Angielski dla seniorów

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Angielski dla seniorów

Post autor: Oleczka »

Witajcie,
co sądzicie o kursach języka angielskiego dla seniorów? Widziałam ostatnio ofertę takich właśnie kursów na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-seniorow i zaczęłam się zastanawiać, czy rzeczywiście w tym wieku można jeszcze przyswoić taką dawkę wiedzy... jak sądzicie? Czy ktoś z Was miał do czynienia wcześniej z takim kursem?
Awatar użytkownika
camembert
Posty: 38
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:14

Re: Angielski dla seniorów

Post autor: camembert »

Zawsze warto wybrać się na kurs językowy. Myślę, że może zainteresować Was oferta tej szkoły językowej z Łodzi: https://british-centre.pl/. Każdy znajdzie coś dla siebie w ich ciekawej ofercie.
Awatar użytkownika
pączuś2
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 20:47

Re: Angielski dla seniorów

Post autor: pączuś2 »

Niejeden z tego skorzysta. Jestem w stu procentach pewny!
Tak to już się zdarza na wojnie, że jeżeli coś może pójść źle, najczęściej idzie źle.
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:34

Re: Angielski dla seniorów

Post autor: disaja »

Jeśli Wasi dziadkowie umieją obsłużyć komórkę, albo laptop, to możecie im śmiało zasugerować Tutlo https://pl.tutlo.com/ . To naprawdę przyjazna platforma, która pozwoli na przykład na szybką naukę w domu, bez konieczności wychodzenia wieczorami, narażania się na jakiekolwiek niedogodności. Wszystko, co trzeba zrobić, to usiąść w portfelu, włączyć platformę. Tyle.
Awatar użytkownika
HAru
Posty: 83
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:16

Re: Angielski dla seniorów

Post autor: HAru »

Nie widzę żadnych przeciwwskazań. Również seniorzy mogą posiąść nowe umiejętności i tak naprawdę nie brakuje takich, którzy uczą się dodatkowo angielskiego. Na początek warto zrobić taki test poziomujący https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ aby dowiedzieć się na jakim teraz poziomie władania językiem jest dana osoba i na tej podstawie wybiera się odpowiedni kurs
Awatar użytkownika
Anutka
Posty: 16
Rejestracja: 23 wrz 2019, 11:38

Re: Angielski dla seniorów

Post autor: Anutka »

Jeśli chodzi o naukę języków to nigdy nie jest na to za późno a niedawno znajomy polecił mi Angielską Wioskę https://angloville.pl dzięki której można nauczyć się swobodnej konwersacji w krótkim czasie. Jest to możliwe dlatego, że nie mamy styczności z ojczystym językiem i nie używa się książek. Człowiek jest po prostu zmuszony jest do kontaktu z innymi tylko w języku angielskim
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Re: Angielski dla seniorów

Post autor: Consuel »

Może coś z tego zakresu https://www.speak-up.pl/aktualnosci/wym ... angielskim ? Kiedyś korzystałem z ich oferty i bardzo szybko nauczyłem się języka. Mają bardzo niskie ceny i wydaje mi się, że to najlepsza aktualnie oferta na rynku. Daj znać na co się w końcu zdecydowałeś bo bardzo zastanawia mnie to rozwiązanie.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
Alina.Warna
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:04

Re: Angielski dla seniorów

Post autor: Alina.Warna »

ja polecam obozy językowe, np Angloville, dobry sposób na przełamanie bariery językowej, z którą ludzie często borykają się w czasie nauki języka
ODPOWIEDZ