display planet

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 82
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:21

display planet

Post autor: paulinabb »

Cześć, skoro wrzucamy sobie tutaj firmy, które polecamy, to i ja coś wrzucę. Zamówiłam na sezon letni flagi reklamowe od DisplayPlanet producent flag. Zwykle robię to u innego dostawcy, ale tym razem skusiła mnie atrakcyjniejsza cena. I muszę powiedzieć, że nie dość że kontakt z firmą super, to i jakość flag jest wysoka - zarówno druku, jak i materiału. Ostatnio złożyłam nowe zamówienie - tym razem na banery. Polecam polecam :)
Awatar użytkownika
artysta
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:08

Re: display planet

Post autor: artysta »

Nie, no we flagi reklamowe to się już też coraz rzadziej inwestuje. Ważne jest to , żeby być widocznym w sieci i w sklepie. A takie rozwiązania , dosłownie do sklepu, ma w ofercie Exposite. To standy i ekspozytory. Na pewno sprawdzą się dla małego, lokalnego biznesu, jak i dużego, które ma duże zapotrzebowanie.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:59

Re: display planet

Post autor: rozmowna »

Ja myślę podobnie jak @artysta, flagi to się jedynie przy wielkich firmach, np.: producentach czy budowlanych sprawdzi. I prawda jest taka, że ja bym w to nie inwestowała. Ale też nie skreślam całkowicie gadżetów, ponieważ takie https://adatto.com.pl/oferta-adatto/torby-reklamowe są jak najbardziej dziś na czasie. W końcu torby wielokrotnego użytku są modne, bo ekologiczne ;) .
ODPOWIEDZ