Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Polecamy prawników i adwokatów.
Awatar użytkownika
AgataCC
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:55

Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: AgataCC »

Łódź - szukam prawnika od rozwodu. Chodzi również o opiekę na dzieckiem, podział majątku. Chciałabym orzekać o winie. Polecicie mi kogoś z własnego doświaczenia?
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: Maksik »

W Łodzi swoją kancelarię ma Pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Jest bardzo dobrym prawnikiem. Prowadziła sprawę rozwodową mojej siostry i wszystko poszło po jej myśli.
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: Maksik »

A, no i dodam, że to miła kobieta jest. Siostra bardzo się tym wszystkim stresowała itd i mówiła, że naprawdę trafiła na dobrego adwokata bo pani prawnik ją wysłuchała, pocieszyła i uspokajała na rozprawie. Taka kwestia kontaktu to też moim zdaniem ważna sprawa, bo lżej wtedy przez to wszystko przejść.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2019, 18:48 przez Maksik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AgataCC
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:55

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: AgataCC »

A specjalizuje się też w kwestii podziału majątku, opieki itd? Bo mi kompleksowo zależy na poprowadzeniu wszystkiego. Sporo tego będzie wszystkiego.
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: Maksik »

AgataCC pisze: ↑02 paź 2019, 18:45 A specjalizuje się też w kwestii podziału majątku, opieki itd? Bo mi kompleksowo zależy na poprowadzeniu wszystkiego. Sporo tego będzie wszystkiego.
Tak, na pewno zajmie się tym wszystkim, jeżeli tylko będzie miała czas. To dobry prawnik i prowadzi naprawdę wiele spraw, ale trzeba myśleć pozytywnie, może i uda jej się Twoja sprawę poprowadzić 
Awatar użytkownika
AgataCC
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:55

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: AgataCC »

A masz do tej pani adwokat jakieś namiary?
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: Maksik »

AgataCC pisze: ↑02 paź 2019, 18:54 A masz do tej pani adwokat jakieś namiary?
Ma swoją stronę internetową. Tutaj http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz wszystko, co trzeba ;)
Awatar użytkownika
AgataCC
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:55

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: AgataCC »

Dzięki wielkie! Dziś już późno, ale jutro będę dzwoniła. Mam nadzieję, że znajdzie dla mnie czas. Sama myśl o rozwodzie i tych całych rozprawach mnie przeraża, chciałabym mieć przy sobie dobrego prawnika.
Awatar użytkownika
arket_ingage
Posty: 18
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:13

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: arket_ingage »

Byłam jakiś czas temu w podobnej sytuacji. Na szczęście to już za mną i wszystko poszło po mojej myśli. Znalezienie dobrego adwokata to podstawa. Kancelaria adwokacka k. Świdnicy nalezaca do pani adw. Gryszkiewicz-Dudzik pomogla mi rozwiązać tę trudną dla mnie sprawę bez zadnych komplikacji. Adwokat dobrała odpowiednie metody, świetnie zaprezentowała mnie przed sądem i udało nam się wygrac rozprawę. Wszystko trwało naprawdę krótko, spodziewałam się, ze sprawa będzie ciągnęła się znacznie dłużej. Jestem ogromnie wdzięczna i serdecznie polecam każdemu :)
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: Consuel »

Według mnie najlepszy adwokat do rozwodu to https://www.adwokat-laskowska.pl/cele-kancelarii/ . To naprawdę doświadczony i wykwalifikowany prawnik, który zna się na rzeczy. Jeżeli dalej nie wiesz na co się zdecydować to wybierz tą opcję. Poza tym ceny są też naprawdę w porządku. Ja korzystałem niejednokrotnie.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: zamen »

Przede wszystkim dobrze jeśli to będzie ktoś nie tylko z wiedzą, ale też doświadczeniem. Ja mam bardzo dobre zdanie o kancelarii https://sobczak-maciejewska.pl/ w Łodzi właśnie. Przy Placu Dąbrowskiego 2 gdyby ktoś szukał. Sam rozwód do przyjemnych nie należał wiadomo, ale dzięki indywidualnemu podejściu i doświadczeniu udało mi się przez to wszystko przejść.
Awatar użytkownika
sysiut
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:41

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: sysiut »

Widziałem tutaj już coś takiego. Może najpierw poszukaj przed zakładaniem tematu?
Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości.
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: oja »

Mam sprawdzonego adwokata, z którego pomocy korzystałem nie raz i nie dwa razy i mogę go polecić. Jest to adwokat głogów :) Jest to adwokat z dużą wiedza i doświadczeniem, więc uzyskasz od niego rzetelną poradę prawną.
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: mojafirma »

W Łodzi w sprawach rodzinnych takich jak rozwody czy opieka nad dziećmi można liczyć na pomoc tej kancelarii https://mecenas-lodz.com.pl/. Duże zaangażowanie pomaga w szybkim przeprowadzeniu sprawy, która często dotyczy również nieletnich. Mecenas pomoże także w sprawach karnych, które są trudne i często przebiegają w bardzo szybkim tempie.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 18
Rejestracja: 10 paź 2019, 5:40

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: Kalanss »

A korzystaliście może z branżowych serwisów ogłoszeniowych, w których znajdują się ogłoszenia kancelarii prawnych z różnych miast Polski? Jesli nie, to bardzo zachęcam Wam do zajrzenia na serwis Dobry Adwokat, który znajdziecie pod adresem www https://dobryadwokat.pl/lista/miasto/lodz . Unikniecie dzięki temu wielogodzinnego lub nawet wielodniowego szukania kancelarii z tego regionu, bo tutaj wszystko znajduje się w jednym miejscu. Powodzenia!
Włodek

Re: Łódź - szukam prawnika od rozwodu

Post autor: Włodek »

Ogólnie sama obecność adwokata na sprawie rozwodowej czy na sprawie o podział majątku jest czymś bardzo normalnym. Ja całkiem niedawno także miałem okazję przeczytać na stronie https://www.polka50plus.pl/sprawa-o-pod ... -ile-trwa/ ile w ogóle taka sprawa o podział majątku może trwać.
ODPOWIEDZ