porady prawne

Polecamy prawników i adwokatów.
Awatar użytkownika
melchior-64

porady prawne

Post autor: melchior-64 »

Konsultowaliście się kiedykolwiek z prawnikiem? Ja mam zamiar niedługo wybrać się właśnie na taką konsultację i przydałyby mi się wasze rady. Otóż słyszałem, że niektóre kancelarie oferują darmowe porady prawne Łódź. Czy sądzicie, że warto korzystać z takiej możliwości? Chętnie poznałbym wasze opinie na ten temat i dowiedział się więcej na ten temat.
millenijnnaaa

Re: porady prawne

Post autor: millenijnnaaa »

U mnie na przykład ciekawostką jest to, że prawnik wcale nie musi być mecenasem, czyli nie mieć najwyższego stopnia, jeśli chodzi o tę dziedzinę. Również radca prawny może pomóc, ale stwierdziłam, że warto po prostu powiązać to wszystko. I mam tu https://lawsome.pl odpowiednie opcje dla Was. Myślę, że z wieloma sprawami pomogą.
dagmaraa

Post autor: dagmaraa »

A czy wiecie, która kancelaria odszkodowawcza poznań jest
najlepsza? Moja siostra ma problem, aby otrzymać odpowiednią kwotę, co jej się należy za wypadek. Ewidentnie winowajca oszukuje itd. Czy przykładowo Adwokaci Plewińscy jej pomogą? Bo widziałam, że są polecani...
adrianna88

Post autor: adrianna88 »

Wszystko zależy też o jakie kwestie chodzi? Bo jak sprawy karne nieletnich , to najlepiej tutaj postawić na Kancelarię Kopko, która ma wieloletnie doświadczenie i obszerną wiedzę. Także naprawdę będą wam w stanie pomóc...
rozalinda

Post autor: rozalinda »

Co do takich kwestii, jak adwokat Białystok - to myślę tutaj, że warto byłoby postawić na kancelarię Białystok-Adwokaci. U nich można naprawdę znaleźć profesjonalnych adwokatów, gotowych pomóc rozwiązać najróżniejsze problemy. I to niezależnie od etapu, rozwoju sprawy.
Karolina88

Post autor: Karolina88 »

Słuchajcie, a jakaś dobra kancelaria patentowa w Łodzi? Chodzi mi głównie o zastrzeżenie wzoru przemysłowego i pomoc w dobraniu odpowiedniej strategii. Jesteśmy małym przedsiębiorstwem, dopiero zaczynamy, potrzebuję więc profesjonalistów, którzy znają się na rzeczy. I, o ile to możliwe, nie będą też zbyt drodzy ;)
ODPOWIEDZ