Catering dietetyczny

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Catering dietetyczny

Post autor: Oleczka »

Witajcie,
co sądzicie o popularnych ostatnio cateringach dietetycznych? Moim zdaniem to świetna opcja dla zapracowanych osób, które chcą się zdrowo odżywiać. Tym bardziej, że firmy cateringowe wychodzą naprzeciw swoim klientom i oferują różne rodzaje diet pudełkowych. Na stronie https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/samuraja czytałam na przykład o tak zwanej diecie samuraja. Słyszeliście o niej wcześniej?
Awatar użytkownika
gertruda
Posty: 55
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:07

Re: Catering dietetyczny

Post autor: gertruda »

w pelni sie zgadzam :) sama z takiego cateringu korzystam i uwazam ze na ten moment, kiedy nie mam czasu gotowac, to jest idealne rozwiazanie :) gdyby ktos szukal naprawde dobrego cateringu w Lodzi, Wroclawiu, Warszawie i Trojmiescie to moge polecic Loveat Catering Dietetyczni. Rewelacja powiem wam, pyszne jedzenie, zawsze przygotowywane ze swiezych skladnikow, mozna sobie zamowic diete wedlug wlasnych upodoban bo maja ich kilka w ofercie :)
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Catering dietetyczny

Post autor: oja »

Podstawa jest regularne zywienie - to juz bardzo duzo daje. Ja sama wybieram sobie produkty, ktore sa lzejsze i nie obciazaja tak organizmu. Teraz np przerzucilam sie na zakupy w sklepie ze zdrową żywnością, Swojska Piwniczka. I jeśli mam być szczera - teraz czuję się znacznie lepiej.
ODPOWIEDZ