Adwokat - prawo rodzinne

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 122
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21

Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: Arkadiusz1 »

Nie ma co ukrywać, że teraz sporo rodzin ma mniejsze lub większe problemy. W takich sytuacjach powinno się reagować w sposób racjonalny. Najlepiej wybierzcie wsparcie kancelarii http://jrkancelaria.pl/ dzięki której będziecie w stanie rozwiązać to wszystko w sposób polubowny. Powinno być to dla Was priorytetem.
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: mojafirma »

W Prawie rodzinnym doskonale sprawdza się również adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska z Łodzi. Ma spore doświadczenie w pracy nad sprawami o charakterze rodzinnym, takimi jak rozwody, nadawanie opieki i inne. To doświadczenie procentuje w dużo mniejszym stresie i lepszym zniesieniu tego wszystkiego. Kancelaria oferuje profesjonalne podejście oraz bardzo sumienne podejście do wszystkich obowiązków.
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 101
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

Ostatnio dowiedziałam się, że kościele funkcjonuje ktoś taki jak adwokat kościelny. Jego wsparcie może być dla Was bardzo pomocne chociażby przy orzekaniu o nieważności małżeństwa. Jeśli potrzebne Wam jest tego typu wsparcie, to zajrzyjcie do https://adwokatkoscielny.pl/ Tam znajdziecie najlepszych specjalistów z kraju
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 10
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:59

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: mnich33 »

Adwokat taki powinien być z powołania i znać się na rzeczy. W tym celu warto zerknąć na propozycje do http://adwokat-czwakiel.pl . Czytałam o nich dużo dobrego, może akurat u Was też się sprawdzą odpowiednio.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:00

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: tereska »

W Trójmieście tutaj https://cejrowski.pl/ znajdziesz profesjonalne wsparcie w nawet beznadziejnych na pierwszy rzut oka sprawach. Maja doświadczenie, ogrom wiedzy i skuteczność
Awatar użytkownika
kolorowo
Posty: 44
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:47

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: kolorowo »

Jeśli chodzi o sprawy rodzinne takie jak np. spadek czy testament to moim zdaniem warto zapoznać się z tą ofertą: www.zachowekpoznan.pl. Adwokaci mają doświadczenie w takich dziedzinach. Myślę, że spadek zazwyczaj kojarzy nam się dobrze, ale trzeba pamiętać, że nieraz wraz z wartościowymi rzeczami możemy dostać jakieś długi. Dlatego moim zdaniem nie warto załatwiać takich spraw na własną rękę bez pomocy adwokata.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 9
Rejestracja: 11 lut 2020, 20:34

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: Aligru »

Zgłoś się tutaj: https://krakowscyadwokaci.pl/prawo-rodz ... piekuncze/ powinni pomóc.
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: zamen »

W takich sprawach to tylko z pomocą adwokata według mnie. Na przykład mi z kancelarii adwokackiej Węgłowski w Szczecinie bardzo pomogła p. Barbara Węgłowska. Ja to wiadomo, do wszystkiego emocjonalnie podchodziłam, a to nie zawsze jest dobre. Dlatego miałam szczęście mając taką p. adwokat przy sobie, rzetelną i profesjonalną, świetna osoba.
Awatar użytkownika
444adam
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2019, 22:57

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: 444adam »

Pochodzę z takiej rodziny z którą nawet na zdjęciu się dobrze nie wychodzi. Ale na szczęście jeszcze się nie procesujemy. Ale jak coś to na pewno do https://gajda-adwokat.pl/ byśmy się zgłosili. Kancelaria najlepsza jeśli chodzi o prowadzenie spraw rodzinnych, rozwody. Ale także prawo cywilne, karne, gospodarcze jest w zakresie ich specjalizacji.
mepiś0405

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: mepiś0405 »

Muszę poradzić się jakiegoś radcy, czy korzystny jest skup udziałów w spadkach . Sprawa jest jeszcze naprawę bardzo świeża, więc też nie mam głowy do wszystkiego, ale chciałabym to wszystko od razu załatwić, aby nie przejmować się później kłopotami i załatwianiem spraw. Świetnie, że taki skup istnieje, bo wiem, że wiele może zmienić w mojej sytuacji. Ogólnie wydaje mi się, że jest to nowość na rynku.
Grażka90

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: Grażka90 »

Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale sprawy spadkowe nie dość, że często są, skomplikowane to jeszcze skłócają rodzinę. Ja miałam sytuację, że taka sprawa toczyła się we Włoszech i na szczęście znalazłam polską kancelarię prawną https://www.emiliakruk.com/pl/prawo-spadkowe/, która fachowo i kompleksowo zajęła się całą sprawą. Gorąco polecam!
KarolaŚ

Re: Adwokat - prawo rodzinne

Post autor: KarolaŚ »

Jeżeli szukasz dobrego adwokata od prawa rodzinnego to polecam zajrzeć na tą stronę https://kozimor.pl/indywidualni#in_prawarodzinnego. Ja kilka lat temu korzystałam z pomocy tej kancelarii kiedy ubiegałam się o ograniczenie władzy rodzicielskiej mojemu byłemu mężowi. Wszystko zostało pomyślnie załatwione, co prawda mieliśmy do tego podstawy ale jak wiadomo... różnie to bywa.
ODPOWIEDZ