dobry internet w Białymstoku

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
agyśka

dobry internet w Białymstoku

Post autor: agyśka »

hej hej wszystkim. Fajnie, ze dzielimy się tu namiarami na sprawdzone firmy. Ja szukam dobrego dostawcy internetu w Białymstoku :) czy ktoś z Was może podzielić się namiarem na dobrą ofertę ? Nie ukrywam, ze wolałabym raczej lokalnych dostawców, którzy działają tu na tym terenie.
iśka

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: iśka »

jeśli można to chętnie podepnę się do pytania. też obecnie studiuje w Białymstoku i do tej pory korzystałam z internetu mobilnego tylko tak sporadycznie i to było ok. ale od jakiegoś czasu zaczęłam pracować zdalnie by dorobić sobie trochę do stypendium no i okazuje się, ze potrzebuje jednak stałego łącza...
ogaża

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: ogaża »

jeśli chodzi o Białystok to ze swojej perspektywy polecam dostawcę Elpos. Osobiście uważam, ze dobrze jest w tych trudnych czasach wspierać lokalne przedsiębiorstwa :) ja mam u nich i internet i kablówke i jestem zadowolona. niewysokie ceny, szybka aktywacja usług.
agyśka

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: agyśka »

ogaża pisze: ↑10 cze 2021, 10:51 jeśli chodzi o Białystok to ze swojej perspektywy polecam dostawcę Elpos. Osobiście uważam, ze dobrze jest w tych trudnych czasach wspierać lokalne przedsiębiorstwa :) ja mam u nich i internet i kablówke i jestem zadowolona. niewysokie ceny, szybka aktywacja usług.
nazwa tej firmy obiła mi się o uszy. wiem, ze tu w mieście działa kilka firm ale rzeczywiście u nich te ceny są bardzo konkurencyjne. a wiesz może czy wszędzie jest światłowód czy tylko w wybranych lokalizacjach ?
ogaża

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: ogaża »

agyśka pisze: ↑10 cze 2021, 15:35
ogaża pisze: ↑10 cze 2021, 10:51 jeśli chodzi o Białystok to ze swojej perspektywy polecam dostawcę Elpos. Osobiście uważam, ze dobrze jest w tych trudnych czasach wspierać lokalne przedsiębiorstwa :) ja mam u nich i internet i kablówke i jestem zadowolona. niewysokie ceny, szybka aktywacja usług.
nazwa tej firmy obiła mi się o uszy. wiem, ze tu w mieście działa kilka firm ale rzeczywiście u nich te ceny są bardzo konkurencyjne. a wiesz może czy wszędzie jest światłowód czy tylko w wybranych lokalizacjach ?
światłowód jest tylko na niektórych adresach, najlepiej zadzwoń na obsługę klienta i podaj swoje miejsce zamieszkania to sprawdzą jak to w Twojej okolicy wygląda. a obsługa jest bardzo ponocna i sympatyczna więc na pewno Ci pomogą :)
agyśka

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: agyśka »

ogaża pisze: ↑15 cze 2021, 15:57
agyśka pisze: ↑10 cze 2021, 15:35
ogaża pisze: ↑10 cze 2021, 10:51 jeśli chodzi o Białystok to ze swojej perspektywy polecam dostawcę Elpos. Osobiście uważam, ze dobrze jest w tych trudnych czasach wspierać lokalne przedsiębiorstwa :) ja mam u nich i internet i kablówke i jestem zadowolona. niewysokie ceny, szybka aktywacja usług.
nazwa tej firmy obiła mi się o uszy. wiem, ze tu w mieście działa kilka firm ale rzeczywiście u nich te ceny są bardzo konkurencyjne. a wiesz może czy wszędzie jest światłowód czy tylko w wybranych lokalizacjach ?
światłowód jest tylko na niektórych adresach, najlepiej zadzwoń na obsługę klienta i podaj swoje miejsce zamieszkania to sprawdzą jak to w Twojej okolicy wygląda. a obsługa jest bardzo ponocna i sympatyczna więc na pewno Ci pomogą :)
dzięki za info, tak zrobiłam i już wszystko wiem :) nie ma u mnie swiatlowdou ale to nic ten internet na ktory się zdecydowałam też będzie ok :)
ogaża

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: ogaża »

agyśka pisze: ↑10 sie 2021, 6:52
ogaża pisze: ↑15 cze 2021, 15:57
agyśka pisze: ↑10 cze 2021, 15:35

nazwa tej firmy obiła mi się o uszy. wiem, ze tu w mieście działa kilka firm ale rzeczywiście u nich te ceny są bardzo konkurencyjne. a wiesz może czy wszędzie jest światłowód czy tylko w wybranych lokalizacjach ?
światłowód jest tylko na niektórych adresach, najlepiej zadzwoń na obsługę klienta i podaj swoje miejsce zamieszkania to sprawdzą jak to w Twojej okolicy wygląda. a obsługa jest bardzo ponocna i sympatyczna więc na pewno Ci pomogą :)
dzięki za info, tak zrobiłam i już wszystko wiem :) nie ma u mnie swiatlowdou ale to nic ten internet na ktory się zdecydowałam też będzie ok :)
no pewnie, ze tak :) najważniejsze, ze się zdecydowałaś i będziesz juz mogła korzystać z ich usług :) a kto wie co przyniesie przyszłość, może kiedyś tak ię rozwiną, że w całym mieście pojawi się światłowód :)
ODPOWIEDZ