Biznes a przemysł

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 76
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Biznes a przemysł

Post autor: aneczka »

Zastanawiam się nad założeniem własnej firmy, która będzie miała związek z przemysłem. Mam na myśli dokładniej produkcję różnych rurociągów. Jak myślicie, czy w takiej sytuacji dobrą opcją będzie stal od firmy Virgamet: https://virgamet.pl/14501-14410-x2crnim ... uperduplex ?
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Oleczka »

Skoro już o prowadzeniu biznesu mowa, to czy macie do czynienia z zatrudnianiem pracowników w Waszych firmach? Jeśli tak, to jak radzicie sobie z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej? Czytałam ostatnio na stronie http://akta-osobowe.pl/#zmiany-w-aktach, że w przepisach dotyczących akt osobowych zaszły pewne istotne zmiany. Nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, że każdy pracodawca powinien o nich wiedzieć .
Awatar użytkownika
tytus
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2019, 16:17

Re: Biznes a przemysł

Post autor: tytus »

Na pewno coś z tego zakresu znajdziecie tu . Już dawno polecił mi to ktoś i do dziś zaglądał. Mnóstwo pożytecznych informacji stamtąd wyciągnąłem.
Samotność to obejmowanie kogoś, kogo kochasz. Gdy wiesz, że nigdy więcej nie obejmiesz go znowu
Awatar użytkownika
wilkołak
Posty: 22
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:43

Re: Biznes a przemysł

Post autor: wilkołak »

Podczas prowadzenia swojego biznesu trzeba zadbać także o jego bezpieczeństwo. Dlatego warto zapoznać się z ofertą firmy ochroniarskiej https://saippsecurity.pl/ . Moim zdaniem dobrą opcją będzie między innymi instalacja monitoringu.
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 114
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:26

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Hubertus »

Przemysł jest bardzo dobrym pomysłem na biznes tylko warto pamiętać, że wymaga ciągłego rozwoju. W każdej firmie produkcyjnej warto wprowadzić nowoczesne systemy zarządzania produkcją, które ułatwiają pracę. Bardzo dobrze sprawdza się system SCADA. Tego typu system może zaprojektować i wdrożyć firma Salwis http://salwis.pl/scada-budowa-i-zastosowanie/ . To specjaliści od nowoczesnych rozwiązań ułatwiających zarządzanie przemysłem.
Awatar użytkownika
mięta
Posty: 68
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:49

Re: Biznes a przemysł

Post autor: mięta »

Jakos usprawnić to trzeba, nie ?
Awatar użytkownika
artysta
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:08

Re: Biznes a przemysł

Post autor: artysta »

Nie jestem Ci w stanie powiedzieć, czy to dobry producent stali, musiałbyś sprawdzić opinie w sieci. Myślę jednak, że warto Cię pochwalić za kierunek, w którym chcesz podążać. Tworząc firmę produkcyjną, na pewno zapewnisz nowe miejsca pracy. Pamiętaj tylko o dobrych warunkach płacy, bo nawet obcokrajowiec dziś się ceni. I o umowach. A do samej produkcji może ci się przydać system Andon http://signalo.pl/ , usprawniający procesy logistyczne w hali przemysłowej. To wygodna aplikacja, jakiej używają już firmy na całym świecie.
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Biznes a przemysł

Post autor: mojafirma »

W przemyśle należy stawiać na pewno i sprawdzone rozwiązania. Jeśli chodzi o budowę obiektów takich jak hale, ogrodzenia, wiaty czy ściany wewnątrz istniejących magazynów lub inne konstrukcje, warto postawić na modułowe rozwiązania takie jak bloki betonowe firmy Betblok. https://betblok.pl/bloki-bloczki-elki-klocki-betonowe bloki betonowe to również konstrukcje ognioodporne, konstrukcje tego typu są łatwe w budowie oraz można zmieniać ich lokalizację.
Awatar użytkownika
Deschamps
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:56

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Deschamps »

Bardzo ciekawy pomysł na własną firmę, ale na pewno kosztowny, bo wszelkiego rodzaju maszyny, które będą Ci potrzebne na pewno będą drogie. Ale wiadomo, że z czasem wszystko się zwróci i zainwestowane w biznes środki zaczną zarabiać. Jednak najpierw z pewnością przyda Ci się firma taka jak Fomach, która zajmuje się czymś takim jak montaż i relokacja linii produkcyjnych oraz różnego rodzaju maszyn, bo takie rzeczy trzeba zlecać profesjonalnym firmom, które mają odpowiednie umiejętności i wyposażenie do takiej pracy.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:11

Re: Biznes a przemysł

Post autor: heniutek »

A czy wykorzystujecie w swojej działalności drukarki Zebra? Sporo o nich czytałem, jednakże chciałbym uzyskać wiedzę od praktyków. Jak się one sprawują? Na co zwrócić uwagę kupując taką drukarkę?
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Consuel »

U mnie sprawdziły się namioty reklamowe. To świetny sposób na reklamę własnej firmy. Zdecydowanie musicie to zobaczyć tutaj http://www.ekodynamic.com.pl/pl/namioty ... wystawowe/ .
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
babaj
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:33

Re: Biznes a przemysł

Post autor: babaj »

Najlepszym wyjściem będzie szukanie porad u eksperta. Na takim forum niewiele się dowiesz.
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze.
Awatar użytkownika
labowa
Posty: 13
Rejestracja: 30 wrz 2019, 12:47

Re: Biznes a przemysł

Post autor: labowa »

Można podjąć się także prowadzenia swojego sklepu internetowego. Na pewno będzie konieczne sporo rozwiązań i narzędzi, by on dobrze funkcjonował, ale nie jest to trudne, by prowadzić taki biznes. Tutaj https://www.przelewy24.pl/ sprawdziłem system płatności online, który pomoże szybko opłacać zakupy klientom. W kilka sekund łączy się z bankiem i klienci będą mogli opłacać swoje zakupy.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Biznes a przemysł

Post autor: nosleep »

Niezależnie od tego jaki prowadzicie biznes nie można zapomnieć o jednej bardzo ważnej kwestii... A mianowicie reklamie. W tym kierunku możecie skontaktować się chociażby z firmą https://brooklyn.pl/product-details/fotoscianka/ . Oni mają przygotowane bardzo fajne oferty reklamy lokalnej, jak na przykład fotościanki.
Awatar użytkownika
wicherr
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:07

Re: Biznes a przemysł

Post autor: wicherr »

Wydaje mi się, że najlepszym pomysłem na interes są maszyny budowlane. W końcu coraz więcej ludzi się buduje i powstaje nowych inwestycji do których będą wykorzystywane właśnie maszyny budowlane. Wiadomo, że musimy także o takie maszyny dbać i regularnie oddawać je do naprawy. I w tym celu może nam posłużyć diagnostyka maszyn budowlanych która to stwierdzi czy maszyny są sprawne czy też nie
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Biznes a przemysł

Post autor: mojafirma »

W biznesie w szczególności w biurach czy innych miejscach gdzie pracowników jest więcej, warto stosować specjalne podłogi. Będą odporne na zużycie a przy tym łatwiejsze w utrzymaniu czystości w takiej ilości ludzi. Polecam podłogi marki Sagar, to producent, który ma naprawdę duże doświadczenie - dużym atutem jest również możliwość praktycznie dowolnego doboru koloru.
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Biznes a przemysł

Post autor: oja »

Podstawowymi formami w jakich dostarczany jest mosiądz są: pręty, druty, taśmy rury czy blachy. Mnie akurat interesują formatki mosiężne i prawdopodobnie skorzystam z oferty http://impressmetal.pl/formatki-mosiezne.php Czy ktoś z was, miał już do czynienia z tą firmą?
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Matrion »

Przemysł to na pewno ciężka działka, trzeba tu sporo doświadczenia, na pewno też dużego kapitału do rozpoczęcia. W większych firmach powinniście postawić na nowoczesny park maszynowy, różnego rodzaju rozwiązania technologiczne. Jeżeli będziecie potrzebować maszyn budowlanych, wózków widłowych, to zgłoście się do firmy Gizo https://gizo.pl/ W tym miejscu będziecie mogli kupić nowe maszyny, używane, także zdecydować się na bardzo wygodny i korzystny wynajem.
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Biznes a przemysł

Post autor: porzeczka »

Nie jest teraz łatwo przedsiębiorcom na rynku, boją się kryzysu a coraz częściej nawet rządzący wspominają o spowolnieniu. Chcą poprawić tą sytuację wracając do dobrej strategii Igora Chalupca https://alebank.pl/rynek-kapitalowy-dos ... &catid=625 którą opracował przed laty
Awatar użytkownika
expo8992
Posty: 53
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:47

Re: Biznes a przemysł

Post autor: expo8992 »

Jeśli już mowa o prowadzeniu firmy, to w jaki sposób rozwiązaliście w swojej firmie problem z obiegiem dokumentów? Zostaliście przy tradycyjnej, papierowej formie, czy też zdecydowaliście się na elektroniczną, oferowaną przez ten system: https://www.crowe.com/pl/services/elekt ... dokumentow ?
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 103
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: Biznes a przemysł

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

W każdym magazynie powinien znaleźć się odpowiedni system przeciwpożarowy. Od siebie mogę ci polecić tą firmę https://safetymark.pl/jak-zapobiegac-pozarom/ Od lat zajmuje się ona systemami przeciwpożarowymi, dokumentacją a także szkoleniami BHP, z pierwszej pomocy itd.
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Biznes a przemysł

Post autor: mojafirma »

W tych trudnych czasach przedsiębiorcy którzy współpracują ze sobą powinni jakoś sobie pomagać. Koronawirus namieszał ostro w biznesie, oczywiście istnieje coś takiego jak siła wyższa i pewne relacje czy umowy mogą zmienić charakter lub wręcz przestać obowiązywać. Szczegóły opisuje ten artykuł https://tozalezy.com/umowy-handlowe-kor ... la-wyzsza/ Przeczytamy tam między innymi jakie warianty w sprawach zawarcia/wypowiadań umów handlowych są możliwe do realizacji.
Awatar użytkownika
wall89
Posty: 22
Rejestracja: 04 gru 2019, 10:32

Re: Biznes a przemysł

Post autor: wall89 »

myśle, że pomimo trudnych czasów pandemicznych warto inwestować w przemysł bo jednak jest to biznes, który ciągle bedzie się rozwijał, bo po prostu musi na bieżąco. ja np zamierzam inwestować w firmie w czujniki siły i przetworniki, bo chce mieć kontrole nad odpowiednim wykonywaniem czynnosci przez maszyny w firmie
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Biznes a przemysł

Post autor: mojafirma »

W biznesie czyli również w przemyśle należy koniecznie wybierać sprawdzonych partnerów do obsługi w różnych zakresach. Udowadnia to firma informatyczna we Wrocławiu - ITBCE, to zespół specjalistów obsługujących firmy w kontekście systemów informatycznych. Wdrażanie, konfiguracja oraz regularny przegląd rozwiązań backupu, serowych, bezpieczeństwa jest niezbędny do utrzymania ciągłości działania również przemysłu.
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Re: Biznes a przemysł

Post autor: SylwiaK »

Jeśli decydujecie się na przykłąd na produkcję mebli to najważniejsze jest odpowiednie wyposażenie hali, w której będziesz wykonywać meble. Na początku zawsze każdy liczy się z kosztami dlatego warto rozważyć zakup maszyn używanych. Zerknij na ofertę firmy Maszyny Stolarskie - u nich możesz kupić bardzo dobrej jakości maszyny stolarskie jak np czopiarki https://maszyny-stolarskie.com.pl/czopiarki/ Wybór jest tutaj duży . Dodatkowo pomagają dobrać odpowiednie wyposażenie dla takiej firmy rozpoczynającej dopiero swoją przygodę w tym biznesie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 67
Rejestracja: 29 lut 2020, 19:24

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Kamilla36 »

Zakładając swój biznes musisz przygotować się na trudne decyzje. Jedną z nich w takiej sytuacji może być wybór odpowiedniej firmy maszyn. Ja polecam wybrać coś firmy Deutz, która zdążyła już nałapać sporo dobrych opinii. Na stronie; https://www.bthfast.pl/producent/deutz znajdziesz więcej informacji na ten temat - polecam.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Biznes a przemysł

Post autor: nosleep »

Jeżeli chodzi o nas to my będziemy teraz zajmować się przemysłem spożywczym i pod tym kątem już przygotowujemy swoją firmę. Aktualnie interesuje nas komora chłodnicza. Miejsce, gdzie będziemy mogli trzymać nasze wyroby w odpowiednich warunkach.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 43
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:37

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Ania »

Podczas epidemii wiele firm nie postępowała uczciwie wobec swoich pracowników, ponieważ zawieszenie działalności nie zwalnia z obowiązku wypłacania wynagrodzenia. Jeśli potrzebujecie więcej informacji na ten temat polecam zajrzeć na stronę https://pgng.pl/brak-zaplaty-wynagrodze ... -epidemii/
Awatar użytkownika
olga23
Posty: 19
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:42

Re: Biznes a przemysł

Post autor: olga23 »

Przemysł to bardzo szeroki temat zagadnień, o których warto wspomnieć też pod względem prawnych, nie jesteśmy w stanie na pewno wszystkiego objaśnić tak fachowo jak by się wydawało. Czytałam o tym ostatnio na https://rynekinwestycji.pl/obsluga-praw ... ej-szukac/ , bo jednak wszystko w czasie się zmienia i często nie nadążamy nad wszystkim.
Awatar użytkownika
Laura78
Posty: 44
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:07

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Laura78 »

Teraz jeśli ma się swoją firmę trzeba szczególnie zadbać o zdrowie pracowników. Ja dla swoich kupiłam takie maseczki https://www.permanent24.pl/pl/p/Przezro ... chania/328 by czuli się bezpiecznie i komfortowo w pracy. Na co dzień mają kontakt z wieloma ludźmi, a nie oszukujmy się- 8 godzin w zwykłej maseczce ciężko wytrzymać w tradycyjnej masce.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 43
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:37

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Ania »

Ja również uważam że maseczki w firmie są niezbędne. Warto pomyśleć o takim zakupie w sprawdzonym miejscu jak https://sklep-testcovid19.pl/produkt/na ... we-50-szt/ mają niskie ceny i darmowa wysyłkę przy większych zamówieniach.
Awatar użytkownika
gazela
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2020, 21:42

Re: Biznes a przemysł

Post autor: gazela »

Mając firmę budowlaną należy stawiać na niezawodne maszyny i wysokiej klasy osprzęt. Bardzo dobrą opinią w tej dziedzinie cieszy się firma https://osapolska.pl/. Firma jest włoska, więc już samo to mówi wiele na temat jakości. Mają jednak dział obsługi klienta także w Polsce, więc łatwo można nawiązać z nimi współpracę.
Awatar użytkownika
MajorZ
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:44

Re: Biznes a przemysł

Post autor: MajorZ »

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez - https://wagosuszarka.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć wysokiej jakości sprzęt do określania kontroli wilgotności produktów metodą termograwimetryczną. Wszystko tak jak być powinno, wysoki standard i pełna skuteczność. Jestem przekonany, że z ich pomocą wszystko pójdzie sprawnie!
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Matrion »

Tu rzeczywiście wyposażenie, odpowiednie maszyny, także i często oprogramowanie IT, to bardzo ważna rzecz. Też musicie pomyśleć o sprawdzonych dostawcach - to będzie kluczowe. Producent elektroniki firma Printor na pewno w wielu branżach, gałęziach przemysłu także się przyda. Znajdziecie tu między innymi montaż tht, smt.
Małgosia

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Małgosia »

A jaki macie sposób na sprzęt nienadający się do użytku ani naprawy? Słyszałam o [url]recyklingu komputerów[/url=http://b2brecykling.pl/recykling-urzadzen-it/] i myślę, że jest to świetne rozwiązanie, dzięki któremu można znacząco obniżyć zanieczyszczanie środowiska.
Żółty

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Żółty »

Moim zdaniem o wiele lepiej jest kupić facetowi coś bardziej przydatnego i praktycznego. Na przykład jakiś dobrej klasy tego typu https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-co-s ... i-thinkpad laptop . Każdy ma na pewno w domu komputer i według mnie ucieszyłby się własnie z takiego prezentu
Brać

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Brać »

Jak dla mnie to naprawdę warto skorzystać z usług firmy pod tym linkiem: https://www.chlholding.pl . Jeśli poszukujecie firmy, która zajmuje się przekazami środków z punktu A do B to zdecydowanie polecam zagłębić się w ich ofertę, to ujmując to w prosty sposób - warto
Błażej

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Błażej »

W przemyśle ważne jest zachowanie wszystkich norm. Jedną z nich jest dopuszczalny poziom hałasu na stanowisku pracy. Jeżeli masz z tym problem polecam przejrzeć ofertę https://longar.com.pl/ofert/obudowy-aku ... rzadzen/78 . Wykonują pomiary hałasu i analizy akustyczne, a także proponują skuteczne rozwiązania, wyciszające źródła hałasu.
Jakubuś35

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Jakubuś35 »

W przemyśle ważne są taśmy przenośnikowe. Na pewno usprawniają pracę, ale niestety szybko się zużywają. Warto pomyśleć o jakimś serwisie, który zajmuje się takimi rzeczami. Ja mogę polecić http://atgum-serwis.pl/serwis/
przemysł

Re: Biznes a przemysł

Post autor: przemysł »

Jak przemysł to należy pamiętać o harmonogramowaniu produkcji https://www.streamsoft.pl/produkcja/har ... produkcji/ aby szczegółowo przydzielić zasoby do określonych zleceń produkcyjnych.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 149
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Lela »

Przemysł już wymaga całkiem innych rozwiązań, większego zaangażowania i specjalistycznych rozwiązań, także i z sektora IT. Wszystko tu musi być dopięte na ostatnio guzik, odpowiednio zaplanowane, zorganizowane. Kluczową kwestią będą tu maszyny, nowoczesny park maszynowy. Posiadając taki sprzęt, planując kupić, zmienić miejsce pracy, transport maszyn proponowany przez https://eurelo.pl/blog/linia-montazowa- ... niesienie/ na pewno będzie bardzo ważną kwestią.
kaśka

Re: Biznes a przemysł

Post autor: kaśka »

W takim biznes ważne jest również to, aby odpowiednio rozliczać transport. Oczywiście tym wszystkim mogą zająć się specjaliści, tacy jak https://www.tachoplus.pl/rozliczenia-tr ... -tony.html i można sprawdzić, w jaki sposób wyglądają wszystkie szczegóły. Pamiętajcie, że wszystko musi być zawsze odpowiednio przekazane w dokumentacji firmy.
Wojtuś

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Wojtuś »

W przemyśle jest dużo sytuacji związanych z wyciekiem olejów. Jest to bardzo niebezpieczne, dlatego warto wyposażyć się w sorbent. Ja mogę polecić sklep https://sorbent.eu/ . Bardzo skutecznie czyści plamy od smarów, paliwa itp.
heńka

Re: Biznes a przemysł

Post autor: heńka »

labowa pisze: ↑25 lis 2019, 20:53 Można podjąć się także prowadzenia swojego sklepu internetowego. Na pewno będzie konieczne sporo rozwiązań i narzędzi, by on dobrze funkcjonował, ale nie jest to trudne, by prowadzić taki biznes. Tutaj https://www.przelewy24.pl/ sprawdziłem system płatności online, który pomoże szybko opłacać zakupy klientom. W kilka sekund łączy się z bankiem i klienci będą mogli opłacać swoje zakupy.
Fajne rozwiązania wprowadza obsługując płatności Bluemedia, na https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online znajdziesz szczegóły oferty. Warto doradzić się, skontaktować bo mogą dostosować ofertę do Ciebie.
Awatar użytkownika
HAru
Posty: 83
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:16

Re: Biznes a przemysł

Post autor: HAru »

W biznesach hotelowych ogromne znaczenie mają szczegóły, nawet dodatki są istotne dla klientów dlatego należy na nie zwracać szczególną uwagę. Tutaj https://www.grupatekstylna.pl/gdzie-jak ... -rozmiaru/ jest fajny artykuł dotyczący wyboru ręczników, polecam poczytać
Jędrek

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Jędrek »

W firmach produkcyjnych najważniejsze jest spełnienie wymogów sanepidu, a co za tym idzie zaopatrzenie się w środki odkażające i dezynfekujące, które możecie zakupić na stronie https://exterya.com/sklep/srodki-dezynfekujace/, towar można zamawiać również w dużych ilościach.
łukasz

Re: Biznes a przemysł

Post autor: łukasz »

Ja do wszystkiego się przygotowuję i sprawdzam właśnie na stronie https://rynekinwestycji.pl/rejestracja- ... na-trafic/ o rejestracjach spółek i o tym, jakie kroki wykonuje się po kolei. Interesowałby mnie zakup spółki, ale do tego wszystkiego jeszcze daleko.
Awatar użytkownika
expo8992
Posty: 53
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:47

Re: Biznes a przemysł

Post autor: expo8992 »

Macie na swój biznes już odpowiedni obiekt? Bo jeśli jeszcze nie, to służę pomocą i chętnie polecę Wam takie rozwiązanie, jak kupno obiektu, bo jak się okazuje mnóstwo ich jest na sprzedaż. Wystarczy dla przykładu zerknąć sobie na stronę https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty , aby znaleźć kilka ciekawych propozycji. Szukajcie!
żuk

Re: Biznes a przemysł

Post autor: żuk »

Przemysł, to przede wszystkim produkcja seryjna, którą trzeba również kontrolować stosują odpowiedni systemy do zarządzania procesami produkcyjnymi.
exxpiś890

Re: Biznes a przemysł

Post autor: exxpiś890 »

No ja przyznaję się, że mnie aktualnie interesuje kupno gotowej spółki. Wiem, że będzie to dla mnie najwygodniejsza opcja i właśnie na stronie https://mylegalstore.com/ sprawdzam sobie szczegóły z tym związane. Przyznam, że wydawało mi się, że ceny są duże wyższe, a tutaj można się pozytywnie zaskoczyć.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 106
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:16

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Matylda »

Jeżeli mówimy o wszelakich magazynach czy też halach produkcyjnych to bez wątpienia warto postawić na odpowiednie wyposażenie. Magazynując różne rzeczy przydadzą się odpowiednie skrzynki i pojemniki, a spory ich wybór można znaleźć na https://skladuj24.pl/grupa/skrzynie-i-paletopojemniki
Paweł

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Paweł »

W obecnej sytuacji warto poszukać rozwiązania, które umożliwi prowadzenie bezpiecznie swojej firmy. Ważne są między innymi urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń, dzięki nim, w miejscach, w których zazwyczaj jest wiele osób, jesteśmy w stanie szybko, bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić dezynfekcję. Urządzenia należy wybierać zawsze z certyfikatami i potwierdzoną skutecznością.
gabryśa

Re: Biznes a przemysł

Post autor: gabryśa »

Kochani, pamiętajcie, że biznes musi się kręcić i dobrze by było znaleźć sklepy które oferują nam niedrogi asortyment. Sklepy takie jak ataszek.pl są bardzo fajne, ceny spoko, wybór też dobry. Wystarczy się zapoznać i sprawdzić, czy akurat w naszym przedsiębiorstwie się to nada :)
aśkowa

Re: Biznes a przemysł

Post autor: aśkowa »

Jeśli chodzi o pierścienie podporowe to najlepiej zgłosić się do tego producenta uszczelek https://mwdseals.pl/uszczelki/typy/pier ... podporowe/ To firma z szeroką ofertą i dużym doświadczeniem. Produkuje najwyższej jakości uszczelki i ma dobre ceny. Sama chyba nawiążę współpracę z tą firmą.
Mroźik

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Mroźik »

Moim zdaniem, przemysł nie obejdzie się bez robotów. Dlatego jeśli poważnie myślisz o ruszeniu ze swoja linią produkcyjną, musisz zacząć się rozglądać za robotami do przemysłu. Z mojej strony polecam kontakt z nimi https://www.panrobot.com/. Posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz są dystrybutorem robotów Hyundai, które uchodzą za najlepsze na rynku.
Łukasz

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Łukasz »

Jeśli posiadacie firmę w której posiadacie stary i zużyty sprzęt elektroniczny polecam Wam Odkup , prowadzą oni skup komputerów, smartfonów. Przeprowadzą oni audyt dzięki któremu poznasz wartość rynkową sprzętu. Polecam zapoznać się z całą ofertą. Każdy kto prowadzi firmę posiada sprzęt elektroniczny.
Bożena

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Bożena »

W naszym przedsiębiorstwie sprawdza sie rewelacyjnie Outsourcing usług IT https://sqda.pl/uslugi-informatyczne/st ... czna-firm/ głównie w zakresie możliwości pomocy zdalnej, dzięki czemu czas reakcji jest ograniczony do minimum. W zależności od potzreby ich pracownicy pełnią też dyżury u nas w firmie, co pozytywnie wpływa na obieg informacji i ułatwia komunikację pomiędzy pracownikami, a specjalistą IT.
doń

Re: Biznes a przemysł

Post autor: doń »

Przyda się porządny biznesplan i rozeznanie rynku. U nas był to dość złożony proces, gdyż nasza konkurencja jest ogromna. Produkujemy meble drewniane, pracujemy z różnego rodzaju drewnem wysokiej jakości. Dość długo szukaliśmy odpowiedniego sprzętu, wybraliśmy najlepsze opcje. Na przykład, w przypadku odpylaczy cyklonowych typu FD, wiedzieliśmy, że najlepsze produkuje firma Filtrowent International https://www.filtrowent.com.pl/nasza-oferta/cyklony/ i to właśnie w ich produkty się zaopatrzyliśmy. Był to świetny wybór, urządzenia te sprawdzają nam się bardzo dobrze, działają tak, jak powinny, polecam.
orzeł

Re: Biznes a przemysł

Post autor: orzeł »

Ode mnie z kolei taki namiar i to sprawdzony! - firma KaGenFol - producent folii opakowaniowej i termokurczliwej z Krakowa. Tu macie ich pełną ich ofertę https://kagenfol.pl/oferta także zapoznajcie się z tematem. Mają szeroki wybór rękawów foliowych, półrękawów, taśm, sprzedają też worki foliowe i opakowania. Myślę, że takie produkty z folii dla różnych gałęzi przemysłu mogą wam się przydać, tym bardziej że cenowo jest u nich w porządku.
ażża

Re: Biznes a przemysł

Post autor: ażża »

Wydają się rzetelni. Sami także zaczęliśmy pracę w przemyśle, produkujemy tkaniny. W pracy korzystamy z różnych środków, najlepiej sprawdzają nam się środki elektrostatyczne od producenta ANVIRO https://www.anviro.eu/oferta/srodki-ant ... ostatyczne z Łodzi. One bardzo dobrze działają, faktycznie sprawiają, że tkaniny lepiej się zachowują. Są one dostępne w korzystnych cenach, polecam je serdecznie.
ichłk

Re: Biznes a przemysł

Post autor: ichłk »

Wydaje mi się, że tak. Nie wiem, jak w waszej branży, ale u nas potrzebne były osuszacze przemysłowe. Jest to sprzęt, bez którego trudno byłoby nam utrzymać odpowiedni mikroklimat w środowisku pracy. Takie osuszacze kupiliśmy w firmie AIRCOOL https://www.humac.pl/osuszacze-przemyslowe z Wałbrzycha. One są porządne, działają świetnie, nic złego się z nimi nie dzieje, a dostępne są w korzystnych cenach, polecam.
coń

Re: Biznes a przemysł

Post autor: coń »

A gdzie kupiliście swoje maszyny i urządzenia, na których pracujecie? My nasze mamy od firmy KF-Domena https://kf-domena.com.pl/kat/177/oferta-produktowa z Katowic. To rzetelna firma, mają szeroką ofertę, nie tylko produktową, ale również usługową. Zajęli się także naszą automatyką przemysłową. Pracowali rzetelnie, wszystko wykonali terminowo. Dostępne u nich maszyny są bardzo dobrej jakości, doskonale nam się sprawdzają, polecam.
Ołek

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Ołek »

Natomiast jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wsparcia użytkowania maszyn przemysłowych w swojej firmie to na pewno warto tutaj wymienić https://www.cwst.pl/srutowanie-stali.html w przypadku których będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, dobre ceny i co również ważne szeroki zakres świadczonych usług m.in jeśli chodzi o śrutowanie stali, bo jest to jedna z najczęściej wykorzystywanych metod obróbki elementów stalowych. Wykorzystywane jest to w wielu gałęziach przemysłu m.in maszyny używane w rolnictwie, maszyny budowlane, jak dźwigi, walce, ładowarki i koparki, czy nawet zbiorniki metalowe.
dorił

Re: Biznes a przemysł

Post autor: dorił »

Być może, tej firmy niestety nie znam. Od siebie mogę jedynie polecić firmę, w której my zaopatrywaliśmy się w maszyny do obróbki rur i profili, czyli producenta Mewaa https://www.mewaa.pl/content/9-szlifierka-orbitalna z Sukowa. Od nich mamy nasze szlifierki do szlifowania rur okrągłych, owalnych oraz eliptycznych, profili. To dobrej jakości sprzęt, wydajny, działa niezawodnie, jest precyzyjny. Kupiliśmy go w atrakcyjnej cenie, polecam.
dorź

Re: Biznes a przemysł

Post autor: dorź »

Jest wiele biznesów związanych z przemysłem. Praktycznie wszystkie łączy jeden element. Muszą mieć nowoczesne i sprawne maszyny przemysłowe oraz napędy do nich. Co do samych napędów przemysłowych to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.pawo-alu.pl/ Od nich zakupicie sprzęt tego typu.
zbyniuś

Re: Biznes a przemysł

Post autor: zbyniuś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.rapidcomp.pl/
Łukasz

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Łukasz »

Jeśli chodzi o biznes jedno jest pewne każdy ma obowiązek korzystać z kas fiskalnych. Polecam Wam kasa fiskalna online , ta firma zajmuję się sprzedażą różnych rodzajów kas fiskalnych. Wysoka jakość i niska cena sprawiły że sam skorzystałem z ich oferty. Wszelkie informację znajdziecie na ich stronie.
MagdalenaŚ

Re: Biznes a przemysł

Post autor: MagdalenaŚ »

Jeżeli jesteśmy w temacie biznesu to na samym początku jak już wszystko będzie już załatwione od a do z warto wyposażyć swój interes w dobre zabezpieczenia. Polecam zamówić dobrej klasy sejf a będziemy pewni, że nasze pieniądze, cenne rzeczy czy dokumenty będą dobrze zabezpieczone. Polecam zapoznać się z oferta firmy Konsmetal24 https://konsmetal24.pl/contact i ja mam od nich sejf i szafę na dokumenty. Nawet jak czegoś nie chce trzymać w domu to zanoszę do pracy i wiem, że tam jest bezpieczne.
Łuki99

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Łuki99 »

Myślę, że prowadząc branżę przemysłową warto inwestować w wózki widłowe. Na stronie https://sklep.manitou.pl/14-uklad-elektryczny-zaplonowy dowiecie się więcej na temat układu zapłonowego, który czasami także lubi się psuć. Sklep oferuje szeroki wybór asortymentu i bardzo korzystne ceny, więc będziecie zadowoleni zarówno z jakości, szybkości wysyłki ale także doradztwa jakie oferuje firma. Każdy znajdzie coś dla siebie i swojego modelu.
karolinka

Re: Biznes a przemysł

Post autor: karolinka »

Planując eksport towarów z polski za wschodnia granice musisz spełniać normy gost. To podstawa bez której nie przewieziesz nic na wschód. Wszystkie niezbędne dokumenty załatwisz w Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich. Ja jestem zdania, że warto spróbować wprowadzić swoje produkty np. do Rosji. Polskiep produkty bardzo dobrze się tam sprzedają.
Awatar użytkownika
Omelka
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Biznes a przemysł

Post autor: Omelka »

Wiadomo, że prowadzenie firmy to wymagające zadanie, a jeżeli chodzi o przemysł to tym bardziej. Trzeba zainwestować w odpowiednie maszyny, urządzenia, także i nie raz wsparcie informatyczne. Te staję się już normą w dzisiejszych czasach. W zależności od tego czym się zajmujecie będziecie na pewno potrzebować odpowiednich rozwiązań. Może i w waszej firmie przyda się proponowane na drukarki RFID https://www.senetic.pl/zebra/rfid_print ... ne/zt411r/ służące do druku termotransferowego, termicznego.
ivanaa

Re: Biznes a przemysł

Post autor: ivanaa »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to wydaje mi się, że warto byłoby zapoznać się z ofertami https://smart-sort.pl/uslugi-sortowania.html . Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmie się dla was separacją, czy też oczyszczaniem produktów sypkich, to możecie na nich polegać.
mialinka

Re: Biznes a przemysł

Post autor: mialinka »

Ja to mam nadzieję, że sporo osób ma problem z naszymi opcjami, ale jednak pod wieloma względami mocno napinam się, a mianowicie chcę jak najlepiej dla siebie, jak i kontrahentów. I na pewno rewelacyjny dla mnie okaże się tani prąd dla firm . Myślę, że warto właśnie zbudować coś takiego.
dariina

Re: Biznes a przemysł

Post autor: dariina »

Od jakiegoś czasu myślę by wybrać mercedes leasing https://leasing.sos.pl/blog/biore-auto- ... ie-zaczac/ . Firma faktycznie bardzo fachowo podchodzi do klientów i co ważne usługi tutaj są świadczone na naprawdę wysokim poziomie
Awatar użytkownika
patka
Posty: 149
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Biznes a przemysł

Post autor: patka »

Jak to w każdym biznesie, warto zadbać o płynność finansową. Jest to możliwe, dzięki usłudze faktoringu niepełnego. Tym samym zachęcam was do sprawdzenia oferty AFORTI Factor. Nie bez powodu cieszą się dobrą renomą.
loska

Re: Biznes a przemysł

Post autor: loska »

Ważną rolę w każdym przemyśle odgrywają maszyny. Najlepiej będzie, jeżeli postawicie na ekologiczne maszyny o dobrych parametreach. W związku z tym, oferta przygotowana przez https://letgroup.pl/ z pewnością was zainteresuje.
lukka

Re: Biznes a przemysł

Post autor: lukka »

Ktoś z was korzystał może z usług firmy http://ejko.com.pl/ i nie chodzi mi tylko o magazynowanie? Chciałabym, żeby towar do mnie dostarczany został od razu przepakowywany w pudełka z moim logo. Takie przepakowanie na miejscu magazynowania byłoby dla mnie dużym udogodnieniem, zwłaszcza że do magazynu mam spory kawałek do dojazdu.
kwiatuuuuszkaa

Re: Biznes a przemysł

Post autor: kwiatuuuuszkaa »

Sprawdzaliście kiedyś, jak wygląda projektowanie Wi-Fi i jak można w tym zakresie działać? Na początku myślałam, że to jakieś kłamstwa i cuda, ale w momencie, kiedy się aż zagłębiałem w temat, okazało się, że to piękna sprawa. Nawet tutaj https://www.kappadata.pl/vendors/ekahau/ macie świetne rozwiązania opisane, bardzo, ale to bardzo Wam pomocne.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 149
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Biznes a przemysł

Post autor: patka »

Skoro o przemyśle mowa, to należałoby również poruszyć kwestię automatyki przemysłowej. Sama nie tak dawno rozglądałam się za przekaźnikami bezpieczeństwa i udało mi się trafić na ofertę https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa - może ktoś z was byłby zainteresowany?
drejkamanasterkaa

Re: Biznes a przemysł

Post autor: drejkamanasterkaa »

Problemem dla mnie jest to, że kody kreskowe są ciągle nowe, towar dochodzi, a moje stare skanery już nie nadążają. Stąd warto powiedzieć, że muszę je wymienić i zgodnie z tym sprawdzam możliwości. Co powiecie na sklep https://netselekt.pl/prezentacyjne-czyt ... kreskowych ? Moim zdaniem ma odpowiedni wybór, ale nie wiem, jak Wy na to patrzycie.
adik

Re: Biznes a przemysł

Post autor: adik »

Szukasz sprawdzonych rozwiązań z poliuretanu dla przemysłu? Zajrzyj na stronę https://produktypoliuretanowe.pl/. Ich specjalizacja w tym nietypowym materiale może zaowocować innowacyjnymi produktami idealnie dopasowanymi do Twoich potrzeb.
chichirendan

Re: Biznes a przemysł

Post autor: chichirendan »

Własna działalność gospodarcza zawsze wiąże się z wydatkami, jeśli chcemy, by placówka była oceniana jako bardzo dobra, z idealnym podejściem do pracownika. I tu podpowiem, że tego rodzaju https://sitech.com.pl/automatyzacja/ działania niosą ogromną korzyść. Może płacimy więcej za maszyny, ale zatrudnienie się zmniejsza.
zuzkaaa

Re: Biznes a przemysł

Post autor: zuzkaaa »

A co powiecie na https://www.oscbr.pl/ ? Z tego co widziałam to oferta jest tutaj całkiem dobra, ogólnie system bardzo ułatwia pracę, więc może jednak to będzie dobry wybór
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 68
Rejestracja: 17 cze 2019, 17:52

Re: Biznes a przemysł

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak mocno wzajemnie przenikają się biznes i przemysł. Wszyscy są uzależnienie od energii w tym energii elektrycznej. Czy wiecie jacy są najlepsi sprzedawcy energii elektrycznej w Warszawie ? Uważam ,że niezwykle atrakcyjną ofertę przedstawiła firma Veolia - warto się z nią zapoznać.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 149
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Biznes a przemysł

Post autor: patka »

Firma Elbit specjalizuje się w anodowaniu elementów aluminiowych, co poprawia ich odporność na korozję i właściwości mechaniczne. Procesy są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co gwarantuje trwałość i niezawodność powłok.
agataa

Re: Biznes a przemysł

Post autor: agataa »

Biznes trzeba też usprawniać - zwłaszcza, jak chcemy działać sprawnie i niezawodnie. Dlatego warto byłoby tutaj sprawdzić sobie przykładowo propozycje, jakie przygotowane ma firma https://www.polsytem.pl/ . Tam znajdziecie naprawdę świetne, funkcjonalne systemy do zarządzania i planowania czasu pracy pracowników. Dzięki niemu wiele aspektów w firmie możecie mieć pod dużo większą kontrolą.
kamisia

Re: Biznes a przemysł

Post autor: kamisia »

Posiadając własne przedsiębiorstwo przykładam bardzo dużą uwagę do bezpieczeństwa. Chcemy wykluczyć wszystkie nielegalne transakcje pieniężne w związku z tym zadbaliśmy aby nasza firma była pod stałą kontrolą zgodności z obowiązującymi zasadami AML. Korzystamy więc z https://apogpoland.com/pl/uslugi/outsourcing-aml by wszystko było tak jak należy.
ODPOWIEDZ