porada u prawnika

Polecamy prawników i adwokatów.
Awatar użytkownika
Ariel64
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2022, 15:56

porada u prawnika

Post autor: Ariel64 »

Byliście kiedyś na konsultacji u prawnika? Ja będę chciał się niedługo wybrać, bo muszę porozmawiać na kilka tematów, dość trudnych zresztą. Zauważyłem też, że niektóre kancelarie oferują bezpłatne porady prawne. Myślice, że na początku warto się na coś takiego zdecydować? Jestem ciekaw czy wam to pomogło, więc koniecznie dajcie znać. Pozdrawiam serdecznie :)
tamaraa

Re: porada u prawnika

Post autor: tamaraa »

Właśnie mocno się na tym skupiam i mam wrażenie, że pod wieloma kątami właśnie sprawdzane jest to, co pozwala nam się dobrze poczuć. Dlatego sama zerkam, czy kancelaria fundusze europejskie jakaś ogarnia. Z tym mam całkiem spory problem i mi to odpowiada. Co wy na to? Co poradzicie?
annia89

Re: porada u prawnika

Post autor: annia89 »

Potrzebuję pilnie konsultacji u prawnika specjalizującego się w transakcjach M&A! Trafiłam na kancelarię https://lawsome.pl, czy warto do niej się odezwać?
lolittta

Re: porada u prawnika

Post autor: lolittta »

Ja to Wam powiem, że pod wieloma względami sprawdzam sobie niektóre rozwiązania i na pewno będzie dla mnie ważnym, co sprawi mi taki https://lawsome.pl/ właśnie prawnik. Będzie to przede wszystkim dla mnie ogromna pomoc, ale i wskazówka, odnośnie tego, jakie mam prawa i obowiązki względem problemu, jaki mnie gnębi.
ODPOWIEDZ