orszula »

Hej wszystkim. Korzystacie z pomocy firm alpinistycznych ? Mieszkam pod Warszawą i szukam własnie takich specjalistów. Idzie wiosna i przydałoby się porządnie wyremontować dach i odświeżyć elewację :) Nie mam obecnie takiej gotówki by wymienić wszystko na nowe ale wydaje mi się, ze taka profesjonalna renowacja też da radę. Z góry dzięki za namiary.
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: Firma alpinistyczna Warszawa

Post autor: weramarka »

pewnie, ze wystarczy! Ja akurat jestem z Krakowa i tu mam w domu budowlańca więc wszystko robiliśmy we własnym zakresie ale jesli Ty lub mąż nie macie doświadczenia w pracach na wysokościach i nie macie niezbędnych uprawnień to rzeczywiście lepiej zatrudnić fachowców.
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Re: Firma alpinistyczna Warszawa

Post autor: minior »

w Warszawie polecam zdecydowanie Rope Expert :) Korzystałem już kilka razy i to zarówno jeśli chodzi o firmę i o prywatne zlecenia ( bo obsługują i takich i takich klientów).
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: Firma alpinistyczna Warszawa

Post autor: orszula »

minior pisze: ↑23 mar 2020, 11:38 w Warszawie polecam zdecydowanie Rope Expert :) Korzystałem już kilka razy i to zarówno jeśli chodzi o firmę i o prywatne zlecenia ( bo obsługują i takich i takich klientów).
dzięki bardzo to już konkretny namiar, chętnie skorzystam :) możesz mi napisać coś więcej na ich temat? jak z terminami i cenami usług ?
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Re: Firma alpinistyczna Warszawa

Post autor: minior »

jeśli chodzi o terminy to trudno mi się tu wypowiadać bo wszystko zalezy od tego jak dużo mają zleceń na dany moment - tu trzeba się już umawiać indywidualnie. uważam, ze ceny nie sa wygórowane za to jakość na najwyższym poziomie. na plus też terminowość wykonywnia prac, sympatyczny kontakt.
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: Firma alpinistyczna Warszawa

Post autor: orszula »

Dzięki minior juz jestem po kontakcie tel i w sumie już mamy wstępnie ustawiony termin na czerwiec. Tak mi pasuje najbardziej :) ogólnie pierwsze wrażenie mega pozytywne, Pan Łukasz to bardzo sympatyczny człowiek. Dziękuje raz jeszcze za namiar :)
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Re: Firma alpinistyczna Warszawa

Post autor: minior »

nie ma sprawy :) trzeba korzystać z możliwości, jakie dają tego typu fora. Sam często znajduje w ten sposob namiary na rzetelnych fachowców :) jak nie zapomnisz to daj znać za jakiś czas jak tam wrażenia już po wykonaniu zlecenia :)
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: Firma alpinistyczna Warszawa

Post autor: orszula »

jasne jasne na pewno dam znać :) sama się już doczekać nie mogę :)
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Re: Firma alpinistyczna Warszawa

Post autor: minior »

ja sam będę musiał się niebawem znów z nimi skontaktować bo na horyzoncie pojawiły się kolejne prace wysokościowe do zrobienia :) a jednak lepszych alpinistów w Warszawie nie da się znalezc :)
ODPOWIEDZ