Fakturowanie online - jak to zrobić?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Emeś

Fakturowanie online - jak to zrobić?

Post autor: Emeś »

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej jakości systemu do fakturowania w firmie i oczywiście czy mieliście może okazję pracować na RafSoft 2021, udanych wyborów i oczywiście dajcie znać na co się zdecydować w tym zakresie, bo jednak nie jest to proste dla rozbudowanego biznesu.
Miroż

Re: Fakturowanie online - jak to zrobić?

Post autor: Miroż »

W mojej opinii takim numerem jeden jeśli chodzi o wybór dobrej jakości programy do fakturowania jest zdecydowanie - https://www.rafsoft.net/ z którego korzystam i jak do tej pory działa dobrze. Brak problemów technicznych, jednocześnie szereg funkcji jak m.in Kasa i Przelewy, Cennik, Lista kontrahentów, czy Archiwizacja danych. Licencje mamy wykupiona na rok, a jeszcze miesiąc przed postanowiliśmy go przetestować (całe szczęście zdał egzamin).
DamianKłos

Re: Fakturowanie online - jak to zrobić?

Post autor: DamianKłos »

Również uważam, że wybór skutecznego programu do fakturowania online jest kluczowy i warto przeanalizować optymalne rozwiązania z którego również korzystamy z naszej księgowości i przyznam że RafSoft to kierunek, który na umożliwia wygodniejszą i pewną pracę która nie wymaga dużych nakładów czasu oraz naszych nerwów. Pakiet Standard dla naszej firmy jest optymalny i nie zamierzamy pod tym względem nic zmieniać.
Emeś

Re: Fakturowanie online - jak to zrobić?

Post autor: Emeś »

DamianKłos pisze: ↑28 lip 2021, 21:00 Również uważam, że wybór skutecznego programu do fakturowania online jest kluczowy i warto przeanalizować optymalne rozwiązania z którego również korzystamy z naszej księgowości i przyznam że RafSoft to kierunek, który na umożliwia wygodniejszą i pewną pracę która nie wymaga dużych nakładów czasu oraz naszych nerwów. Pakiet Standard dla naszej firmy jest optymalny i nie zamierzamy pod tym względem nic zmieniać.
Dzięki wielkie za informacje, w takim razie zabieram się za poszukiwania i mam nadzieję, że uda mi się podjąć racjonalną decyzję w tym zakresie.
Zaśka

Re: Fakturowanie online - jak to zrobić?

Post autor: Zaśka »

Jak najbardziej RafSoft to skuteczne rozwiązanie i pozwala dużo efektywniej zarządzać księgowością w firmie oraz umożliwia posiadanie wszystkiego w jednym miejscu, aby mieć zapewnioną bezpieczną archiwizację, możliwość przygotowania KP i KW, cenników, czy listy kontrahentów oraz plik JPK. Pozdrawiam!
Vorek43

Re: Fakturowanie online - jak to zrobić?

Post autor: Vorek43 »

No dokładnie są programy do usprawnienia fakturowania, ale i wsparcia księgowości. Dlatego też jeśli rozglądacie się za optymalnymi rozwiązaniami do swojego biznesu to możecie zajrzeć na https://ksiegowosc24.pl gdzie znajdziecie 3 wersje programów w zależności od wielkości biznesu i jednocześnie też można sobie je przetestować przez miesiąc przed wykupieniem licencji czy sprosta Waszym oczekiwaniom.
ODPOWIEDZ