porady prawne

Polecamy prawników i adwokatów.
Awatar użytkownika
melchior-64
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2022, 21:39

porady prawne

Post autor: melchior-64 »

Konsultowaliście się kiedykolwiek z prawnikiem? Ja mam zamiar niedługo wybrać się właśnie na taką konsultację i przydałyby mi się wasze rady. Otóż słyszałem, że niektóre kancelarie oferują darmowe porady prawne Łódź. Czy sądzicie, że warto korzystać z takiej możliwości? Chętnie poznałbym wasze opinie na ten temat i dowiedział się więcej na ten temat.
millenijnnaaa

Re: porady prawne

Post autor: millenijnnaaa »

U mnie na przykład ciekawostką jest to, że prawnik wcale nie musi być mecenasem, czyli nie mieć najwyższego stopnia, jeśli chodzi o tę dziedzinę. Również radca prawny może pomóc, ale stwierdziłam, że warto po prostu powiązać to wszystko. I mam tu https://lawsome.pl odpowiednie opcje dla Was. Myślę, że z wieloma sprawami pomogą.
dagmaraa

Re: porady prawne

Post autor: dagmaraa »

A czy wiecie, która kancelaria odszkodowawcza poznań jest
najlepsza? Moja siostra ma problem, aby otrzymać odpowiednią kwotę, co jej się należy za wypadek. Ewidentnie winowajca oszukuje itd. Czy przykładowo Adwokaci Plewińscy jej pomogą? Bo widziałam, że są polecani...
adrianna88

Re: porady prawne

Post autor: adrianna88 »

Wszystko zależy też o jakie kwestie chodzi? Bo jak sprawy karne nieletnich , to najlepiej tutaj postawić na Kancelarię Kopko, która ma wieloletnie doświadczenie i obszerną wiedzę. Także naprawdę będą wam w stanie pomóc...
rozalinda

Re: porady prawne

Post autor: rozalinda »

Co do takich kwestii, jak adwokat Białystok - to myślę tutaj, że warto byłoby postawić na kancelarię Białystok-Adwokaci. U nich można naprawdę znaleźć profesjonalnych adwokatów, gotowych pomóc rozwiązać najróżniejsze problemy. I to niezależnie od etapu, rozwoju sprawy.
Karolina88

Re: porady prawne

Post autor: Karolina88 »

Słuchajcie, a jakaś dobra kancelaria patentowa w Łodzi? Chodzi mi głównie o zastrzeżenie wzoru przemysłowego i pomoc w dobraniu odpowiedniej strategii. Jesteśmy małym przedsiębiorstwem, dopiero zaczynamy, potrzebuję więc profesjonalistów, którzy znają się na rzeczy. I, o ile to możliwe, nie będą też zbyt drodzy ;)
lexaa

Re: porady prawne

Post autor: lexaa »

Natomiast ze strony https://prawopamieci.pl/ - możecie liczyć na wsparcie w zakresie uzyskania odszkodowania za wszelkie szkody oraz straty wynikające z czasów wojennych. Także w razie czego zobaczcie sobie ich pełną ofertę, działania jakie wykonują.
amedo

Re: porady prawne

Post autor: amedo »

Naprawdę... zastanówcie się 10 razy albo i więcej, z jakim prawnikiem chcecie podjąć współpracę. Musicie liczyć się z dużymi kosztami, które niestety nie zawsze idą w parze z profesjonalizmem. Od takich kancelarii i prawników jak Mateusz Mickiewicz to mimo wszystko trzymałbym się z daleka.
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 104
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: porady prawne

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

Szukam od jakiegoś czasu kancelarii mającej doświadczenie w prawie cywilnym. Muszę przyznać, że znajoma powiedziała mi o tej kancelarii https://kancelariamcm.pl/ i być może się na nią zdecyduję. Poza prawem cywilnym posiadają merytoryczną wiedzę i doświadczenie na płaszczyźnie odszkodowań, prawa rodzinnego czy praw pracy i ubezpieczeń społecznych i nie tylko.
parata

Re: porady prawne

Post autor: parata »

Jaka dokładnie lokalizacja was interesuje? Czy to bez znaczenia? Bo tak się składa, że mam namiar na świetnego radcę prawnego z Poznania. Mowa tutaj oczywiście o https://wrzecionek.com.pl/ Jest szeroko ceniony i zawsze skuteczny, a to najważniejsze!
ffiona

Re: porady prawne

Post autor: ffiona »

Niedawno zmarła moja ciocia, zawsze miałam z nią dobre kontakty, natomiast nie spodziewałam się tego, że cały swój majątek zostawi w spadku mnie. Niestety nie mam pojęcia, jak wyglądają procedury związane z przyjęciem spadku, jakie dokumenty trzeba mieć, więc chciałabym skorzystać z profesjonalnej pomocy. Mam nadzieję, że https://plewinscy.pl/prawo-spadkowe-adwokat-poznan będą w stanie mi pomóc.
majaa

Re: porady prawne

Post autor: majaa »

Wiadomo, że wybór odpowiedniego prawnika w zależności od potrzeb to ważna sprawa. Dlatego warto zwrócić uwagę na Kancelarię Adwokacką adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ , która działa niezawodne na terenie Wrocławia. U nich możecie liczyć na profesjonalne wsparcie, jak chodzi o prawo rodzinne, cywilne, karne, gospodarcze, medyczne itp.
ODPOWIEDZ